Projekt domu Kubuś - murowana – ceramika KRD2467

Cena projektu: 2 090 zł

Do 30 dni wymiana projektu jest bezpłatna. Po 30 dniach od daty zakupu pobieramy opłatę manipulacyjną w wysokości 50% wartości całej dokumentacji. Wymieniać można tylko niezniszczone projekty. Wymiana tylko w ramach tego samego rodzaju budynku.
starter
Udostępnij
Pow. użytkowa
74 m²
Min. szer. działki
19,8 m
Wysokość budynku
6,6 m
Pow. zabudowy
99,3 m²
Kubatura
464 m³
Kąt nach. dachu
31°
Pow. dachu
150,1 m²
Liczba pokoi
3

Opis projektu

Projekt domu Kubuś - murowana – ceramika jest doskonałym rozwiązaniem dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Bryła budynku posiada formę typową, więc będzie się dobrze prezentował niezależnie od otoczenia. Projekt należy do kategorii domów z kalenicą usytuowaną równolegle do drogi, co jest bardzo istotne, gdy wymagają tego warunki zabudowy. Dom został zaprojektowany do zabudowy wolnostojącej. Jest to również doskonała propozycja dla osób szukających domu z dachem dwuspadowym, co pozwala na znaczne oszczędności. Projekt Kubuś - murowana – ceramika to dom parterowy, dzięki czemu poruszanie się po nim jest bardzo komfortowe. Zwolenników przestronnych przestrzeni z pewnością ucieszy przewidziana w projekcie część dzienna. Tworzy ją między innymi kuchnia, która dzięki swoim wymiarom jest w pełni ustawna i funkcjonalna. W salonie znajduje się nastrojowy kominek dający przyjemne ciepło i nadający wnętrzu przyjemnej atmosfery. W projekcie przewidziano jedną łazienkę dostępną dla wszystkich domowników. Trzy komfortowe pokoje zaspokoją potrzeby 2-4 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Wspólne grillowanie i rodzinne posiłki umili uwzględniony w projekcie taras. Projekt powstał z myślą o Inwestorach, którzy planują zbudować dom w technologii murowanej. Jego wygląd zewnętrzny uwydatnia cechy charakterystyczne dla stylu tradycyjnego, co jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących klasykę i prostotę.

Rzut kondygnacji projektu Kubuś - murowana – ceramika - Rzut parteru

1 wiatrołap
2,8 m²
2 kuchnia
9 m²
3 pokój dzienny
18,9 m²
4 korytarz
2,4 m²
5 pokój
9,7 m²
6 pokój
10,6 m²
7 korytarz
4,3 m²
8 pokój
12,5 m²
9 łazienka
3,8 m²
10 kotłownia
3 m²
razem
77 m²
BEZPŁATNE POZWOLENIE NA ZMIANY Dopasuj projekt do swoich potrzeb
BEZPŁATNE RYSUNKI SZCZEGÓŁOWE Sprawdź dokładne wymiary
DARMOWE KOSZTY BUDOWY Sprawdź przybliżone koszty budowy

Usytuowanie domu na działce

Usytuowanie projektu Kubuś - murowana – ceramika na działce

Przekrój pionowy

Przekrój pionowy projektu Kubuś - murowana – ceramika
Analiza MPZP/WZSprawdź czy możesz wybudować ten projekt na swojej działce

Koszt budowy domu

stan zerowy
30 894 zł

stan surowy otwarty
68 504 zł

stan surowy zamknięty
14 478 zł

Extra Index to opracowany przez Extradom Indeks Kosztów Budowy Domu. Powyższa wycena stanowi wartość przybliżoną. W zależności od wykorzystanych materiałów oraz kosztów robót budowlanych może się różnić od rzeczywistych wydatków.

Orientacyjny koszt budowy domu w stanie surowym zamkniętym bez instalacji na podstawie kosztorysu: 199 846 zł. Różnica w kosztach wynika z rodzaju planowanych robót, przyjętych cen jednostkowych oraz wysokości wynagrodzenia wykonawcy w kosztorysie ustalonym przez autora.

Mapa budowy Sprawdź gdzie w Polsce budowany jest ten projekt

Technologia budowy domu

Technologia i konstrukcja: murowana – ceramika. Ściany zewnętrzne: pustak ceramiczny Heluz gr. 25 cm + wełna mineralna. Ściany wewnętrzne: pustak ceramiczny Heluz gr. 25 cm, 11,5 cm. Strop: Vector firmy Konbet Poznań. Konstrukcja dachu: drewniana, krokwiowa. Rodzaj schodów: brak. Typ ogrzewania: kocioł na gaz. Pokrycie dachu: dachówka ceramiczna RÖBEN. Elewacja: tynki silikonowe, silikatowe oraz tynki mineralne BOLIX, częściowo kamień elewacyjny.

Rekomendowani producenci

Elewacje

Autor: Archeton

Recenzje projektu Kubuś - murowana – ceramika

  – 0 głosów

Projekt domu Kubuś - murowana – ceramika należy do kategorii

Pozostałe wersje projektu Kubuś - murowana – ceramika

Projekt domu Kubuś G1 - murowana – ceramika 3D

Projekty podobne do Kubuś - murowana – ceramika KRD2467

Projekt domu Murator C333p Miarodajny - wariant XV

Projekt domu Zosia 2

Zosia 2

70,02 m²

Projekt domu Żabka 3

Żabka 3

79,01 m²

Projekt domu TK9

TK9

73,58 m²

Projekt domu Zawoja 27

Zawoja 27

80,13 m²

Projekt domu Dom przy Przyjemnej 2 bis