Projekt domu Emil WRX1020

Cena projektu: 2 000 zł

Do 30 dni wymiana projektu jest bezpłatna. Po 30 dniach od daty zakupu pobieramy opłatę manipulacyjną w wysokości 50% wartości całej dokumentacji. Wymieniać można tylko niezniszczone projekty. Wymiana tylko w ramach tego samego rodzaju budynku.
starter
Udostępnij
Pow. użytkowa
111,2 m²
Min. szer. działki
22 m
Wysokość budynku
6,3 m
Pow. zabudowy
176,8 m²
Kubatura
396 m³
Kąt nach. dachu
23°
Pow. dachu
249 m²
Liczba pokoi
3
Stan. garażowe
1

Opis projektu

Projekt domu Emil to ciekawa propozycja dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Bryła budynku posiada formę prostą, więc jego realizacja jest łatwa. W tym projekcie kalenica usytuowana jest równolegle do drogi, co jest istotne ze względu na wymagania określone w warunkach zabudowy. Dom został zaprojektowany do zabudowy wolnostojącej. Projekt można usytuować na granicy działki, co pozwala na realizację w zabudowie bliźniaczej. Autor projektu przewidział garaż jednostanowiskowy w linii budynku. Jest to również doskonała propozycja dla osób szukających domu z dachem dwuspadowym, i wykonanie więźby oraz jej pokrycie jest ekonomiczne i nie zajmuje wiele czasu. Projekt Emil to dom parterowy, dzięki czemu poruszanie się po nim jest bardzo komfortowe. Warto zwrócić uwagę na przestronną część dzienną. Dzięki otwartej kuchni wnętrze domu zyskuje na przestronności. Jest to także rozwiązanie w pełni funkcjonalne, pozwalające na integrację domowników. W kuchni znajduje się także stół, dzięki któremu poranne spotkania z rodziną staną się ważną częścią dnia dla każdego domownika. W domu przewidziano jadalnię połączoną z salonem. Takie rozwiązanie daje wiele możliwości aranżacji strefy dziennej. Usytuowany w salonie kominek sprawi, iż wnętrze stanie się bardziej przytulne. Potrzeby 2-4 osobowej rodziny spełnią przewidziane w projekcie trzy przestronne sypialnie. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Lepszą organizację przestrzeni zapewnia przewidziana w domu garderoba. Ciągłość pomiędzy wnętrzem domu a ogrodem zapewnia atrakcyjny taras. Projekt został wykonany w technologii murowanej, dzięki czemu podczas upałów dom utrzymuje przyjemny chłód. Jego wygląd zewnętrzny uwydatnia cechy charakterystyczne dla stylu nowoczesnego i pod względem wizualnym spełni nawet wysoko postawione oczekiwania.

Rzut kondygnacji projektu Emil - Rzut parteru

1 wiatrołap
3,6 m²
2 hall
10,4 m²
3 wc
1,9 m²
4 kuchnia
11,6 m²
5 pokój dzienny + jadalnia
29,2 m²
6 korytarz
5,4 m²
7 łazienka
7,1 m²
8 pokój
11,8 m²
9 pokój
13,1 m²
10 pokój
13,5 m²
11 garderoba
4,3 m²
12 łazienka
3,6 m²
13 kotłownia
8,1 m²
14 garaż jednostan.
20,7 m²
razem
144,3 m²
BEZPŁATNE POZWOLENIE NA ZMIANY Dopasuj projekt do swoich potrzeb
BEZPŁATNE RYSUNKI SZCZEGÓŁOWE Sprawdź dokładne wymiary

Usytuowanie domu na działce

Usytuowanie projektu Emil na działce

Przekrój pionowy

Przekrój pionowy projektu Emil
Analiza MPZP/WZSprawdź czy możesz wybudować ten projekt na swojej działce

Koszt budowy domu

stan zerowy
49 235 zł

stan surowy otwarty
99 024 zł

stan surowy zamknięty
21 483 zł

Extra Index to opracowany przez Extradom Indeks Kosztów Budowy Domu. Powyższa wycena stanowi wartość przybliżoną. W zależności od wykorzystanych materiałów oraz kosztów robót budowlanych może się różnić od rzeczywistych wydatków.

Orientacyjny koszt budowy domu w stanie surowym zamkniętym bez instalacji na podstawie kosztorysu: 137 495 zł. Różnica w kosztach wynika z rodzaju planowanych robót, przyjętych cen jednostkowych oraz wysokości wynagrodzenia wykonawcy w kosztorysie ustalonym przez autora.

Mapa budowy Sprawdź gdzie w Polsce budowany jest ten projekt

Technologia budowy domu

Fundamenty: betonowe; ściany zewnętrzne: jednowarstwowe; ściany wewnętrzne: nośne-bloczki z bet. komórkowego, działowe; bloczki z bet. komórkowego lub lekkie ścianki z płyt G-K; strop: drewniany; elewacje: tynk strukturalny, płytki klinkierowe lub kamień cięty; pokrycie dachu: dachówka ceramiczna lub cementowa lub każde lżejsze.

Rekomendowani producenci

Elewacje

Autor: Dom na 5tkę

Recenzje projektu Emil

  – 0 głosów

Projekt domu Emil należy do kategorii

Projekty podobne do Emil WRX1020

Projekt domu Murator M184a Przystępny - wariant I

Projekt domu Flamenco 3D

Flamenco

100,7 m²

Projekt domu Bob II G1

Bob II G1

117,47 m²

Projekt domu Kalambur -115

Kalambur

106,2 m²

Projekt domu Mambo -115

Mambo

106,1 m²

Projekt domu Mateusz z garażem 1-st. [A] -60