Projekt domu Evita Optima wersja A WRD2693

Cena projektu: 2 690 zł

Do 30 dni wymiana projektu jest bezpłatna. Po 30 dniach od daty zakupu pobieramy opłatę manipulacyjną w wysokości 50% wartości całej dokumentacji. Wymieniać można tylko niezniszczone projekty. Wymiana tylko w ramach tego samego rodzaju budynku.
starter
Udostępnij
Pow. użytkowa
115,21 m²
Min. szer. działki
26 m
Wysokość budynku
6,7 m
Pow. zabudowy
219,4 m²
Kąt nach. dachu
30°
Pow. dachu
302,2 m²
Liczba pokoi
3
Stan. garażowe
2

Opis projektu

Projekt Evita Optima wersja A jest idealną propozycją dla Inwestorów zainteresowanych nowoczesnym i w pełni wygodnym domem, którym jednocześnie zależy na szybkim czasie realizacji. Na krótki czas budowy wpływa przede wszystkim niezbyt duży metraż oraz zastosowane przez autora rozwiązania konstrukcyjne. Budynek został zwieńczony nieskomplikowanym dachem dwuspadowym z gotowych wiązarów. Wykonanie prefabrykowaniej więźby trwa błyskawiczne i zazwyczaj trwa ok. jednego dnia. Jednocześnie zastosowanie wiązarów wpływa na łatwe wykonanie stropu. Architekt zaproponował w projekcie lekki strop podwieszany, który nie wymaga wysychania ani użycia ciężkiego sprzętu, dlatego też często Inwestorzy mogą wykonać go nawet własnymi siłami. Ciekawym urozmaiceniem bryły jest lekko wysunięty przed nią garaż dwustanowiskowy z dwiema oddzielnymi bramami garażowymi, co ułatwia ich montaż. Charakterystyczną cechą projektu Evita Optima wersja A, która znacząco podnosi jego walory wizualne jest osobne frontowe zadaszenie, tworzące jednocześnie praktyczny i efektowny podcień przy głównym wejściu. Minimalistyczna, a zarazem oryginalna konstrukcja w połączeniu jasną elewacją o zróżnicowanej fakturze, sprawiają że projekt domu Evita Optima wersja A WRD2693 idealnie wpisuje się w obecne trendy domów nowoczesnych i tym samym doskonale sprawdzi się na działkach położonych bliżej miasta. W układzie pomieszczeń możemy dostrzec widoczny podział na część dzienną i nocną - obie dostępne są bezpośrednio z hallu. Otwarta kuchnia została jednocześnie optycznie oddzielona od strefy wypoczynkowej, co zapewnia osobie przygotowującej posiłek wykonywanie prac z dala od salonowego zgiełku, a jednocześnie wpływa na dużą przestronność wnętrza. W kuchni znajduje się miejsce na wstawienie niedużego stołu, dzięki czemu możemy w niej przysiąść na szybką kawę czy śniadanie. Wejście na taras bezpośrednio od strony kuchni ułatwia przenoszenie posiłków na zewnątrz, co usprawnia rodzinne przyjęcia na świeżym powietrzu. Znajdujące się w strefie wypoczynkowej duże przesuwne przeszklenia, doskonale oświetlają pomieszczenia i nie zmniejszają ich ustawności. W hallu znajduje się oddzielna toaleta, dzięki której odwiedzający nas goście nie muszą przechodzić przez prywatną strefę sypialnianą. Obok uwzględniono małe pomieszczenie gospodarcze, które doskonale spełni rolę spiżarki lub schowka na środka czystości. Z kolei pomieszczenia techniczne za garażem autor poleca na wykonanie kotłowni i praktycznej pralni. W projekcie Evita Optima wersja A WRD2693 uwzględniono trzy bardzo przestronne sypialnie oraz dużą łazienkę - zmieści się w niej zarówno wanna jak i sporych rozmiarów kabina prysznicowa. Znajdujący się za domem taras, z pewnością usatysfakcjonuje miłośników spędzania wolnych chwil na świeżym powietrzu.

Rzut kondygnacji projektu Evita Optima wersja A - Rzut parteru

1 wiatrołap
6,3 m²
2 korytarz
11,8 m²
3 pokój
14 m²
4 pokój
16,1 m²
5 pokój
16,9 m²
6 łazienka
7 m²
7 kuchnia
10,5 m²
8 pokój dzienny
30 m²
9 wc
1,4 m²
10 pom. gospodarcze
1,2 m²
11 pom. gospodarcze
2,2 m²
12 kotłownia
6,2 m²
13 garaż dwustan.
44,2 m²
razem
167,8 m²
BEZPŁATNE POZWOLENIE NA ZMIANY Dopasuj projekt do swoich potrzeb
BEZPŁATNE RYSUNKI SZCZEGÓŁOWE Sprawdź dokładne wymiary
DARMOWE KOSZTY BUDOWY Sprawdź przybliżone koszty budowy

Usytuowanie domu na działce

Usytuowanie projektu Evita Optima wersja A na działce

Przekrój pionowy

Przekrój pionowy projektu Evita Optima wersja A
Analiza MPZP/WZSprawdź czy możesz wybudować ten projekt na swojej działce

Koszt budowy domu

Orientacyjny koszt budowy domu w stanie surowym zamkniętym bez instalacji na podstawie kosztorysu: 256 155 zł.

Mapa budowy Sprawdź gdzie w Polsce budowany jest ten projekt

Technologia budowy domu

Fundamenty: betonowe. Ściany zewnętrzne: gazobeton 24 cm + styropian 20 cm. Ściany wewnętrzne: bloczki gazobetonowe 24cm. Strop: lekki podwieszany. Dach: Wiązary gotowe. Pokrycie dachowe: dachówka ceramiczna.

Rekomendowani producenci

Elewacje

Autor: HORYZONT Autorskie Projekty Domów

Recenzje projektu Evita Optima wersja A

  – 0 głosów

Projekt domu Evita Optima wersja A należy do kategorii

Pozostałe wersje projektu Evita Optima wersja A

Projekt domu Evita wersja A

Evita wersja A

115,2 m²