Sprawdź

Projekt domu Irysek 3 BSE1060

pomieszczenia
podłogi
1. Wiatrołap
4,95
4,95
2. Hall
24,19
24,19
3. Kuchnia
11,43
11,43
4. Spiżarnia
2,98
2,98
5. Jadalnia
17,75
17,75
6. Pokój dzienny
29,88
29,88
7. Pokój
21,76
21,76
8. Łazienka
5,18
5,18
9. Wc
2,06
2,06
10. Kotłownia
10,67
11,91
11. Garaż dwustanowiskowy
33,27
33,27
Razem
164,12
165,36
12. Taras
32,10

pomieszczenia
podłogi
1. Hall
10,80
10,80
2. Pokój
17,22
24,11
3. Pokój
23,02
31,58
4. Pokój
20,58
28,38
5. Łazienka
14,28
18,50
6. Pomieszczenie gospodarcze
6,40
7,94
Razem
92,30
121,31

Pow. użytkowa

223,15 m²

Kąt dachu

30°

Wysokość budynku

8,60 m

Powierzchnia zabudowy

241,44 m²

Min. szer. i dł. działki

22,75 x 26,15 m

ikona Pobierz i drukuj

Irysek 3 - BSE1060

ikona 223,15 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona4
Pokoje (bez salonu)
ikona 3

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 164,12 m²

Projekt domu Irysek 3 - rzut parteru, dom liczy 4 pokoje, 3 łazienki i wc

pomieszczenia
podłogi
1. Wiatrołap
4,95
4,95
2. Hall
24,19
24,19
3. Kuchnia
11,43
11,43
4. Spiżarnia
2,98
2,98
5. Jadalnia
17,75
17,75
6. Pokój dzienny
29,88
29,88
7. Pokój
21,76
21,76
8. Łazienka
5,18
5,18
9. Wc
2,06
2,06
10. Kotłownia
10,67
11,91
11. Garaż dwustanowiskowy
33,27
33,27
Razem
164,12
165,36
12. Taras
32,10

Poddasze - 92,30 m²

Projekt domu Irysek 3 - rzut poddasza, dom liczy 4 pokoje, 3 łazienki i wc

pomieszczenia
podłogi
1. Hall
10,80
10,80
2. Pokój
17,22
24,11
3. Pokój
23,02
31,58
4. Pokój
20,58
28,38
5. Łazienka
14,28
18,50
6. Pomieszczenie gospodarcze
6,40
7,94
Razem
92,30
121,31

Warianty projektu (5)

PROMOCJA
Projekt domu Irysek 7
Irysek 7
Dodano!
Dodano!
146,25 m²
4
3
2

5 400 zł

6 000 zł

Tooltip

Cena regularna

5 700 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu Irysek 6
Irysek 6
Dodano!
Dodano!
154,38 m²
4
3
2

5 400 zł

6 000 zł

Tooltip

Cena regularna

5 700 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu Irysek
Irysek
Dodano!
Dodano!
136,71 m²
3
2
0

4 450 zł

4 600 zł

Tooltip

Cena regularna

4 370 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu Irysek 2
Irysek 2
Dodano!
Dodano!
148,08 m²
3
2
1

5 350 zł

5 500 zł

Tooltip

Cena regularna

5 225 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu Irysek 5
Irysek 5
Dodano!
Dodano!
117,37 m²
3
2
0

4 950 zł

5 100 zł

Tooltip

Cena regularna

4 845 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Podobne projekty (397)

Zobacz wszystkie
Nowość
Zdjęcie 1 projektu LK&1633 LKP1084
LK&1633
Dodano!
Dodano!
232,37 m²
4
4
2

12 000 zł

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Hiacynt WAH1953
Hiacynt
Dodano!
Dodano!
210,18 m²
4
3
2

7 520 zł

9 400 zł

Tooltip

Cena regularna

7 520 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Lilit BBI1010
Lilit
Dodano!
Dodano!
221,44 m²
6
4
0

6 650 zł

6 950 zł

Tooltip

Cena regularna

6 650 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu HomeKoncept 128 KRX1297
HomeKoncept 128
Dodano!
Dodano!
239,21 m²
5
3
2

11 990 zł

12 490 zł

Tooltip

Cena regularna

11 241 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Dom z widokiem 3 wariant B WAH1790
Dom z widokiem 3 wariant B
Dodano!
Dodano!
210,95 m²
4
3
2

7 840 zł

9 800 zł

Tooltip

Cena regularna

7 840 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Nowość
Zdjęcie 1 projektu LK&1684 LKP1072
LK&1684
Dodano!
Dodano!
224,62 m²
4
3
3

16 000 zł

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu APS 401 wariant 2 z poddaszem LUA1541
209,78 m²
6
3
2

5 649 zł

6 199 zł

Tooltip

Cena regularna

5 449 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Hiacynt wariant B WAH2003
Hiacynt wariant B
Dodano!
Dodano!
210,54 m²
6
3
2

7 520 zł

9 400 zł

Tooltip

Cena regularna

7 520 zł najniższa cena

Autor: Archetyp

223,15 m²

Wysokość ściany kolankowej
Tooltip
Wysokość ściany podpierającej dach. Jej wysokość wpływa na powierzchnię użytkową kondygnacji, na której się znajduje.

1,36 m

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

241,44 m²

Kubatura brutto
Tooltip
Zazwyczaj jest to suma kubatur (objętości) wszystkich pomieszczeń budynku, liczonych po zewnętrznym obrysie murów (z ociepleniem).

1 030 m³

Powierzchnia dachu

356 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

30°

Wysokość budynku
Tooltip

8,60 m

Min. szerokość działki
Tooltip

22,75 m

Min. długość działki
Tooltip

26,15 m

Opis szczegółowy

Dach: dachówka lub blachodachówka. Elewacje: tynk. Strop: żelbetowy. Ściany wewnętrzne: murowane. Ściany zewnętrzne: dwuwarstwowe, pustak ceramiczny, docieplony styropianem. Ogrzewanie: kocioł gazowy lub kocioł na paliwo stałe.

Zdjęcie 1 projektu Bergen 130 HUS1002
130,40 m²
4
Stan deweloperski brutto
529 000 zł 4 057 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.12 z okapem HPK1021
190,98 m²
5
Stan deweloperski brutto
916 500 zł 4 799 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.12 bez okapu HPK1020
190,98 m²
5
Stan deweloperski brutto
886 500 zł 4 642 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.6 HPK1005
176,69 m²
4
Stan deweloperski brutto
972 700 zł 5 505 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 170A HFX1049
175,42 m²
3
Stan deweloperski brutto
650 000 zł 3 705 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 170B HFX1050
175,12 m²
4
Stan deweloperski brutto
650 000 zł 3 712 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Viking Smart 220 HHT1032
163,86 m²
4
Stan deweloperski brutto
1 095 606 zł 6 686 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DH174 HDH1009
162,97 m²
4
Stan deweloperski brutto
1 026 000 zł 6 296 zł/m²

Opis projektu domu
Irysek 3

Budynek Irysek 3 został stworzony na wzór popularnego projektu Irysek. W odróżnieniu od bazowej wersji projekt ma więcej pokoi, większą powierzchnię, garaż. Projekt domu Irysek 3 to ciekawa propozycja dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom charakteryzuje się typową bryłą, co znacznie ułatwia proces budowy. Jest przeznaczony do zabudowy wolnostojącej. Autor projektu uwzględnił garaż dwustanowiskowy wysunięty do przodu. Konstrukcja domu zwieńczona jest dachem namiotowym, który należy do najsolidniejszych konstrukcji dachowych. Projekt Irysek 3 to dom parterowy z poddaszem użytkowym, dzięki czemu możemy cieszyć się sporym metrażem nawet na stosunkowo niedużej działce. Warto zwrócić uwagę na przestronną część dzienną. Otwarta kuchnia to idealne miejsce spotkań rodzinnych i ze znajomymi. Znajdujący się w kuchni stół umili każdy poranek spędzając czas z rodziną. Zwolenników praktycznych rozwiązań niewątpliwie ucieszy fakt, iż przewidziano także miejsce na spiżarkę. Strefę dzienną tworzy salon oraz jadalnia, co z pewnością zadowoli zwolenników funkcjonalnych rozwiązań. Dodatkowo w salonie przewidziano kominek, nadający wnętrzu niepowtarzalny klimat. W projekcie uwzględniono dwie komfortowe łazienki- jedna znajduje się na parterze, zaś druga na poddaszu. Oprócz tego na dole przewidziano dodatkową, osobną toaletę. Strefa sypialniana składa się z czterech pokoi, co jest doskonałą opcją dla 4-6 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Wspólne grillowanie i rodzinne posiłki umili uwzględniony w projekcie taras. Dom zaprojektowano w technologii murowanej. W jego bryle widoczne są rozwiązania nawiązujące do stylu nowoczesnego i pod względem wizualnym spełni nawet wysoko postawione oczekiwania.