Projekt domu Lazur WRN1004

Cena projektu: 2 295 zł 2 134 zł Oszczędzasz 161 złOferta ważna do 30 kwietnia 2020 r.

60 dni na zwrot

Masz pytania? Zadzwoń
71 715 20 60

pn-pt 8-21, sb-nd 9-17

Zamów rozmowę
Pow. użytkowa
98 m²
Min. szer. działki
19,3 m
Wysokość budynku
6,43 m
Pow. zabudowy
150,9 m²
Kubatura
337 m³
Kąt nach. dachu
30°
Liczba pokoi
3
Stan. garażowe
1

Opis projektu

Projekt domu Lazur to idealna propozycja dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom cechuje się typową bryłą, więc będzie się dobrze prezentował niezależnie od otoczenia. Projekt należy do kategorii domów z kalenicą skierowaną prostopadle do drogi, co jest istotne ze względu na wymagania określone w warunkach zabudowy. Jest przeznaczony do zabudowy wolnostojącej. W projekcie zaproponowano garaż jednostanowiskowy wysunięty do przodu. Bryła budynku przykryta jest dachem wielospadowym, który świetnie się prezentuje. Projekt Lazur to dom parterowy, co jest szczególnie istotne w przypadku domowników w starszym wieku oraz osób niepełnosprawnych czy z małymi dziećmi. Uwzględniona w projekcie część dzienna z pewnością zadowoli osoby lubiące cieszyć się wspólnymi chwilami w rodzinnym gronie. Tworzy ją między innymi kuchnia, która dzięki funkcjonalnym rozwiązaniom zapewni wygodę użytkowania przez długie lata. Usytuowany w salonie kominek sprawi, iż wnętrze stanie się bardziej przytulne. W projekcie uwzględniono komfortową łazienkę oraz osobną toaletę, co jest szczególnie przydatne podczas odwiedzin gości. W domu znajdują się trzy wygodne sypialnie, co sprawia iż jest on doskonałym wyborem dla 2-4 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Oprócz tego, w domu znajduje się również pomieszczenie gospodarcze, które można wykorzystać zgodnie z własnymi potrzebami. Rodzinne spotkania w słonecznie dni uprzyjemni przewidziany przy domu taras. Projekt powstał z myślą o Inwestorach, którzy planują zbudować dom w technologii murowanej. Jego wygląd nawiązuje do stylu tradycyjnego, dzięki czemu idealnie wpisze się w dowolny krajobraz.

Koszty budowy Sprawdź przybliżone koszty budowy

Rzut kondygnacji projektu Lazur - Rzut parteru

1 wiatrołap
4,3 m²
2 korytarz
9,1 m²
3 kuchnia
10,3 m²
4 pokój dzienny
25,5 m²
5 pokój
11,4 m²
6 pokój
11,4 m²
7 pokój
14,8 m²
8 łazienka
5,7 m²
9 wc
1,7 m²
10 pom. gospodarcze
3,8 m²
11 garaż jednostan.
18,3 m²
razem
116,3 m²

Chcesz wprowadzić zmiany w tym projekcie?

Dowiedz się, jakie zmiany są możliwe na etapie adaptacji.

Płatne dodatki do projektu

Bezpłatne dodatki do projektu

Wnętrza 3D w iDesigner Wnętrza do tego projektu nie są dostępne od ręki

Usytuowanie domu na działce

Usytuowanie projektu Lazur na działce
Analiza działkiSprawdź czy możesz wybudować ten projekt na swojej działce

Koszt budowy domu

stan zerowy

stan surowy otwarty

stan surowy zamknięty

Wycena opracowana przez autora projektu:

153 284 zł - orientacyjny koszt budowy domu do stanu surowego zamkniętego bez instalacji.

Wycena stanowi wartość przybliżoną. W zależności od wykorzystanych materiałów oraz kosztów robót budowlanych może się ona różnić od rzeczywistych wydatków. Ostateczny koszt budowy domu zależy także od lokalizacji (w tym warunków lokalnych), czasu trwania budowy oraz ewentualnych zmian wprowadzonych na etapie adaptacji projektu.

Mapa budowy Sprawdź gdzie w Polsce budowany jest ten projekt

Technologia budowy domu

Projekt przewiduje wymurowanie ścian z pustaków gazobetonowych, obłożenie ich od strony zewnętrznej płytami styropianowymi i pokrycie tynkiem strukturalnym na siatce. Nad parterem mamy drewniane belki stropowe osłonięte od dołu płytami gipsowo-kartonowymi, na których leży warstwa wełny mineralnej. Poddasze nieużytkowe pod wielospadowym dachem można ewentualnie zaadaptować w późniejszym czasie - uzyskamy dodatkowe dwadzieściakilka metrów kwadratowych. Projekt dostępny jest oczywiście także w wariancie lustrzanym.

Rekomendowani producenci

Elewacje

Autor: Krajobrazy

Recenzje projektu Lazur

  – 0 głosów

Projekt domu Lazur należy do kategorii

Bądź na bieżąco z extra promocjami!

Zostaw nam swój adres e-mail, będziemy Ci wysyłać najlepsze okazje

Podstawowe informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych