Projekt domu Evita Optima wersja A WRD2693

Cena projektu: 2 690 zł 2 152 zł Oszczędzasz 538 złOferta ważna do 21 października 2018 r.

Masz pytania? Zadzwoń
71 715 20 60

pn-pt 8-22, sb 10-18

Zamów rozmowę
Udostępnij
Pow. użytkowa
115,21 m²
Min. szer. działki
26 m
Wysokość budynku
6,7 m
Pow. zabudowy
219,4 m²
Kąt nach. dachu
30°
Pow. dachu
302,2 m²
Liczba pokoi
3
Stan. garażowe
2

Opis projektu

Projekt Evita Optima wersja A jest idealną propozycją dla Inwestorów zainteresowanych nowoczesnym i w pełni wygodnym domem, którym jednocześnie zależy na szybkim czasie realizacji. Na krótki czas budowy wpływa przede wszystkim niezbyt duży metraż oraz zastosowane przez autora rozwiązania konstrukcyjne. Budynek został zwieńczony nieskomplikowanym dachem dwuspadowym z gotowych wiązarów. Wykonanie prefabrykowaniej więźby trwa błyskawiczne i zazwyczaj trwa ok. jednego dnia. Jednocześnie zastosowanie wiązarów wpływa na łatwe wykonanie stropu. Architekt zaproponował w projekcie lekki strop podwieszany, który nie wymaga wysychania ani użycia ciężkiego sprzętu, dlatego też często Inwestorzy mogą wykonać go nawet własnymi siłami. Ciekawym urozmaiceniem bryły jest lekko wysunięty przed nią garaż dwustanowiskowy z dwiema oddzielnymi bramami garażowymi, co ułatwia ich montaż. Charakterystyczną cechą projektu Evita Optima wersja A, która znacząco podnosi jego walory wizualne jest osobne frontowe zadaszenie, tworzące jednocześnie praktyczny i efektowny podcień przy głównym wejściu. Minimalistyczna, a zarazem oryginalna konstrukcja w połączeniu jasną elewacją o zróżnicowanej fakturze, sprawiają że projekt domu Evita Optima wersja A WRD2693 idealnie wpisuje się w obecne trendy domów nowoczesnych i tym samym doskonale sprawdzi się na działkach położonych bliżej miasta. W układzie pomieszczeń możemy dostrzec widoczny podział na część dzienną i nocną - obie dostępne są bezpośrednio z hallu. Otwarta kuchnia została jednocześnie optycznie oddzielona od strefy wypoczynkowej, co zapewnia osobie przygotowującej posiłek wykonywanie prac z dala od salonowego zgiełku, a jednocześnie wpływa na dużą przestronność wnętrza. W kuchni znajduje się miejsce na wstawienie niedużego stołu, dzięki czemu możemy w niej przysiąść na szybką kawę czy śniadanie. Wejście na taras bezpośrednio od strony kuchni ułatwia przenoszenie posiłków na zewnątrz, co usprawnia rodzinne przyjęcia na świeżym powietrzu. Znajdujące się w strefie wypoczynkowej duże przesuwne przeszklenia, doskonale oświetlają pomieszczenia i nie zmniejszają ich ustawności. W hallu znajduje się oddzielna toaleta, dzięki której odwiedzający nas goście nie muszą przechodzić przez prywatną strefę sypialnianą. Obok uwzględniono małe pomieszczenie gospodarcze, które doskonale spełni rolę spiżarki lub schowka na środka czystości. Z kolei pomieszczenia techniczne za garażem autor poleca na wykonanie kotłowni i praktycznej pralni. W projekcie Evita Optima wersja A WRD2693 uwzględniono trzy bardzo przestronne sypialnie oraz dużą łazienkę - zmieści się w niej zarówno wanna jak i sporych rozmiarów kabina prysznicowa. Znajdujący się za domem taras, z pewnością usatysfakcjonuje miłośników spędzania wolnych chwil na świeżym powietrzu.

Rzut kondygnacji projektu Evita Optima wersja A - Rzut parteru

1 wiatrołap
6,3 m²
2 korytarz
11,8 m²
3 pokój
14 m²
4 pokój
16,1 m²
5 pokój
16,9 m²
6 łazienka
7 m²
7 kuchnia
10,5 m²
8 pokój dzienny
30 m²
9 wc
1,4 m²
10 pom. gospodarcze
1,2 m²
11 pom. gospodarcze
2,2 m²
12 kotłownia
6,2 m²
13 garaż dwustan.
44,2 m²
razem
167,8 m²
BEZPŁATNE POZWOLENIE NA ZMIANY Dopasuj projekt do swoich potrzeb
BEZPŁATNE RYSUNKI SZCZEGÓŁOWE Sprawdź dokładne wymiary
DARMOWE KOSZTY BUDOWY Sprawdź przybliżone koszty budowy

Usytuowanie domu na działce

Usytuowanie projektu Evita Optima wersja A na działce

Przekrój pionowy

Przekrój pionowy projektu Evita Optima wersja A
Analiza działkiSprawdź czy możesz wybudować ten projekt na swojej działce

Koszt budowy domu

Kosztorys opracowany przez autora projektu

Orientacyjny koszt budowy domu w stanie surowym zamkniętym bez instalacji na podstawie kosztorysu: 256 155 zł.

Mapa budowy Sprawdź gdzie w Polsce budowany jest ten projekt

Technologia budowy domu

Fundamenty: betonowe. Ściany zewnętrzne: gazobeton 24 cm + styropian 20 cm. Ściany wewnętrzne: bloczki gazobetonowe 24cm. Strop: lekki podwieszany. Dach: Wiązary gotowe. Pokrycie dachowe: dachówka ceramiczna.

Rekomendowani producenci

Elewacje

Autor: HORYZONT Pracownia Projektowa

Recenzje projektu Evita Optima wersja A

  – 0 głosów

Projekt domu Evita Optima wersja A należy do kategorii

Pozostałe wersje projektu Evita Optima wersja A

Projekt domu Evita wersja A

Evita wersja A

115,2 m²

Chcesz wiedzieć o promocjach na interesujące Cię projekty?

Zostaw nam swój adres e-mail, będziemy Ci wysyłać najlepsze okazje

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. dalej zwanym „RODO”, informuję, iż:

 1. Administratorem Państwa danych osobowych jest Extradom.pl Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, przy ul. Mikołowskiej 84, 51-511 Wrocław, tel. 71/715 20 60, e-mail biuro@extradom.pl. […]
 1. Kontakt z nami możliwy jest także za pośrednictwem Inspektora Ochrony Danych drogą elektroniczną na adres iod@extradom.pl.
 2. Państwa dane osobowe mogą być także przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego Extradom.pl Sp. z o. o. na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f RODO (przesłanka prawnie uzasadnionego interesu realizowanego przez administratora danych).
 3. W każdej chwili przysługuje Państwu prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych w celu marketingu bezpośredniego.
 4. Jeśli wyraziliście Państwo zgodę na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną i ustawą – Prawo telekomunikacyjne, zgoda ta może być wycofana w każdym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na legalność przetwarzania Państwa danych osobowych w czasie obowiązywania zgody.
 5. Z prawa do wycofania zgody mogą Państwo skorzystać wysyłając maila na adres iod@extradom.pl.
 6. Dostęp do Państwa danych osobowych mają odbiorcy, którzy pomagają nam utrzymać system teleinformatyczny, w którym prowadzone są konta użytkowników.
 7. Państwa dane osobowe będą przechowywane do dnia ustania celu, dla którego zostały zebrane, czyli np. usunięcia konta lub zaprzestania działalności serwisu.
 8. Mają Państwo prawo do:
  1. dostępu do swoich danych osobowych (czyli sprawdzenia, jakie dane są przez nas przetwarzane),
  2. sprostowania danych osobowych (w sytuacji, gdyby okazało się, że są nieprawidłowe),
  3. uzupełnienia danych osobowych (w sytuacji, gdyby okazało się, że są niekompletne),
  4. przenoszenia danych osobowych (czyli przekazania Państwa danych osobowych w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego np. txt., pdf., odt., doc., rtf., jpeg., XML, JSON, CSV),
  5. żądania ograniczenia przetwarzania danych osobowych (będziemy wówczas mogli jedynie przechowywać Państwa dane osobowe),
  6. usunięcia danych osobowych.
 9. W związku z przetwarzaniem przez nas Państwa danych osobowych przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Organem tym jest obecnie Generalny Inspektor Danych Osobowych* (https://giodo.gov.pl/pl/493).
 10. W oparciu o dane osobowe nie będziemy podejmowali wobec Państwa zautomatyzowanych decyzji, w tym decyzji będących wynikiem profilowania.

*Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych po wejściu w życie ustawy o ochronie danych osobowych.