Sprawdź

Projekt domu HomeKoncept 130 A wariant 03 KRX1306

pomieszczenia
podłogi
1. Wiatrołap
6,78
6,78
2. Garderoba
4,20
4,20
3. Korytarz
11,26
11,26
4. Pokój
10,29
10,29
5. Pomieszczenie gospodarcze
2,53
6,47
6. Pokój dzienny + jadalnia
40,83
40,83
7. Kuchnia
13,15
13,15
8. Łazienka
5,03
5,03
9. Spiżarnia
3,33
3,33
10. Kotłownia
8,17
8,17
11. Garaż dwustanowiskowy
42,05
42,05
Razem
147,62
151,56
12. Taras
78,28

pomieszczenia
podłogi
1. Korytarz
8,64
8,64
2. Pokój
13,03
14,89
3. Garderoba
8,26
9,46
4. Łazienka
10,36
11,85
5. Pokój
14,28
16,38
6. Pokój + garderoba
11,23
12,80
7. Pralnia
3,91
4,57
8. Schody
7,04
7,04
Razem
76,75
85,63
9. Taras
7,49
10. Taras
10,82

Pow. użytkowa

175,30 m²

Kąt dachu

40°

Wysokość budynku

8,85 m

Powierzchnia zabudowy

189,44 m²

Min. szer. i dł. działki

20,67 x 25,89 m

Konstrukcja

ikona
Murowana

Szacunkowy koszt SSZ netto

531 000 zł

Pokaż więcej parametrów

Zapisz Dodano!
Porównaj Dodano!
ikona Pobierz i drukuj

HomeKoncept 130 A wariant 03 - KRX1306

ikona 175,30 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona4
Konstrukcja: Murowana

Promocja

od 20.05.2026 do 25.05.2026

0dni

00 00 00

7 390 zł

7 890 zł - cena regularna
Tooltip

Cena regularna obowiązywała od 20.05.2026 do 20.05.2026

7 890 zł - najniższa cena z 30 dni przed obniżką

Wydłużony czas realizacji

NOWOŚĆ! Projekt w opracowaniu.

Zadzwoń i zapytaj o termin realizacji - 71 715 20 60

Gwarancja najniższej ceny
ikona
Darmowa dostawa
Paczkomaty, kurier
ikona
100 dni na wymianę,
30 dni na zwrot
ikona Zyskaj najwięcej! Extradodatki GRATIS:

15% rabatu do LEROY MERLIN

10% rabatu w CASTORAMIE

10% zwrotu za zakupy w OBI

16% rabatu w SELSEY

TYLKO U NAS! Kurs online dla inwestorów

Pakiet Formalności 2026

Przydatne Extradodatki

Poradnik Dach Solarny

ikona Co zawiera projekt?
  • Projekt zgodny z WT2021
  • Bezpłatne pozwolenie na zmiany
  • Charakterystyka energetyczna
Konsultant
71 715 20 60

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 147,62 m²

Projekt domu HomeKoncept 130 A wariant 03 - rzut parteru, dom liczy 4 pokoje, 2 łazienki i wc

pomieszczenia
podłogi
1. Wiatrołap
6,78
6,78
2. Garderoba
4,20
4,20
3. Korytarz
11,26
11,26
4. Pokój
10,29
10,29
5. Pomieszczenie gospodarcze
2,53
6,47
6. Pokój dzienny + jadalnia
40,83
40,83
7. Kuchnia
13,15
13,15
8. Łazienka
5,03
5,03
9. Spiżarnia
3,33
3,33
10. Kotłownia
8,17
8,17
11. Garaż dwustanowiskowy
42,05
42,05
Razem
147,62
151,56
12. Taras
78,28

Poddasze - 76,75 m²

Projekt domu HomeKoncept 130 A wariant 03 - rzut poddasza, dom liczy 4 pokoje, 2 łazienki i wc

pomieszczenia
podłogi
1. Korytarz
8,64
8,64
2. Pokój
13,03
14,89
3. Garderoba
8,26
9,46
4. Łazienka
10,36
11,85
5. Pokój
14,28
16,38
6. Pokój + garderoba
11,23
12,80
7. Pralnia
3,91
4,57
8. Schody
7,04
7,04
Razem
76,75
85,63
9. Taras
7,49
10. Taras
10,82

Warianty projektu (5)

PROMOCJA
Projekt domu HomeKoncept 130 A
HomeKoncept 130 A
Dodano!
Dodano!
144,72 m²
4
2
2

6 890 zł

7 390 zł

Tooltip

Cena regularna

6 651 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu HomeKoncept 130
HomeKoncept 130
Dodano!
Dodano!
160,13 m²
4
3
2

6 890 zł

7 390 zł

Tooltip

Cena regularna

6 651 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu HomeKoncept 134
HomeKoncept 134
Dodano!
Dodano!
136,73 m²
4
2
2

6 290 zł

6 790 zł

Tooltip

Cena regularna

6 111 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu Homekoncept 130 wariant 02
Homekoncept 130 wariant 02
Dodano!
Dodano!
160,17 m²
5
2
2

6 890 zł

7 390 zł

Tooltip

Cena regularna

6 651 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu HomeKoncept 130 wariant 01
HomeKoncept 130 wariant 01
Dodano!
Dodano!
163,88 m²
4
2
1

6 890 zł

7 390 zł

Tooltip

Cena regularna

6 651 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Podobne projekty (117)

Zobacz wszystkie
NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu NewHouse 762 KRZ1121
NewHouse 762
Dodano!
Dodano!
162,67 m²
4
3
2

6 290 zł

6 790 zł

Tooltip

Cena regularna

6 390 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Amber WAH2122
Amber
Dodano!
Dodano!
177,13 m²
5
3
2

5 792 zł

7 240 zł

Tooltip

Cena regularna

5 792 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Amber 3 WAH2124
Amber 3
Dodano!
Dodano!
171,66 m²
5
3
1

5 792 zł

7 240 zł

Tooltip

Cena regularna

5 792 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Perfetto WOF1151
Perfetto
Dodano!
Dodano!
148,19 m²
4
2
2

4 599 zł

4 799 zł

Tooltip

Cena regularna

4 599 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Zdjęcie 1 projektu Senimona 6 KKF1030
Senimona 6
Dodano!
Dodano!
207 m²
6
3
2

6 250 zł

Zdjęcie 1 projektu Dom Lykke POZ1006
Dom Lykke
Dodano!
Dodano!
168,05 m²
4
2
2

19 800 zł

NIŻSZA CENA 🔥
Nowość
Zdjęcie 1 projektu Idealny 4 WAW1194
Idealny 4
Dodano!
Dodano!
165,30 m²
5
3
2

6 596 zł

7 760 zł

Tooltip

Cena regularna

6 596 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Amber 2 WAH2123
Amber 2
Dodano!
Dodano!
177,13 m²
5
3
2

5 792 zł

7 240 zł

Tooltip

Cena regularna

5 792 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Nowy aktualny

Szacunkowy koszt budowy

Stan surowy zamknięty

Koszt aktualny na I kwartał 2026

531 000 zł netto

Prace ziemne i fundamenty

76 000 zł

Kompletna konstrukcja,
strop oraz dach

307 000 zł

Stolarka okienna i drzwiowa

148 000 zł

Czy da się obniżyć koszty budowy?
Czy da się obniżyć koszty budowy?

Oczywiście. Wyceniaj materiały budowlane w kilku miejsach (skorzystaj z gotowego zestawienia materiałów), szukaj promocji, negocjuj. Zobacz nasz film jak obniżyć koszt budowy.

Autor: HOMEKONCEPT

175,30 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

189,44 m²

Powierzchnia całkowita
Tooltip
Całkowita powierzchnia wszystkich kondygnacji budynku łącznie z elementami nośnymi, takimi jak ściany zewnętrzne (z ociepleniem), słupy, tarasy, itp.

296,55 m²

Kubatura brutto
Tooltip
Zazwyczaj jest to suma kubatur (objętości) wszystkich pomieszczeń budynku, liczonych po zewnętrznym obrysie murów (z ociepleniem).

1 179 m³

Powierzchnia dachu

261 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

40°

Wysokość budynku
Tooltip

8,85 m

Szerokość elewacji

12,67 m

Długość elewacji

17,89 m

Min. szerokość działki
Tooltip

20,67 m

Min. długość działki
Tooltip

25,89 m

Energooszczędność Energooszczędność

Oze Czym jest OZE (Odnawialne Źródło Energii)?
Ogrzewanie główne

Gazowe - szczegóły

Interesuje Cię inne źródło ogrzewania? Wyślij zapytanie lub zadzwoń do doradcy

Wentylacja

Mechaniczna nawiewno-wywiewna z rekuperacją - szczegóły

Instalacje w projekcie

Ogrzewanie podłogowe (na całej powierzchni domu lub w jej części, szczegóły u doradcy)

Opis szczegółowy

Fundamenty tradycyjne - na ławach fundamentowych Strop żelbetowy wylewany Ściany dwuwarstwowe - pustak ceramiczny 25 cm + styropian Termo Organika 20 cm/wełna mineralna 18 cm Dach dwuspadowy kryty dachówką ceramiczną lub cementową swissporTON wraz z systemem fotowoltaicznym CREATON VARIO, stropodach pełny kryty membraną EPDM, okna dachowe FAKRO Elewacja tynk silikonowy połączony z deską elewacyjną lamelową

Zdjęcie 1 projektu Bergen 130 HUS1002
130,40 m²
4
Stan deweloperski brutto
529 000 zł 4 057 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 170A HFX1049
175,42 m²
3
Stan deweloperski brutto
650 000 zł 3 705 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 170B HFX1050
175,12 m²
4
Stan deweloperski brutto
650 000 zł 3 712 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.6 HPK1005
176,69 m²
4
Stan deweloperski brutto
972 700 zł 5 505 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Viking Smart 220 HHT1032
163,86 m²
4
Stan deweloperski brutto
1 095 606 zł 6 686 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DH174 HDH1009
162,97 m²
4
Stan deweloperski brutto
1 026 000 zł 6 296 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.4 bez okapu HPK1003
162,18 m²
5
Stan deweloperski brutto
723 500 zł 4 461 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.4 z okapem HPK1014
162,18 m²
5
Stan deweloperski brutto
739 600 zł 4 560 zł/m²

Opis projektu domu
HomeKoncept 130 A wariant 03

HOMEKONCEPT 130 A wariant 03 – jeszcze więcej przestrzeni, jeszcze większa swoboda HOMEKONCEPT 130 A wariant 03 to nowa odsłona projektu domu z poddaszem i z antresolą HOMEKONCEPT 130 A, a w zasadzie jego powiększona wersja. Powiększyliśmy strefę dzienną, pomieszczenia na poddaszu oraz garaż, i w efekcie otrzymaliśmy 175 m2 funkcjonalnej przestrzeni. Wizualnie – praktycznie nic się nie zmieniło - to nadal nowoczesna stodoła z dwiema prostymi przenikającymi się bryłami, o jasnej elewacji z tynku silikonowego i lameli, którą tak polubiliście w innych projektach z rodziny HOMEKONCEPT 130. Zobaczcie, gdzie pojawiły się te dodatkowe metry i jak wpłynęły na wygląd i funkcjonalność projektu. Już od strony frontowej uwagę zwraca powiększony garaż, który zyskał niemal metr szerokości. Ta zmiana przełożyła się nie tylko na większy komfort parkowania, ale również na bardziej przestronną kotłownię oraz szerszy taras boczny – idealny jako uzupełnienie ogrodowej strefy relaksu. Największe zmiany zaszły jednak w sercu domu. Strefę dzienną wydłużyliśmy i delikatnie poszerzyliśmy, dzięki czemu pojawiło się miejsce na wygodne schody ze spocznikiem, rozwiązanie elegancko wpisujące się w otwartą, pełną światła przestrzeń salonu. Dwukondygnacyjne przeszklenie oraz antresola niezmiennie sprawiają, że wnętrze nabiera wyjątkowej lekkości. Zmiany objęły również poddasze. Zrezygnowaliśmy z wnęk tarasowych, co pozwoliło powiększyć wszystkie pomieszczenia strefy nocnej. Teraz pierwszy z tarasów znajdziecie nad garażem, a drugi, dostępny z głównej sypialni, nad zadaszeniem tarasu na parterze. Dzięki wprowadzonym zmianom dom zyskał dodatkową przestrzeń, dzięki czemu będzie z pewnością jeszcze bardziej komfortowy. HOMEKONCEPT 130 wariant 03 to ponadczasowa, elegancka i dobrze wpisująca w różne otoczenie nowoczesna stodoła. To dom dla tych, którzy oczekują przestrzeni, światła i architektury, która inspiruje na co dzień.