👉 Odbierz prezent do projektu 🎁

Sprawdź

Projekt domu Eko WAH1157

1. Wiatrołap
4,79
2. Hall
17,27
3. Spiżarnia
2,73
4. Kuchnia
8,84
5. Pokój dzienny + jadalnia
48,85
6. Pokój
12,60
7. Łazienka
4,85
8. Kotłownia
7,94
9. Garderoba
4,71
10. Garaż dwustanowiskowy
42,25
Razem
154,83
154,83

podłogi
1. Łazienka
4,84
2. Garderoba
3
3. Pokój
12,13
4. Pokój
11,49
5. Hall
15,83
6. Pokój
11,58
7. Łazienka
8,21
8. Pokój
14,83
Razem
81,91
81,91

Pow. użytkowa

193,82 m²

Kąt dachu

40°

Wysokość budynku

8,60 m

Powierzchnia zabudowy

191,25 m²

Min. szer. i dł. działki

31,06 x 18,91 m

ikona Pobierz i drukuj

Eko - WAH1157

ikona 193,82 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona5
Pokoje (bez salonu)
ikona 3

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 154,83 m²

Projekt domu Eko - rzut parteru, dom liczy 5 pokoje, 3 łazienki i wc

1. Wiatrołap
4,79
2. Hall
17,27
3. Spiżarnia
2,73
4. Kuchnia
8,84
5. Pokój dzienny + jadalnia
48,85
6. Pokój
12,60
7. Łazienka
4,85
8. Kotłownia
7,94
9. Garderoba
4,71
10. Garaż dwustanowiskowy
42,25
Razem
154,83
154,83

Poddasze - 81,91 m²

Projekt domu Eko - rzut poddasza, dom liczy 5 pokoje, 3 łazienki i wc

podłogi
1. Łazienka
4,84
2. Garderoba
3
3. Pokój
12,13
4. Pokój
11,49
5. Hall
15,83
6. Pokój
11,58
7. Łazienka
8,21
8. Pokój
14,83
Razem
81,91
81,91

Podobne projekty (914)

Zobacz wszystkie
Zdjęcie 1 projektu NewHouse 764 KRZ1144
NewHouse 764
Dodano!
Dodano!
190,41 m²
5
3
2

6 790 zł

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Idealny 1 WAW1136
Idealny 1
Dodano!
Dodano!
178,80 m²
4
3
2

6 596 zł

7 760 zł

Tooltip

Cena regularna

6 596 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Idealny 1A WAW1191
Idealny 1A
Dodano!
Dodano!
179 m²
5
3
2

6 596 zł

7 760 zł

Tooltip

Cena regularna

6 596 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Zdjęcie 1 projektu NewHouse 765 KRZ1146
NewHouse 765
Dodano!
Dodano!
186,14 m²
5
3
2

6 790 zł

Zdjęcie 1 projektu Skośny 02 KZB1004
Skośny 02
Dodano!
Dodano!
181,97 m²
4
5
2

6 800 zł

Nowość
Zdjęcie 1 projektu LK&1712 LKP1034
LK&1712
Dodano!
Dodano!
185,34 m²
4
3
2

12 000 zł

Zdjęcie 1 projektu Benedykt 3 WAH1149
Benedykt 3
Dodano!
Dodano!
209,43 m²
4
3
1

7 880 zł

Zdjęcie 1 projektu Skośny 01 KZB1003
Skośny 01
Dodano!
Dodano!
176,44 m²
4
3
2

6 800 zł

Autor: MG Projekt

193,82 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

191,25 m²

Powierzchnia całkowita
Tooltip
Całkowita powierzchnia wszystkich kondygnacji budynku łącznie z elementami nośnymi, takimi jak ściany zewnętrzne (z ociepleniem), słupy, tarasy, itp.

283,71 m²

Kubatura brutto
Tooltip
Zazwyczaj jest to suma kubatur (objętości) wszystkich pomieszczeń budynku, liczonych po zewnętrznym obrysie murów (z ociepleniem).

887 m³

Powierzchnia dachu

216,12 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

40°

Wysokość budynku
Tooltip

8,60 m

Szerokość elewacji

23,06 m

Długość elewacji

10,91 m

Min. szerokość działki
Tooltip

31,06 m

Min. długość działki
Tooltip

18,91 m

Energooszczędność Energooszczędność

Oze Czym jest OZE (Odnawialne Źródło Energii)?
Ep
Tooltip
Energia pierwotna określa ilość energii nieodnawialnej potrzebnej w ciągu roku do ogrzewania czy też ogrzania wody użytkowej z uwzględnieniem kosztów produkcji i transportu surowców energetycznych.

69,50 kWh/(m²rok)

Ek
Tooltip
Energia końcowa określa zapotrzebowanie budynku na energię niezbędną do uzyskania założonych parametrów, jak np. temperatura wewnątrz budynku.

88,10 kWh/(m²rok)

Euco
Tooltip
Energia użytkowa potrzebna do ogrzewania i wentylacji. Im parametr jest niższy tym budynek bardziej energooszczędny.

62,95 kWh/(m²rok)

Ogrzewanie główne

Gazowe - szczegóły

Interesuje Cię inne źródło ogrzewania? Wyślij zapytanie lub zadzwoń do doradcy

Opis szczegółowy

Fundamenty: żelbetowe wylewane. Ściany zewnętrzne: -dwuwarstwoweU220 lub porotherm 25 + 15 wełna. Strop: żelbetowy Teriva. Elewacje: tynk cienkowarstwowy. Pokrycie dachu: dachówka ceramiczna. Nachylenie dachu: 40 stopni.

Zdjęcie 1 projektu Bergen 130 HUS1002
130,40 m²
4
Stan deweloperski brutto
529 000 zł 4 057 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.12 z okapem HPK1021
190,98 m²
5
Stan deweloperski brutto
916 500 zł 4 799 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.12 bez okapu HPK1020
190,98 m²
5
Stan deweloperski brutto
886 500 zł 4 642 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.6 HPK1005
176,69 m²
4
Stan deweloperski brutto
972 700 zł 5 505 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 170A HFX1049
175,42 m²
3
Stan deweloperski brutto
650 000 zł 3 705 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 170B HFX1050
175,12 m²
4
Stan deweloperski brutto
650 000 zł 3 712 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Viking Smart 220 HHT1032
163,86 m²
4
Stan deweloperski brutto
1 095 606 zł 6 686 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DH174 HDH1009
162,97 m²
4
Stan deweloperski brutto
1 026 000 zł 6 296 zł/m²

Opis projektu domu
Eko

Projekt domu Eko jest idealny na średniej szerokości działkę. Dom charakteryzuje się typową bryłą, przez co jest tani w budowie. Przeszklenia przewidziane w wykuszu nadadzą wnętrzu większej przestronności. W tym projekcie kalenica usytuowana jest równolegle do drogi, co jest istotne ze względu na wymagania określone w planie zagospodarowania przestrzennego. Dom został zaprojektowany z myślą o zabudowie wolnostojącej. W projekcie zaplanowano garaż dwustanowiskowy w linii budynku. Jest to również doskonała propozycja dla osób szukających domu z dachem kopertowym, dzięki czemu budynek prezentuje są bardzo atrakcyjnie. Projekt Eko to dom parterowy z poddaszem użytkowym, dzięki czemu możemy cieszyć się sporym metrażem nawet na stosunkowo niedużej działce. Zwolenników przestronnych przestrzeni z pewnością ucieszy przewidziana w projekcie część dzienna. Tworzy ją między innymi funkcjonalna kuchnia, która zachwyci każdego Inwestora. Zwolenników praktycznych rozwiązań niewątpliwie ucieszy fakt, iż przewidziano także miejsce na spiżarkę. Połączenie jadalni z salonem sprzyja integracji rodziny. Podczas odpoczynku, rodzice mogą zerkać na bawiące się lub odrabiające lekcje dzieci.Usytuowany w salonie kominek sprawi, iż wnętrze stanie się bardziej przytulne. Projekt uwzględnia jedną łazienkę na parterze i dwie na poddaszu. Potrzeby 5-7 osobowej rodziny spełni pięć pokoi przewidzianych w projekcie. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Osoby ceniące funkcjonalne rozwiązania z pewnością docenią obecność garderoby. Wspólne grillowanie i rodzinne posiłki umili uwzględniony w projekcie taras. Zalecana przez architekta technologia murowana zapewnia trwałość i solidność konstrukcji. Jego wygląd nawiązuje do stylu tradycyjnego, co jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących klasykę i prostotę.