👉 Odbierz prezent do projektu 🎁

Sprawdź

Projekt domu Kos LMB146 WRB1607

1. Wiatrołap
3,88
2. Korytarz
5,35
3. Pokój dzienny + jadalnia
14,99
4. Pomieszczenie gospodarcze
3,88
5. Wc
1,74
6. Łazienka
3,44
7. Garderoba
4,66
8. Pokój
9,54
9. Kuchnia
7,21
Razem
54,69
54,69
10. Podest
2,88
11. Taras
2,88

Pow. użytkowa

54,69 m²

Kąt dachu

32°

Wysokość budynku

5,56 m

Powierzchnia zabudowy

71,81 m²

Min. szer. i dł. działki

16,6 x 15,70 m

ikona Pobierz i drukuj

Kos LMB146 - WRB1607

ikona 54,69 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona1
Pokoje (bez salonu)
ikona 2
Łazienki (z toaletami)
ikona 0

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 54,69 m²

Projekt domu Kos LMB146 - rzut parteru, dom liczy 1 pokoje, 2 łazienki i wc

1. Wiatrołap
3,88
2. Korytarz
5,35
3. Pokój dzienny + jadalnia
14,99
4. Pomieszczenie gospodarcze
3,88
5. Wc
1,74
6. Łazienka
3,44
7. Garderoba
4,66
8. Pokój
9,54
9. Kuchnia
7,21
Razem
54,69
54,69
10. Podest
2,88
11. Taras
2,88

Podobne projekty (241)

Zobacz wszystkie
Nowość
Zdjęcie 1 projektu Tania 5 B paliwo stałe WOE1222
Tania 5 B paliwo stałe
Dodano!
Dodano!
51,87 m²
2
1
0

3 599 zł

Zdjęcie 1 projektu Martin Beta Solis (1791) KRD2906
Martin Beta Solis (1791)
Dodano!
Dodano!
53,10 m²
2
1
0

3 490 zł

Zdjęcie 1 projektu Imbir 6 BSA2261
Imbir 6
Dodano!
Dodano!
49,59 m²
1
1
0

4 649 zł

Zdjęcie 1 projektu Dom Małomiasteczkowy 5 BHC1000
Dom Małomiasteczkowy 5
Dodano!
Dodano!
54,98 m²
2
2
0

3 135 zł

Zdjęcie 1 projektu Tebe Mini WOE1175
Tebe Mini
Dodano!
Dodano!
51,98 m²
2
1
0

3 599 zł

Zdjęcie 1 projektu Imbir 4 BSA2129
Imbir 4
Dodano!
Dodano!
50,24 m²
0
1
0

4 649 zł

Zdjęcie 1 projektu Tania 5 paliwo stałe WOE1217
Tania 5 paliwo stałe
Dodano!
Dodano!
51,87 m²
2
1
0

3 599 zł

Zdjęcie 1 projektu Tebe mini Szkielet drewniany WOE1193
51,75 m²
2
1
0

3 899 zł

Autor: Lipińscy Domy Biuro Projektowe

54,69 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

71,81 m²

Powierzchnia netto
Tooltip
Powierzchna wszystkich pomieszczeń w budynku mierzona na wysokości podłogi.

54,69 m²

Kubatura brutto
Tooltip
Zazwyczaj jest to suma kubatur (objętości) wszystkich pomieszczeń budynku, liczonych po zewnętrznym obrysie murów (z ociepleniem).

313,44 m³

Powierzchnia dachu

84,48 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

32°

Wysokość budynku
Tooltip

5,56 m

Szerokość elewacji

10,60 m

Długość elewacji

7,70 m

Min. szerokość działki
Tooltip

16,60 m

Min. długość działki
Tooltip

15,70 m

Energooszczędność Energooszczędność

Oze Czym jest OZE (Odnawialne Źródło Energii)?
Ep
Tooltip
Energia pierwotna określa ilość energii nieodnawialnej potrzebnej w ciągu roku do ogrzewania czy też ogrzania wody użytkowej z uwzględnieniem kosztów produkcji i transportu surowców energetycznych.

62,20 kWh/(m²rok)

Euco
Tooltip
Energia użytkowa potrzebna do ogrzewania i wentylacji. Im parametr jest niższy tym budynek bardziej energooszczędny.

52,80 kWh/(m²rok)

Opis szczegółowy

Fundamenty - rozwiązanie o podwyższonej izolacji termicznej. Ściany zewnętrzne - Bloczek silikatowy 18 cm + styropian 20 cm. Strop - drewniany. Dach - tradycyjna więźba ciesielska, pokrycie: dachówka cementowa lub ceramiczna. Ogrzewanie - c.o. podłogowe + c.w.u. kompaktowa pompa ciepła, panele fotowoltaiczne. Wentylacja - grawitacyjna.

Skonfiguruj dom
Zdjęcie 1 projektu Bergen 70 HUS1004
72,05 m²
3
Stan deweloperski brutto
389 000 zł 5 399 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Space Smart 70 HHT1016
55 m²
3
Stan deweloperski brutto
311 040 zł 5 655 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DH60 HDH1010
55,13 m²
2
Stan deweloperski brutto
347 868 zł 6 310 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy One Step Smart 70 HHT1015
55,49 m²
2
Stan deweloperski brutto
342 468 zł 6 172 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DH47 + przedsionek HDH1013
53,72 m²
2
Stan deweloperski brutto
459 540 zł 8 554 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DH47-1 HDH1001
51,20 m²
2
Stan deweloperski brutto
408 672 zł 7 982 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Zen Smart 50 HHT1036
58,79 m²
3
Stan deweloperski brutto
350 201 zł 5 957 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom mobilny SunStone HLL1002
49,21 m²
2
Stan deweloperski brutto
335 500 zł 6 818 zł/m²

Opis projektu domu
Kos LMB146

Mały, parterowy, kompaktowy, ale niezwykle funkcjonalny i wszystko posiadający domek, stanowiący doskonałą alternatywę dla mieszkania w bloku. Idealny dla par młodszych i starszych oraz ludzi żyjących w pojedynkę. Na niewielkiej przestrzeni zaprojektowana została wygodna część dzienna, składająca się z salonu z wyjściem na taras, oddzielnej kuchni i wc oraz prywatna strefa nocna, w której do dyspozycji mieszkańców jest sypialnia, garderoba i łazienka. Dom posiada również kotłownię z praktycznym wejściem prosto z wiatrołapu.

Społeczność projektu domu
Kos LMB146 w budowie

Opinie o projekcie domu
Kos LMB146