👉 Odbierz prezent do projektu 🎁

Sprawdź

Projekt domu Kamp WAF1001

1. Wiatrołap
4,90
2. Hall
7,70
3. Wc
2
4. Kuchnia
5,80
5. Jadalnia
14,20
6. Korytarz
16,70
7. Pokój dzienny
30,40
8. Pokój
23
9. Łazienka
6,60
10. Pokój
8,70
11. Pokój
8,40
12. Pokój
13,10
13. Pomieszczenie gospodarcze
4
14. Łazienka
6,70
15. Pokój
14,30
16. Pomieszczenie gospodarcze
10,20
17. Garaż jednostanowiskowy
29,60
Razem
206,30
206,30

Pow. użytkowa

180,50 m²

Kąt dachu

28°

Wysokość budynku

6 m

Powierzchnia zabudowy

274,12 m²

Min. szer. i dł. działki

28 x 31,07 m

ikona Pobierz i drukuj

Kamp - WAF1001

ikona 180,50 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona5
Pokoje (bez salonu)
ikona 3
Łazienki (z toaletami)
ikona 1

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 206,30 m²

Projekt domu Kamp - rzut parteru, dom liczy 5 pokoje, 3 łazienki i wc

1. Wiatrołap
4,90
2. Hall
7,70
3. Wc
2
4. Kuchnia
5,80
5. Jadalnia
14,20
6. Korytarz
16,70
7. Pokój dzienny
30,40
8. Pokój
23
9. Łazienka
6,60
10. Pokój
8,70
11. Pokój
8,40
12. Pokój
13,10
13. Pomieszczenie gospodarcze
4
14. Łazienka
6,70
15. Pokój
14,30
16. Pomieszczenie gospodarcze
10,20
17. Garaż jednostanowiskowy
29,60
Razem
206,30
206,30

Podobne projekty (577)

Zobacz wszystkie
Zdjęcie 1 projektu NewHouse 770 KRZ1135
NewHouse 770
Dodano!
Dodano!
166,52 m²
4
2
2

6 190 zł

Zdjęcie 1 projektu NewHouse 725 KRZ1058
NewHouse 725
Dodano!
Dodano!
165,25 m²
4
3
2

6 190 zł

Nowość
Zdjęcie 1 projektu Planujdom 130 ABP1049
Planujdom 130
Dodano!
Dodano!
174,98 m²
4
1
2

4 900 zł

Zdjęcie 1 projektu NewHouse 725 w1 KRZ1142
NewHouse 725 w1
Dodano!
Dodano!
165,38 m²
4
3
2

6 190 zł

Zdjęcie 1 projektu Madera A BBE1050
Madera A
Dodano!
Dodano!
164,90 m²
5
3
2

4 800 zł

Zdjęcie 1 projektu NewHouse 770 w1 KRZ1149
NewHouse 770 w1
Dodano!
Dodano!
166,17 m²
5
3
2

6 190 zł

Zdjęcie 1 projektu Decyma 12 BSA2220
Decyma 12
Dodano!
Dodano!
171,10 m²
4
2
2

6 749 zł

Zdjęcie 1 projektu Willa Parterowa wariant C WAH1981
Willa Parterowa wariant C
Dodano!
Dodano!
182,87 m²
4
3
2

7 940 zł

Autor: NUX

180,50 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

274,12 m²

Powierzchnia dachu

316 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

28°

Wysokość budynku
Tooltip

6 m

Min. szerokość działki
Tooltip

28 m

Min. długość działki
Tooltip

31,07 m

Opis szczegółowy

Ściany zewnętrzne: ściany trójwarstwowe w technologii murowanej. Stropy: brak. Konstrukcja dachu: dach o konstrukcji płatwiowo-kleszczowej z płatwią w kalenicy. Rodzaj schodów: brak. Pokrycie dachu: dachówka ceramiczna.Elewacja: cegła klinkierowa.

Zdjęcie 1 projektu Bergen 130 HUS1002
130,40 m²
4
Stan deweloperski brutto
529 000 zł 4 057 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.6 HPK1005
176,69 m²
4
Stan deweloperski brutto
972 700 zł 5 505 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 170A HFX1049
175,42 m²
3
Stan deweloperski brutto
650 000 zł 3 705 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 170B HFX1050
175,12 m²
4
Stan deweloperski brutto
650 000 zł 3 712 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.12 z okapem HPK1021
190,98 m²
5
Stan deweloperski brutto
916 500 zł 4 799 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.12 bez okapu HPK1020
190,98 m²
5
Stan deweloperski brutto
886 500 zł 4 642 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Viking Smart 220 HHT1032
163,86 m²
4
Stan deweloperski brutto
1 095 606 zł 6 686 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DH174 HDH1009
162,97 m²
4
Stan deweloperski brutto
1 026 000 zł 6 296 zł/m²

Opis projektu domu
Kamp

Projekt domu Kamp to idealna propozycja dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom posiada bryłę z atrium. Uwzględniony w nim wykusz nadaje konstrukcji wyjątkowego charakteru. Projekt należy do kategorii domów z kalenicą usytuowaną równolegle do drogi, co jest bardzo istotnie, gdy wymaga tego plan zagospodarowania przestrzennego. Kierowany jest do Inwestorów posiadających działkę pozwalającą na realizację projektu w zabudowie wolnostojącej. Autor projektu przewidział garaż jednostanowiskowy w linii budynku. Jest to również doskonała propozycja dla osób szukających domu z dachem dwuspadowym, który jest prosty i ekonomiczny w realizacji. Projekt Kamp to dom parterowy, co sprawia, że komunikacja między pomieszczeniami jest bardzo wygodna. Zwolenników przestronnych przestrzeni z pewnością ucieszy przewidziana w projekcie część dzienna. Tworzy ją między innymi kuchnia, która dzięki funkcjonalnym rozwiązaniom zapewni wygodę użytkowania przez długie lata. W części dziennej uwzględniono salon oraz jadalnię, dzięki czemu wnętrze domu jest bardzo funkcjonalne. Dodatkowo w salonie przewidziano kominek, nadający wnętrzu niepowtarzalny klimat. W domu znajduje się pięć wygodnych sypialni, co sprawia iż jest on doskonałym wyborem dla 5-7 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. W utrzymaniu porządku z pewnością pomoże nam przewidziane w projekcie pomieszczenie gospodarcze. Taras jest idealnym miejscem do organizowania rodzinnych spotkań i chwili relaksu. Projekt powstał z myślą o Inwestorach, którzy planują zbudować dom w technologii murowanej. Jego wygląd zewnętrzny uwydatnia cechy charakterystyczne dla stylu nowoczesnego i idealnie wpisze się w trendy nowo powstających osiedli.