Sprawdź

Projekt domu Libra KSA1274

1. Wiatrołap
4,60
2. Garaż jednostanowiskowy
20,40
3. Pokój
10,70
4. Pokój
12,40
5. Pokój
12
6. Łazienka
8,10
7. Kuchnia
9
8. Spiżarnia
1,20
9. Wc
1,50
10. Pokój dzienny
28
11. Hall
15,60
12. Kotłownia
4,20
Razem
127,70
127,70

Pow. użytkowa

107,30 m²

Kąt dachu

25°

Wysokość budynku

5,76 m

Powierzchnia zabudowy

156,60 m²

Min. szer. i dł. działki

21 x 22,60 m

ikona Pobierz i drukuj

Libra - KSA1274

ikona 107,30 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona3
Pokoje (bez salonu)
ikona 2
Łazienki (z toaletami)
ikona 1

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 127,70 m²

Projekt domu Libra - rzut parteru, dom liczy 3 pokoje, 2 łazienki i wc

1. Wiatrołap
4,60
2. Garaż jednostanowiskowy
20,40
3. Pokój
10,70
4. Pokój
12,40
5. Pokój
12
6. Łazienka
8,10
7. Kuchnia
9
8. Spiżarnia
1,20
9. Wc
1,50
10. Pokój dzienny
28
11. Hall
15,60
12. Kotłownia
4,20
Razem
127,70
127,70

Podobne projekty (1834)

Zobacz wszystkie
PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Kordian Meta (1945) KRD3080
Kordian Meta (1945)
Dodano!
Dodano!
99,90 m²
3
2
2

3 412 zł

3 862 zł

Tooltip

Cena regularna

3 512 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Dom przy Bukowej 40 KRK1640
Dom przy Bukowej 40
Dodano!
Dodano!
106,39 m²
4
2
0

3 190 zł

3 790 zł

Tooltip

Cena regularna

3 290 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Mini 4 energo WRC2706
Mini 4 energo
Dodano!
Dodano!
109,88 m²
3
2
0

3 680 zł

4 600 zł

Tooltip

Cena regularna

3 680 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Willa rodzinna WAH2011
Willa rodzinna
Dodano!
Dodano!
101,10 m²
4
2
0

5 032 zł

6 290 zł

Tooltip

Cena regularna

5 032 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu AJR 03 A1 v01 WOJ1018
AJR 03 A1 v01
Dodano!
Dodano!
101,60 m²
3
2
1

3 970 zł

4 300 zł

Tooltip

Cena regularna

4 000 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Anatol WAH1216
Anatol
Dodano!
Dodano!
103,04 m²
4
3
1

4 872 zł

6 090 zł

Tooltip

Cena regularna

4 872 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Tanis WOE1073
Tanis
Dodano!
Dodano!
98,96 m²
3
1
0

3 899 zł

3 999 zł

Tooltip

Cena regularna

3 899 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Kiwi 2 BSA2053
Kiwi 2
Dodano!
Dodano!
99,11 m²
3
2
1

4 649 zł

5 249 zł

Tooltip

Cena regularna

4 749 zł najniższa cena

Autor: ArchTim

107,30 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

156,60 m²

Powierzchnia dachu

229 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

25°

Wysokość budynku
Tooltip

5,76 m

Min. szerokość działki
Tooltip

21 m

Min. długość działki
Tooltip

22,60 m

Opis szczegółowy

Ściany zewnętrzne dwuwarstwowe: cegła SILKA + wełna mineralna + tynk. Ściany wewnętrzne: cegła SILKA i/lub płyty na ruszcie stalowym, wygłuszone wełną mineralną. Strop: drewniany. Więźba dachowa: drewniana. Poszycie dachu: dachówka cementowa. Stolarka: drewniana lub PCV. Instalacja centralnego ogrzewania: kocioł dwufunkcyjny + grzejniki.

Skonfiguruj dom
Zdjęcie 1 projektu Bergen 110 HUS1001
110,80 m²
3
Stan deweloperski brutto
469 000 zł 4 233 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany E.1 HPK1017
107,27 m²
3
Stan deweloperski brutto
535 695 zł 4 994 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom keramzytowy Essenzia 110 HRK1001
107 m²
3
Stan deweloperski brutto
478 440 zł 4 471 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.8 HPK1007
108,05 m²
4
Stan deweloperski brutto
624 000 zł 5 775 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom keramzytowy Atrakcyjna Stodoła AS132G HAK1004
108,09 m²
3
Stan deweloperski brutto
655 500 zł 4 965 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DEX106 HDX1001
106 m²
3
Stan deweloperski brutto
732 950 zł 6 915 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Green Smart 120 HHT1027
105,59 m²
5
Stan deweloperski brutto
586 400 zł 5 554 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom keramzytowy Atrakcyjna Stodoła AS110 HAK1005
109,71 m²
4
Stan deweloperski brutto
552 900 zł 5 040 zł/m²

Opis projektu domu
Libra

Projekt domu Libra odpowiedni do zrealizowania na średniej szerokości działkę. Odznacza się bryłą w kształcie litery L, co jest bardzo funkcjonalne, ze względu na wyraźny podział domu na strefy. Przeszklenia przewidziane w wykuszu nadadzą wnętrzu większej przestronności. W tym projekcie kalenica skierowana jest prostopadle do drogi, co jest bardzo istotne, gdy wymaga tego plan zagospodarowania przestrzennego. Jest przeznaczony do zabudowy wolnostojącej. W projekcie zaproponowano garaż jednostanowiskowy w linii budynku. Jest to również ciekawa propozycja dla osób szukających domu z dachem wielospadowym, dzięki czemu budynek prezentuje są bardzo atrakcyjnie. Dom doskonale sprawdzi się w przypadku, gdy jego front znajduje się od strony południowej. Projekt Libra to dom parterowy, co jest szczególnie bezpieczne w przypadku domowników w starszym wieku oraz osób niepełnosprawnych czy z małymi dziećmi. Zwolenników przestronnych przestrzeni z pewnością ucieszy przewidziana w projekcie część dzienna. Doskonale przemyślane rozwiązania w kuchni dają wiele możliwości aranżacyjnych oraz ułatwią codzienne korzystanie. Zwolenników praktycznych rozwiązań niewątpliwie ucieszy fakt, iż przewidziano także miejsce na spiżarkę. W projekcie uwzględniono komfortową łazienkę oraz osobną toaletę, co jest szczególnie przydatne podczas odwiedzin gości. Potrzeby 2-4 osobowej rodziny spełnią przewidziane w projekcie trzy przestronne sypialnie. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Doskonałym miejscem do wypoczynku jest zaprojektowany przy domu taras. Dom zaprojektowano w technologii murowanej. Jego wygląd nawiązuje do stylu tradycyjnego, dlatego będzie prezentować się doskonale niezależnie od okolicy.