Sprawdź

Projekt domu Iskierka G2 WRC1764

1. Wiatrołap
3,56
2. Hall
7,16
3. Kuchnia + jadalnia
15,03
4. Pokój dzienny
18,83
5. Pokój
11,23
6. Łazienka
4,26
7. Garaż dwustanowiskowy
31,48
Razem
91,55
91,55

podłogi
1. Korytarz
6,68
2. Pokój
9,78
3. Pokój
12,81
4. Pokój
9,36
5. Łazienka
7,19
6. Strych
20,20
Razem
66,02
66,02

Pow. użytkowa

105,89 m²

Kąt dachu

45°

Wysokość budynku

8,63 m

Powierzchnia zabudowy

105,06 m²

Min. szer. i dł. działki

22,8 x 18,50 m

ikona Pobierz i drukuj

Iskierka G2 - WRC1764

ikona 105,89 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona4

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 91,55 m²

Projekt domu Iskierka G2 - rzut parteru, dom liczy 4 pokoje, 2 łazienki i wc

1. Wiatrołap
3,56
2. Hall
7,16
3. Kuchnia + jadalnia
15,03
4. Pokój dzienny
18,83
5. Pokój
11,23
6. Łazienka
4,26
7. Garaż dwustanowiskowy
31,48
Razem
91,55
91,55

Poddasze - 66,02 m²

Projekt domu Iskierka G2 - rzut poddasza, dom liczy 4 pokoje, 2 łazienki i wc

podłogi
1. Korytarz
6,68
2. Pokój
9,78
3. Pokój
12,81
4. Pokój
9,36
5. Łazienka
7,19
6. Strych
20,20
Razem
66,02
66,02

Podobne projekty (1781)

Zobacz wszystkie
NIŻSZA CENA 🔥
Nowość
Zdjęcie 1 projektu Przyjemny 6 WAH2176
Przyjemny 6
Dodano!
Dodano!
99,76 m²
5
2
1

4 360 zł

5 450 zł

Tooltip

Cena regularna

4 360 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Dom na Sosnowej WBF1002
Dom na Sosnowej
Dodano!
Dodano!
113,08 m²
4
2
1

3 899 zł

4 399 zł

Tooltip

Cena regularna

3 899 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Nowość
Zdjęcie 1 projektu ST34 MD-03 OST1002
ST34 MD-03
Dodano!
Dodano!
100,40 m²
4
2
1

9 000 zł

Nowość
Zdjęcie 1 projektu ST34 MD-02 OST1001
ST34 MD-02
Dodano!
Dodano!
100,40 m²
4
2
1

9 000 zł

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Domek na Podlaskiej (017 ES) SLF1077
107,58 m²
4
3
0

3 780 zł

4 200 zł

Tooltip

Cena regularna

3 780 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Na swoim 2 WAH1673
Na swoim 2
Dodano!
Dodano!
112,42 m²
4
2
0

4 312 zł

5 390 zł

Tooltip

Cena regularna

4 312 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Liv 1 WRC2017
Liv 1
Dodano!
Dodano!
98,25 m²
4
2
0

3 600 zł

4 500 zł

Tooltip

Cena regularna

3 600 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Zdjęcie 1 projektu Gabi z garażem 1-st. szeregówka [A-SZ] WRF2453
106,80 m²
4
3
1

5 390 zł

Autor: Pracownia Projektowa ARCHIPELAG

105,89 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

105,06 m²

Powierzchnia netto
Tooltip
Powierzchna wszystkich pomieszczeń w budynku mierzona na wysokości podłogi.

162,14 m²

Kubatura netto
Tooltip
Zazwyczaj jest to suma kubatur (objętości) pomieszczeń budynku, bez strychu, liczonych po zewnętrznym obrysie murów (z ociepleniem).

412,90 m³

Powierzchnia dachu

225 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

45°

Wysokość budynku
Tooltip

8,63 m

Szerokość elewacji

15,80 m

Długość elewacji

8,70 m

Min. szerokość działki
Tooltip

22,80 m

Min. długość działki
Tooltip

18,50 m

Opis szczegółowy

Ściany zewnętrzne: murowane. Strop: gęstożebrowy. Dach: konstrukcja drewniana, dachówka cementowa. Inne: schody wewnętrzne żelbetowe. Ogrzewanie: kocioł gazowy, rozprowadzenie ciepła: grzejniki. Wentylacja: grawitacyjna. Elewacje: tynk strukturalny, cokół – okładzina klinkierowa. Stolarka: drewniana lub PCV.

Skonfiguruj dom
Zdjęcie 1 projektu Bergen 110 HUS1001
110,80 m²
3
Stan deweloperski brutto
469 000 zł 4 233 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DEX106 HDX1001
106 m²
3
Stan deweloperski brutto
732 950 zł 6 915 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Green Smart 120 HHT1027
105,59 m²
5
Stan deweloperski brutto
586 400 zł 5 554 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom keramzytowy Essenzia 110 HRK1001
107 m²
3
Stan deweloperski brutto
478 440 zł 4 471 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DH127 HDH1008
104,71 m²
3
Stan deweloperski brutto
602 100 zł 5 750 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany E.1 HPK1017
107,27 m²
3
Stan deweloperski brutto
535 695 zł 4 994 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.8 HPK1007
108,05 m²
4
Stan deweloperski brutto
624 000 zł 5 775 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom keramzytowy Atrakcyjna Stodoła AS132G HAK1004
108,09 m²
3
Stan deweloperski brutto
655 500 zł 4 965 zł/m²

Opis projektu domu
Iskierka G2

Budynek Iskierka G2 został stworzony na wzór popularnego projektu Iskierka G1. W odróżnieniu od podstawowej wersji projekt ma większą powierzchnię, więcej stanowisk garażowych. Projekt domu Iskierka G2 to idealna propozycja dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom cechuje się prostą bryłą, więc jego realizacja nie pochłonie zbyt wielu środków finansowych. Uwzględniony w nim wykusz nadaje konstrukcji wyjątkowego charakteru. Projekt należy do kategorii domów z kalenicą usytuowaną równolegle do drogi, co często określane jest w warunkach zabudowy. Dom został zaprojektowany do zabudowy wolnostojącej. Projekt można usytuować na granicy działki, co daje możliwość na realizację w zabudowie bliźniaczej. W projekcie zaplanowano garaż dwustanowiskowy w linii budynku. Konstrukcja domu przykryta jest dachem dwuspadowym, i wykonanie więźby oraz jej pokrycie jest ekonomiczne i nie zajmuje wiele czasu. Projekt Iskierka G2 to dom parterowy z poddaszem użytkowym, dzięki czemu domownicy mogą cieszyć się większą prywatnością.Warto zwrócić uwagę na przestronną część dzienną. Doskonale przemyślane rozwiązania w kuchni dają wiele możliwości aranżacyjnych oraz ułatwią codzienne korzystanie. Ciekawym elementem jest z pewnością usytuowany w salonie kominek, który nada wnętrzu niepowtarzalny klimat. Łazienka znajduje się zarówno na poddaszu jak i parterze, co jest szczególnie przydatne podczas odwiedzin gości. Strefa sypialniana składa się z czterech pokoi, co jest doskonałą opcją dla 4-6 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Wspólne grillowanie i rodzinne posiłki umili uwzględniony w projekcie taras. Projekt powstał z myślą o Inwestorach, którzy planują zbudować dom w technologii murowanej. Jego wygląd nawiązuje do stylu tradycyjnego, dzięki czemu idealnie wpisze się w dowolny krajobraz.