Sprawdź

Projekt domu HomeKoncept 148 KRX1307

pomieszczenia
podłogi
1. Wiatrołap
7,32
7,32
2. Garderoba
2,08
2,08
3. Hall
7,37
7,37
4. Pralnia
4,83
4,83
5. Łazienka
5,02
5,02
6. Pokój
11,32
11,32
7. Pomieszczenie gospodarcze
1,88
2,53
8. Pokój
14,92
14,92
9. Łazienka
10,01
10,01
10. Garderoba
7,08
7,08
11. Pokój dzienny + jadalnia
46,67
46,67
12. Kuchnia
14,96
14,96
13. Spiżarnia
2,32
2,32
14. Kotłownia
5,83
5,83
15. Garaż dwustanowiskowy
39,72
39,72
Razem
181,33
181,98
16. Taras
51,62

pomieszczenia
podłogi
1. Korytarz
10,56
10,56
2. Antresola
27,63
33,24
3. Pokój
13,91
19,07
4. Łazienka
11,04
13,38
5. Pokój
11,32
16,17
6. Pokój
11,32
16,01
7. Schody
7,18
7,18
Razem
92,96
115,61

Pow. użytkowa

227,39 m²

Kąt dachu

30°

Wysokość budynku

8,14 m

Powierzchnia zabudowy

234,19 m²

Min. szer. i dł. działki

23,85 x 27,54 m

Konstrukcja

ikona
Murowana

Szacunkowy koszt SSZ netto

620 000 zł

Pokaż więcej parametrów

Zapisz Dodano!
Porównaj Dodano!
ikona Pobierz i drukuj

HomeKoncept 148 - KRX1307

ikona 227,39 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona5
Pokoje (bez salonu)
ikona 3
Konstrukcja: Murowana

Promocja

od 20.05.2026 do 25.05.2026

0dni

00 00 00

9 390 zł

9 890 zł - cena regularna
Tooltip

Cena regularna obowiązywała od 20.05.2026 do 20.05.2026

9 890 zł - najniższa cena z 30 dni przed obniżką

Wydłużony czas realizacji

NOWOŚĆ! Projekt w opracowaniu.

Zadzwoń i zapytaj o termin realizacji - 71 715 20 60

Gwarancja najniższej ceny
ikona
Darmowa dostawa
Paczkomaty, kurier
ikona
100 dni na wymianę,
30 dni na zwrot
ikona Zyskaj najwięcej! Extradodatki GRATIS:

15% rabatu do LEROY MERLIN

10% rabatu w CASTORAMIE

10% zwrotu za zakupy w OBI

16% rabatu w SELSEY

TYLKO U NAS! Kurs online dla inwestorów

Pakiet Formalności 2026

Przydatne Extradodatki

Poradnik Dach Solarny

ikona Co zawiera projekt?
  • Projekt zgodny z WT2021
  • Bezpłatne pozwolenie na zmiany
  • Charakterystyka energetyczna
Konsultant
71 715 20 60

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 181,33 m²

Projekt domu HomeKoncept 148 - rzut parteru, dom liczy 5 pokoje, 3 łazienki i wc

pomieszczenia
podłogi
1. Wiatrołap
7,32
7,32
2. Garderoba
2,08
2,08
3. Hall
7,37
7,37
4. Pralnia
4,83
4,83
5. Łazienka
5,02
5,02
6. Pokój
11,32
11,32
7. Pomieszczenie gospodarcze
1,88
2,53
8. Pokój
14,92
14,92
9. Łazienka
10,01
10,01
10. Garderoba
7,08
7,08
11. Pokój dzienny + jadalnia
46,67
46,67
12. Kuchnia
14,96
14,96
13. Spiżarnia
2,32
2,32
14. Kotłownia
5,83
5,83
15. Garaż dwustanowiskowy
39,72
39,72
Razem
181,33
181,98
16. Taras
51,62

Poddasze - 92,96 m²

Projekt domu HomeKoncept 148 - rzut poddasza, dom liczy 5 pokoje, 3 łazienki i wc

pomieszczenia
podłogi
1. Korytarz
10,56
10,56
2. Antresola
27,63
33,24
3. Pokój
13,91
19,07
4. Łazienka
11,04
13,38
5. Pokój
11,32
16,17
6. Pokój
11,32
16,01
7. Schody
7,18
7,18
Razem
92,96
115,61

Podobne projekty (40)

Zobacz wszystkie
NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Willa Parkowa 9 WAH2150
Willa Parkowa 9
Dodano!
Dodano!
234,46 m²
4
4
2

8 112 zł

10 140 zł

Tooltip

Cena regularna

8 112 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Hiacynt 4 WAH2059
Hiacynt 4
Dodano!
Dodano!
184,58 m²
4
3
2

6 640 zł

8 300 zł

Tooltip

Cena regularna

6 640 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Hiacynt WAH1953
Hiacynt
Dodano!
Dodano!
210,18 m²
4
3
2

7 520 zł

9 400 zł

Tooltip

Cena regularna

7 520 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu HomeKoncept 128 KRX1297
HomeKoncept 128
Dodano!
Dodano!
239,21 m²
5
3
2

11 990 zł

12 490 zł

Tooltip

Cena regularna

11 241 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Hiacynt 6 WAH2060
Hiacynt 6
Dodano!
Dodano!
181,34 m²
4
3
2

7 280 zł

9 100 zł

Tooltip

Cena regularna

7 280 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Hiacynt wariant B WAH2003
Hiacynt wariant B
Dodano!
Dodano!
210,54 m²
6
3
2

7 520 zł

9 400 zł

Tooltip

Cena regularna

7 520 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu APS 401 wariant 2 z poddaszem LUA1541
209,78 m²
6
3
2

5 649 zł

6 199 zł

Tooltip

Cena regularna

5 449 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu HomeKoncept 98 KRX1226
HomeKoncept 98
Dodano!
Dodano!
205,22 m²
4
3
2

8 490 zł

8 990 zł

Tooltip

Cena regularna

8 091 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Nowy aktualny

Szacunkowy koszt budowy

Stan surowy zamknięty

Koszt aktualny na I kwartał 2026

620 000 zł netto

Prace ziemne i fundamenty

94 000 zł

Kompletna konstrukcja,
strop oraz dach

399 000 zł

Stolarka okienna i drzwiowa

127 000 zł

Czy da się obniżyć koszty budowy?
Czy da się obniżyć koszty budowy?

Oczywiście. Wyceniaj materiały budowlane w kilku miejsach (skorzystaj z gotowego zestawienia materiałów), szukaj promocji, negocjuj. Zobacz nasz film jak obniżyć koszt budowy.

Autor: HOMEKONCEPT

227,39 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

234,19 m²

Powierzchnia całkowita
Tooltip
Całkowita powierzchnia wszystkich kondygnacji budynku łącznie z elementami nośnymi, takimi jak ściany zewnętrzne (z ociepleniem), słupy, tarasy, itp.

372,02 m²

Kubatura brutto
Tooltip
Zazwyczaj jest to suma kubatur (objętości) wszystkich pomieszczeń budynku, liczonych po zewnętrznym obrysie murów (z ociepleniem).

1 503 m³

Powierzchnia dachu

271 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

30°

Wysokość budynku
Tooltip

8,14 m

Szerokość elewacji

15,85 m

Długość elewacji

19,54 m

Min. szerokość działki
Tooltip

23,85 m

Min. długość działki
Tooltip

27,54 m

Energooszczędność Energooszczędność

Oze Czym jest OZE (Odnawialne Źródło Energii)?
Ogrzewanie główne

Gazowe - szczegóły

Interesuje Cię inne źródło ogrzewania? Wyślij zapytanie lub zadzwoń do doradcy

Wentylacja

Mechaniczna nawiewno-wywiewna z rekuperacją - szczegóły

Instalacje w projekcie

Ogrzewanie podłogowe (na całej powierzchni domu lub w jej części, szczegóły u doradcy)

Opis szczegółowy

Fundamenty tradycyjne - na ławach fundamentowych Strop żelbetowy wylewany Ściany dwuwarstwowe - pustak ceramiczny 25 cm + styropian Termo Organika 20 cm/wełna mineralna 18 cm Dach czterospadowy kryty dachówką ceramiczną lub cementową swissporTON, stropodach pełny kryty membraną EPDM, okna dachowe FAKRO Elewacja tynk silikonowy połączony z deskami elewacyjnymi lamelowymi oraz spiekiem kwarcowym

Zdjęcie 1 projektu Bergen 130 HUS1002
130,40 m²
4
Stan deweloperski brutto
529 000 zł 4 057 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.12 z okapem HPK1021
190,98 m²
5
Stan deweloperski brutto
916 500 zł 4 799 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.12 bez okapu HPK1020
190,98 m²
5
Stan deweloperski brutto
886 500 zł 4 642 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.6 HPK1005
176,69 m²
4
Stan deweloperski brutto
972 700 zł 5 505 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 170A HFX1049
175,42 m²
3
Stan deweloperski brutto
650 000 zł 3 705 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 170B HFX1050
175,12 m²
4
Stan deweloperski brutto
650 000 zł 3 712 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Viking Smart 220 HHT1032
163,86 m²
4
Stan deweloperski brutto
1 095 606 zł 6 686 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DH174 HDH1009
162,97 m²
4
Stan deweloperski brutto
1 026 000 zł 6 296 zł/m²

Opis projektu domu
HomeKoncept 148

HOMEKONCEPT 148 – elegancka rezydencja z charakterem HOMEKONCEPT 148 to wyjątkowy projekt domu z poddaszem o nowoczesnym charakterze, przyciągający uwagę otoczenia. Powstał na bazie HOMEKONCEPT 128, zachowując jego elegancję, funkcjonalność i dopracowane detale. Względem oryginału zmieniliśmy niskie piętro na klasyczne poddasze, z komfortową ścianką kolankową o wysokości 140 cm. Na froncie domu uwagę zwraca efektowna lukarnę prowadząca z antresoli na taras nad garażem. Ale zacznijmy od początku… Bryła budynku przyciąga uwagę wyważonym połączeniem ciemnych materiałów elewacyjnych, spieków kwarcowych i drewnianych akcentów, które ocieplają całość i podkreślają prestiżowy charakter domu. To zestawienie wyjątkowo pięknie i klimatycznie prezentuje się przy wieczornym oświetleniu domu. Sprawdzony układ, który daje poczucie komfortu Parter HOMEKONCEPT 148 zachowuje wszystkie najmocniejsze strony swojego pierwowzoru. Reprezentacyjne wejście z zielonym patio wprowadza atmosferę elegancji już od pierwszego spojrzenia. Dalej otwiera się przestronna strefa dzienna – salon, jadalnia i kuchnia. Tworzą harmonijną, pełną światła przestrzeń, idealną zarówno do zwyczajnych, codziennych aktywności, jak również przy wyjątkowych okazjach i spotkaniach w większym gronie. Duże przeszklenia płynnie łączą wnętrze z ogrodem i tarasem, a wysoki sufit i widok na antresolę w salonie potęguje poczucie przestronności. Funkcjonalność podkreślają takie rozwiązania jak duża spiżarnia, wygodny układ komunikacji, czy bezpośrednie przejście z garażu do części gospodarczej. Na parterze umieściliśmy również prywatną strefę właścicieli – komfortowy master bedroom z garderobą i łazienką, który może stać się domowym azylem i miejscem relaksu.