Projekt domu W krajobrazie WOX1067

Cena projektu: 3 800 zł

Masz pytania? Zadzwoń
71 715 20 60

pn-pt 8-22, sb 10-18

Zamów rozmowę
Udostępnij
Pow. użytkowa
89 m²
Min. szer. działki
16,8 m
Wysokość budynku
7,4 m
Pow. zabudowy
82,56 m²
Kubatura
476,94 m³
Kąt nach. dachu
45°
Pow. dachu
119,23 m²
EUco
29,37 kWh/(m²rok)
Liczba pokoi
3

Opis projektu

Projekt domu W krajobrazie jest doskonałym rozwiązaniem dla osób posiadających działkę na stoku lub skarpie. Został zaprojektowany jako letniskowy, jednak zastosowana technologia i rozwiązania sprawiają, że dom może być użytkowany całorocznie. Budynek cechuje się prostą bryłą, co wpływa na sprawny i szybki przebieg prac budowlanych. Na łatwą realizację oraz oszczędności wpływa również dach dwuspadowy. Nie posiada okapów, dzięki czemu budynek nabiera nowoczesnego wyglądu. W tym projekcie kalenica usytuowana jest prostopadle do drogi, co jest istotne ze względu na wymagania określone w planie zagospodarowania przestrzennego. Dom został stworzony do zabudowy wolnostojącej. Niższa kondygnacja została częściowo zagłębiona w stok, zaś od drugiej strony znajduje się wejście na efektowny taras. Na tym poziomie przewidziano przestronną i otwartą część dzienną. Tworzy ją między innymi kuchnia, która będzie idealnym rozwiązaniem zarówno dla tradycyjnych, jak i nowoczesnych gospodyń domowych. Jadalnia połączona z salonem sprzyja integracji rodziny i organizacji przyjęć, a wolnostojące schody sprawiają że wnętrze wygląda reprezentacyjnie. Atutami projektu jest uwzględniona na dole, osobna ubikacja dla gości oraz przestronna i w pełni komfortowa łazienka przewidziana na wyższej kondygnacji. Z racji przeznaczenia budynku na skarpę, wejście do domu zostało przewidziane na wyższym poziomie. Część sypialnianą tworzą dwa pokoje, z czego w jednym przewidziano praktyczną garderobę. W krajobrazie cechuje się bardzo ciekawym wyglądem - nawiązuje do stylu nowoczesnego, a jednocześnie doskonale wpisze się nie tylko w miejską zabudowę, ale także w otoczenie gór i lasów.

Rzut kondygnacji projektu W krajobrazie - Rzut piwnicy

1 pokój dzienny + jadalnia
40,27 m²
2 kuchnia
7,53 m²
3 wc
2,56 m²
4 pom. gospodarcze
4,71 m²
razem
55,07 m²

Rzut kondygnacji projektu W krajobrazie - Rzut parteru

1 wiatrołap
2,67 m²
2 korytarz
9,5 m²
3 łazienka
4 m²
4 pokój
8,18 m²
5 pokój
9,45 m²
6 pokój
2,67 m²
7 pom. gospodarcze
2,28 m²
razem
38,75 m²
BEZPŁATNE POZWOLENIE NA ZMIANY Dopasuj projekt do swoich potrzeb
BEZPŁATNE RYSUNKI SZCZEGÓŁOWE Sprawdź dokładne wymiary
DARMOWE KOSZTY BUDOWY Sprawdź przybliżone koszty budowy

Usytuowanie domu na działce

Usytuowanie projektu W krajobrazie na działce
Analiza działkiSprawdź czy możesz wybudować ten projekt na swojej działce

Koszt budowy domu

Kosztorys opracowany przez autora projektu

Orientacyjny koszt budowy domu w stanie surowym zamkniętym bez instalacji na podstawie kosztorysu: 131 370 zł.

Mapa budowy Sprawdź gdzie w Polsce budowany jest ten projekt

Rekomendowani producenci

Elewacje

Autor: Domy Czystej Energii

Recenzje projektu W krajobrazie

  – 0 głosów

Projekt domu W krajobrazie należy do kategorii

Chcesz wiedzieć o promocjach na interesujące Cię projekty?

Zostaw nam swój adres e-mail, będziemy Ci wysyłać najlepsze okazje

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. dalej zwanym „RODO”, informuję, iż:

 1. Administratorem Państwa danych osobowych jest Extradom.pl Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, przy ul. Mikołowskiej 84, 51-511 Wrocław, tel. 71/715 20 60, e-mail biuro@extradom.pl. […]
 1. Kontakt z nami możliwy jest także za pośrednictwem Inspektora Ochrony Danych drogą elektroniczną na adres iod@extradom.pl.
 2. Państwa dane osobowe mogą być także przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego Extradom.pl Sp. z o. o. na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f RODO (przesłanka prawnie uzasadnionego interesu realizowanego przez administratora danych).
 3. W każdej chwili przysługuje Państwu prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych w celu marketingu bezpośredniego.
 4. Jeśli wyraziliście Państwo zgodę na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną i ustawą – Prawo telekomunikacyjne, zgoda ta może być wycofana w każdym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na legalność przetwarzania Państwa danych osobowych w czasie obowiązywania zgody.
 5. Z prawa do wycofania zgody mogą Państwo skorzystać wysyłając maila na adres iod@extradom.pl.
 6. Dostęp do Państwa danych osobowych mają odbiorcy, którzy pomagają nam utrzymać system teleinformatyczny, w którym prowadzone są konta użytkowników.
 7. Państwa dane osobowe będą przechowywane do dnia ustania celu, dla którego zostały zebrane, czyli np. usunięcia konta lub zaprzestania działalności serwisu.
 8. Mają Państwo prawo do:
  1. dostępu do swoich danych osobowych (czyli sprawdzenia, jakie dane są przez nas przetwarzane),
  2. sprostowania danych osobowych (w sytuacji, gdyby okazało się, że są nieprawidłowe),
  3. uzupełnienia danych osobowych (w sytuacji, gdyby okazało się, że są niekompletne),
  4. przenoszenia danych osobowych (czyli przekazania Państwa danych osobowych w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego np. txt., pdf., odt., doc., rtf., jpeg., XML, JSON, CSV),
  5. żądania ograniczenia przetwarzania danych osobowych (będziemy wówczas mogli jedynie przechowywać Państwa dane osobowe),
  6. usunięcia danych osobowych.
 9. W związku z przetwarzaniem przez nas Państwa danych osobowych przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Organem tym jest obecnie Generalny Inspektor Danych Osobowych* (https://giodo.gov.pl/pl/493).
 10. W oparciu o dane osobowe nie będziemy podejmowali wobec Państwa zautomatyzowanych decyzji, w tym decyzji będących wynikiem profilowania.

*Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych po wejściu w życie ustawy o ochronie danych osobowych.