Projekt domu Evita Optima A WRD2693

Cena projektu: 2 990 zł 2 790 zł Oszczędzasz 200 złOferta ważna do 24 lutego 2020 r.

Rabat min. 200zł na wybrane projekty

Masz pytania? Zadzwoń
71 715 20 60

pn-pt 8-22, sb-nd 10-18

Zamów rozmowę
Pow. użytkowa
115,9 m²
Min. szer. działki
26 m
Wysokość budynku
6,28 m
Pow. zabudowy
219,4 m²
Kąt nach. dachu
30°
Liczba pokoi
3
Stan. garażowe
2

Opis projektu

Projekt Evita Optima wersja A jest idealną propozycją dla Inwestorów zainteresowanych nowoczesnym i w pełni wygodnym domem, którym jednocześnie zależy na szybkim czasie realizacji. Na krótki czas budowy wpływa przede wszystkim niezbyt duży metraż oraz zastosowane przez autora rozwiązania konstrukcyjne. Budynek został zwieńczony nieskomplikowanym dachem dwuspadowym z gotowych wiązarów. Wykonanie prefabrykowaniej więźby trwa błyskawiczne i zazwyczaj trwa ok. jednego dnia. Jednocześnie zastosowanie wiązarów wpływa na łatwe wykonanie stropu. Architekt zaproponował w projekcie lekki strop podwieszany, który nie wymaga wysychania ani użycia ciężkiego sprzętu, dlatego też często Inwestorzy mogą wykonać go nawet własnymi siłami. Ciekawym urozmaiceniem bryły jest lekko wysunięty przed nią garaż dwustanowiskowy z dwiema oddzielnymi bramami garażowymi, co ułatwia ich montaż. Charakterystyczną cechą projektu Evita Optima wersja A, która znacząco podnosi jego walory wizualne jest osobne frontowe zadaszenie, tworzące jednocześnie praktyczny i efektowny podcień przy głównym wejściu. Minimalistyczna, a zarazem oryginalna konstrukcja w połączeniu jasną elewacją o zróżnicowanej fakturze, sprawiają że projekt domu Evita Optima wersja A WRD2693 idealnie wpisuje się w obecne trendy domów nowoczesnych i tym samym doskonale sprawdzi się na działkach położonych bliżej miasta. W układzie pomieszczeń możemy dostrzec widoczny podział na część dzienną i nocną - obie dostępne są bezpośrednio z hallu. Otwarta kuchnia została jednocześnie optycznie oddzielona od strefy wypoczynkowej, co zapewnia osobie przygotowującej posiłek wykonywanie prac z dala od salonowego zgiełku, a jednocześnie wpływa na dużą przestronność wnętrza. W kuchni znajduje się miejsce na wstawienie niedużego stołu, dzięki czemu możemy w niej przysiąść na szybką kawę czy śniadanie. Wejście na taras bezpośrednio od strony kuchni ułatwia przenoszenie posiłków na zewnątrz, co usprawnia rodzinne przyjęcia na świeżym powietrzu. Znajdujące się w strefie wypoczynkowej duże przesuwne przeszklenia, doskonale oświetlają pomieszczenia i nie zmniejszają ich ustawności. W hallu znajduje się oddzielna toaleta, dzięki której odwiedzający nas goście nie muszą przechodzić przez prywatną strefę sypialnianą. Obok uwzględniono małe pomieszczenie gospodarcze, które doskonale spełni rolę spiżarki lub schowka na środka czystości. Z kolei pomieszczenia techniczne za garażem autor poleca na wykonanie kotłowni i praktycznej pralni. W projekcie Evita Optima wersja A WRD2693 uwzględniono trzy bardzo przestronne sypialnie oraz dużą łazienkę - zmieści się w niej zarówno wanna jak i sporych rozmiarów kabina prysznicowa. Znajdujący się za domem taras, z pewnością usatysfakcjonuje miłośników spędzania wolnych chwil na świeżym powietrzu.

Rysunki szczegółowe Sprawdź dokładne wymiary w projekcie
Koszty budowy Sprawdź przybliżone koszty budowy

Rzut kondygnacji projektu Evita Optima A - Rzut parteru

1 wiatrołap
6,3 m²
2 korytarz
11,8 m²
3 pokój
14 m²
4 pokój
16,1 m²
5 pokój
16,9 m²
6 łazienka
7 m²
7 kuchnia
10,5 m²
8 pokój dzienny
30 m²
9 wc
1,4 m²
10 pom. gospodarcze
1,2 m²
11 pom. gospodarcze
2,2 m²
12 kotłownia
6,2 m²
13 garaż dwustan.
44,2 m²
razem
167,8 m²

Chcesz wprowadzić zmiany w tym projekcie?

Dowiedz się, jakie zmiany są możliwe na etapie adaptacji.

Płatne dodatki do projektu

Bezpłatne dodatki do projektu

Wnętrza 3D w iDesigner Wnętrza do tego projektu nie są dostępne od ręki

Usytuowanie domu na działce

Usytuowanie projektu Evita Optima A na działce

Przekrój pionowy

Przekrój pionowy projektu Evita Optima A
Analiza działkiSprawdź czy możesz wybudować ten projekt na swojej działce

Koszt budowy domu

stan zerowy

stan surowy otwarty

stan surowy zamknięty

Wycena opracowana przez autora projektu:

317 000 zł - orientacyjny koszt budowy domu do stanu surowego zamkniętego bez instalacji.

Wycena stanowi wartość przybliżoną. W zależności od wykorzystanych materiałów oraz kosztów robót budowlanych może się ona różnić od rzeczywistych wydatków. Ostateczny koszt budowy domu zależy także od lokalizacji (w tym warunków lokalnych), czasu trwania budowy oraz ewentualnych zmian wprowadzonych na etapie adaptacji projektu.

Mapa budowy Sprawdź gdzie w Polsce budowany jest ten projekt

Technologia budowy domu

Strop: lekki podwieszany. Ściany zewnętrzne: gazobeton 24cm + styropian Termonium Fasada 20cm. Pokrycie dachowe: dachówka ceramiczna. Ogrzewanie: gaz / paliwo stałe.

Rekomendowani producenci

Elewacje

Autor: Alexanderstudio.pl

Recenzje projektu Evita Optima A

  – 0 głosów

Projekt domu Evita Optima A należy do kategorii

Pozostałe wersje projektu Evita Optima A

Projekt domu Evita A garaż -200

Evita A garaż

115,9 m²

Bądź na bieżąco z extra promocjami!

Zostaw nam swój adres e-mail, będziemy Ci wysyłać najlepsze okazje

Podstawowe informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych