Sprawdź

Projekt domu E - 145 WAX1051

1. Wiatrołap
4,63
2. Hall
4,97
3. Kuchnia
13
4. Spiżarnia
2,63
5. Pokój dzienny + jadalnia
38,24
6. Wc
4,09
7. Pomieszczenie gospodarcze
7,12
8. Korytarz
3,24
9. Garaż dwustanowiskowy
35,95
Razem
113,87
113,87
10. Taras
24,57

pomieszczenia
podłogi
1. Strych
21,75
36,27
2. Pokój
15,24
19,20
3. Pokój
15,42
19,43
4. Korytarz
7,89
7,89
5. Łazienka
5,70
5,70
6. Garderoba
7,85
9,13
7. Pokój
12,16
16,26
Razem
86,01
113,88

Pow. użytkowa

123,80 m²

Wysokość budynku

4,70 m

Powierzchnia zabudowy

226,30 m²

Min. szer. i dł. działki

23 x 26,40 m

ikona Pobierz i drukuj

E - 145 - WAX1051

ikona 123,80 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona3

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 113,87 m²

Projekt domu E - 145 - rzut parteru, dom liczy 3 pokoje, 2 łazienki i wc

1. Wiatrołap
4,63
2. Hall
4,97
3. Kuchnia
13
4. Spiżarnia
2,63
5. Pokój dzienny + jadalnia
38,24
6. Wc
4,09
7. Pomieszczenie gospodarcze
7,12
8. Korytarz
3,24
9. Garaż dwustanowiskowy
35,95
Razem
113,87
113,87
10. Taras
24,57

Poddasze - 86,01 m²

Projekt domu E - 145 - rzut poddasza, dom liczy 3 pokoje, 2 łazienki i wc

pomieszczenia
podłogi
1. Strych
21,75
36,27
2. Pokój
15,24
19,20
3. Pokój
15,42
19,43
4. Korytarz
7,89
7,89
5. Łazienka
5,70
5,70
6. Garderoba
7,85
9,13
7. Pokój
12,16
16,26
Razem
86,01
113,88

Warianty projektu (1)

Projekt domu E-147
E-147
Dodano!
Dodano!
157,90 m²
4
2
2

6 390 zł

Podobne projekty (1229)

Zobacz wszystkie
PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Wymarzony 4 WAH1895
Wymarzony 4
Dodano!
Dodano!
127,02 m²
3
2
2

5 592 zł

6 990 zł

Tooltip

Cena regularna

5 592 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Zdjęcie 1 projektu Domena 145 B2 WRW1409
Domena 145 B2
Dodano!
Dodano!
118,92 m²
4
2
2

5 100 zł

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Przejrzysty D27 WWB1025
Przejrzysty D27
Dodano!
Dodano!
129,99 m²
3
2
2

4 649 zł

4 949 zł

Tooltip

Cena regularna

4 649 zł najniższa cena

Nowość
Zdjęcie 1 projektu N-256 PZB1143
N-256
Dodano!
Dodano!
135,77 m²
4
2
2

11 590 zł

12 200 zł

Tooltip

Cena regularna

11 590 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Zdjęcie 1 projektu HomeKoncept 135 KRX1291
HomeKoncept 135
Dodano!
Dodano!
135,98 m²
3
2
2

6 690 zł

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Alison IV G2 energo WRC2743
Alison IV G2 energo
Dodano!
Dodano!
132,48 m²
3
2
2

4 800 zł

6 000 zł

Tooltip

Cena regularna

4 800 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Ariadna Rex (1948) KRD3081
Ariadna Rex (1948)
Dodano!
Dodano!
130 m²
4
3
2

3 912 zł

4 262 zł

Tooltip

Cena regularna

3 912 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Wymarzony 5 WAH1899
Wymarzony 5
Dodano!
Dodano!
123,72 m²
4
2
2

5 592 zł

6 990 zł

Tooltip

Cena regularna

5 592 zł najniższa cena

Autor: E-domy

123,80 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

226,30 m²

Powierzchnia dachu

190 m²

4,70 m

Min. szerokość działki
Tooltip

23 m

Min. długość działki
Tooltip

26,40 m

Opis szczegółowy

Ściany 25cm ceramika + 18cm styropian Strop wylewany żelbetowy Pokrycie dachowe dachówka cementowa Ocieplenie posadzki na gruncie 20cm styropian Ocieplenie dachu 25-30cm wełna mineralna Stolarka okienna drewniana Wykończenie zewnętrze kamień, płytki klinkierowe lub drewno Ogrzewanie gazowe Wentylacja mechaniczna

Zdjęcie 1 projektu Bergen 130 HUS1002
130,40 m²
4
Stan deweloperski brutto
529 000 zł 4 057 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 120B HFX1048
123,51 m²
4
Stan deweloperski brutto
515 000 zł 4 170 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 120A HFX1047
122,73 m²
3
Stan deweloperski brutto
515 000 zł 4 196 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Twin Smart 170 HHT1031
121,95 m²
5
Stan deweloperski brutto
1 650 700 zł 13 536 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.3 z okapem HPK1013
121,46 m²
5
Stan deweloperski brutto
630 000 zł 5 187 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.3 bez okapu HPK1002
121,46 m²
5
Stan deweloperski brutto
617 300 zł 5 082 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany FastHome 120 HFX1033
120,04 m²
4
Stan deweloperski brutto
530 000 zł 4 415 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Emily Smart 120 HHT1026
120 m²
3
Stan deweloperski brutto
592 512 zł 4 938 zł/m²

Opis projektu domu
E - 145

Dom E-145 jest inną propozycją znanego projektu E-144. W przeciwieństwie do pierwotnej wersji projekt ma mniejszą powierzchnię, więcej stanowisk garażowych. Projekt domu E-145 odpowiedni do zrealizowania na średniej szerokości działkę. Dom posiada typową bryłę, więc jego realizacja jest łatwa. Projekt ma usytuowaną kalenicę równolegle do drogi, co często określane jest w planie zagospodarowania przestrzennego. Dom został stworzony do zabudowy wolnostojącej. Projekt można usytuować na granicy działki, co daje możliwość na realizację w zabudowie bliźniaczej. Posiada garaż dwustanowiskowy w linii budynku. Jest to również doskonała propozycja dla osób szukających domu z dachem dwuspadowym, co pozwala na znaczne oszczędności. Projekt E-145 to dom parterowy z poddaszem użytkowym, dzięki czemu domownicy mogą cieszyć się większą prywatnością.Warto zwrócić uwagę na przestronną część dzienną. Tworzy ją między innymi kuchnia, która będzie idealnym rozwiązaniem zarówno dla tradycyjnych, jak i nowoczesnych gospodyń domowych. Dodatkowo przewidziana spiżarnia to idealne miejsce na przechowywanie przetworów i zapasów żywności. W części dziennej uwzględniono salon oraz jadalnię, dzięki czemu wnętrze domu jest bardzo funkcjonalne. Ciekawym elementem jest z pewnością usytuowany w salonie kominek, który nada wnętrzu niepowtarzalny klimat. Na parterze znajduje się oddzielna ubikacja, która doskonale sprawdzi się w przypadku odwiedzin gości. W pełni funkcjonalną łazienkę dla domowników przewidziano zaś na poddaszu. Strefa sypialniana składa się z trzech pokoi, co jest doskonałą opcją dla niedużej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Na komfortowe użytkowanie domu ma również wpływ uwzględnione w nim pomieszczenie gospodarcze. Rodzinne spotkania w słonecznie dni uprzyjemni przewidziany przy domu taras. Projekt powstał z myślą o Inwestorach, którzy planują zbudować dom w technologii murowanej. Jego wygląd zewnętrzny uwydatnia cechy charakterystyczne dla stylu nowoczesnego i pod względem wizualnym spełni nawet wysoko postawione oczekiwania.