Sprawdź

Projekt domu Karol II bez garażu [B] WRF1007

1. Wiatrołap
3,70
2. Hall
16,60
3. Kuchnia
12,90
4. Pokój dzienny
27,30
5. Korytarz
5,80
6. Kotłownia
6,60
7. Łazienka
6,20
8. Pokój dzienny
15,60
9. Pokój
14,80
10. Pokój
9,60
11. Łazienka
6,50
12. Pokój
13,90
Razem
139,50
139,50

Pow. użytkowa

132,80 m²

Kąt dachu

30°

Wysokość budynku

6,50 m

Powierzchnia zabudowy

176 m²

Min. szer. i dł. działki

21,6 x 24,60 m

ikona Pobierz i drukuj

Karol II bez garażu [B] - WRF1007

ikona 132,80 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona3
Pokoje (bez salonu)
ikona 2
Łazienki (z toaletami)
ikona 0

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 139,50 m²

Projekt domu Karol II bez garażu [B] - rzut parteru, dom liczy 3 pokoje, 2 łazienki i wc

1. Wiatrołap
3,70
2. Hall
16,60
3. Kuchnia
12,90
4. Pokój dzienny
27,30
5. Korytarz
5,80
6. Kotłownia
6,60
7. Łazienka
6,20
8. Pokój dzienny
15,60
9. Pokój
14,80
10. Pokój
9,60
11. Łazienka
6,50
12. Pokój
13,90
Razem
139,50
139,50

Podobne projekty (1966)

Zobacz wszystkie
Nowość
Zdjęcie 1 projektu Planujdom 200 ABP1006
Planujdom 200
Dodano!
Dodano!
125,89 m²
4
2
0

3 990 zł

Nowość
Zdjęcie 1 projektu Planujdom 143 ABP1037
Planujdom 143
Dodano!
Dodano!
120,96 m²
3
2
1

3 890 zł

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Dom przy Bukowej 28 KRK1612
Dom przy Bukowej 28
Dodano!
Dodano!
120 m²
3
2
0

3 790 zł

4 290 zł

Tooltip

Cena regularna

3 790 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Neptun 5 dr-T BSA1634
Neptun 5 dr-T
Dodano!
Dodano!
135,50 m²
3
2
1

5 049 zł

5 549 zł

Tooltip

Cena regularna

5 049 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Dom przy Bukowej 29 KRK1610
Dom przy Bukowej 29
Dodano!
Dodano!
120 m²
4
2
0

3 790 zł

4 290 zł

Tooltip

Cena regularna

3 790 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Aleksandria Muza (1137) KRD2094
Aleksandria Muza (1137)
Dodano!
Dodano!
130,90 m²
4
2
0

4 040 zł

4 390 zł

Tooltip

Cena regularna

4 040 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu EG-106 wariant III WWB1142
EG-106 wariant III
Dodano!
Dodano!
119,10 m²
4
2
0

4 400 zł

4 650 zł

Tooltip

Cena regularna

4 350 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Dom Baryt BHC1021
Dom Baryt
Dodano!
Dodano!
122,11 m²
4
2
0

3 833 zł

4 509 zł

Tooltip

Cena regularna

3 967 zł najniższa cena

Autor: Archeco Dom dla Ciebie

132,80 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

176 m²

Powierzchnia netto
Tooltip
Powierzchna wszystkich pomieszczeń w budynku mierzona na wysokości podłogi.

139,50 m²

Kubatura brutto
Tooltip
Zazwyczaj jest to suma kubatur (objętości) wszystkich pomieszczeń budynku, liczonych po zewnętrznym obrysie murów (z ociepleniem).

390,40 m³

Powierzchnia dachu

250 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

30°

Wysokość budynku
Tooltip

6,50 m

Min. szerokość działki
Tooltip

21,60 m

Min. długość działki
Tooltip

24,60 m

Energooszczędność Energooszczędność

Oze Czym jest OZE (Odnawialne Źródło Energii)?
Ep
Tooltip
Energia pierwotna określa ilość energii nieodnawialnej potrzebnej w ciągu roku do ogrzewania czy też ogrzania wody użytkowej z uwzględnieniem kosztów produkcji i transportu surowców energetycznych.

67,95 kWh/(m²rok)

Opis szczegółowy

Fundamenty: betonowe. Ściany zewnętrzne: porotherm+styropian termo organika. Ściany wewnętrzne: porotherm. Rodzaj stropu: drewniany. Elewacje: tynk strukturalny/ okładzina kamienna. Pokrycie dachu: dachówka cem. lub cer.

Zdjęcie 1 projektu Bergen 130 HUS1002
130,40 m²
4
Stan deweloperski brutto
529 000 zł 4 057 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 130B HFX1040
132,68 m²
5
Stan deweloperski brutto
575 000 zł 4 334 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 130A HFX1037
133,03 m²
4
Stan deweloperski brutto
575 000 zł 4 322 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany FastHome 130A HFX1032
131,73 m²
4
Stan deweloperski brutto
590 000 zł 4 479 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany FastHome 130B HFX1034
131,14 m²
4
Stan deweloperski brutto
599 000 zł 4 568 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DEX136 HDX1002
136 m²
4
Stan deweloperski brutto
895 700 zł 6 586 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.5 HPK1004
138,67 m²
5
Stan deweloperski brutto
787 200 zł 5 677 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.1 z okapem HPK1000
139,44 m²
3
Stan deweloperski brutto
734 000 zł 5 264 zł/m²

Opis projektu domu
Karol II bez garażu [B]

Projekt domu Karol II bez garażu [B] to idealna propozycja dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom cechuje się bryłą w kształcie litery L, co jest bardzo funkcjonalne, ze względu na wyraźny podział domu na strefy. Projekt należy do kategorii domów z kalenicą usytuowaną równolegle do drogi, co jest istotne ze względu na wymagania określone w planie zagospodarowania przestrzennego. Dom został zaprojektowany do zabudowy wolnostojącej. Jest to również doskonała propozycja dla osób szukających domu z dachem kopertowym, który doskonale chroni budynek przed niekorzystną pogodą. Projekt dedykowany jest w szczególności osobom posiadającym działkę z wjazdem od strony południowej. Projekt Karol II bez garażu [B] to dom parterowy, co jest z pewnością ogromnym plusem w przypadku osób starszych, niepełnosprawnych oraz małżeństw z małymi dziećmi. Uwzględniona w projekcie część dzienna z pewnością zadowoli osoby lubiące cieszyć się wspólnymi chwilami w rodzinnym gronie. Tworzy ją między innymi funkcjonalna kuchnia, którą każdy Inwestor swobodnie dostosuje do swoich potrzeb. Ciekawym elementem jest z pewnością usytuowany w salonie kominek, który nada wnętrzu niepowtarzalny klimat. W domu znajdują się dwie komfortowe łazienki, co jest szczególnie przydatne podczas odwiedzin gości. Potrzeby 2-4 osobowej rodziny spełnią przewidziane w projekcie trzy przestronne sypialnie. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Wspólne grillowanie i rodzinne posiłki umili uwzględniony w projekcie taras. Zalecana przez architekta technologia murowana zapewnia trwałość i solidność konstrukcji. Jego wygląd nawiązuje do stylu tradycyjnego, dzięki czemu idealnie wpisze się w dowolny krajobraz.