Masz już projekt z Extradom.pl? Dopasujemy go do Twojej działki
W trakcie adaptacji projekt jest dostosowywany do konkretnej działki. Ten etap to także najlepszy moment na wprowadzenie funkcjonalnych zmian w projekcie. Chcesz wiedzieć więcej? Umów się na bezpłatną konsultację dot. adaptacji!
Szukasz wykonawcy godnego zaufania? Zleć budowę w Extradom.pl!
Z góry znasz koszt budowy domu
Dom odbierasz zgodnie z ustalonym harmonogramem - nawet w 6 miesięcy
Zabezpiecza Cię jedna kompleksowa umowa z jednym wykonawcą
Otrzymujesz nawet 30-letnią gwarancję na konstrukcję domu
Oszczędzasz swój czas dzięki pewnej i kompletnej usłudze
Cena brutto stanu deweloperskiego od
Cena brutto stanu deweloperskiego od 4 529 do 5 679 zł/m2.
Cena jest uzależniona m.in. od lokalizacji, wybranej technologii, kubatury budynku, skomplikowania projektu i ewentualnych zmian, na które zdecyduje się inwestor.
Cena za m2 powierzchni netto, czyli wszystkich pomieszczeń mierzonych na wysokości podłogi.
Ten dom możesz budować metodą gospodarczą, systemem zleconym lub skorzystać z naszej oferty Projekt z Budową. Przy porównaniu weź pod uwagę nie tylko koszt, ale też różny zakres prac i standard wykonania.
Metoda gospodarcza
Najtańsza metoda - większość prac budowlanych wykonuje inwestor
Stan surowy zamknięty (SSZ)
374 000 zł netto
Szacunkowy koszt materiałów
na III kwartał 2024
Prace ziemne i fundamenty
80 000 zł
Konstrukcja, strop oraz dach
239 000 zł
Stolarka okienna i drzwiowa
55 000 zł
Instalacje
nie obejmuje
Prace wykończeniowe
nie obejmuje
Możesz budować etapami, pamiętając jednak o zmianie kosztów w czasie
Możesz rozpocząć budowę z częścią niezbędnych środków
Sam ustalasz harmonogram, koordynujesz budowę i zapewniasz materiały
jakie parametry musi spełniać dom
według miejscowego planu zagospodarowania lub warunków zabudowy (np. kąt nachylenia i typ dachu, liczba kondygnacji itp.
jakie inne projekty pasują na Twoją działkę
– znajdziemy je dla Ciebie!
Wypełniasz wniosek o warunki zabudowy (WZ)?Wydrukuj kartę projektu lub zamów rysunki szczegółowe
Drukuj
Trwa generowanie...
Trwa generowanie...
•Rysunki szczegółowe
Powierzchnie i wymiary
Powierzchnia użytkowa
Suma powierzchni wszystkich pomieszczeń mieszkalnych, pomniejszona o pow. garażu, kotłowni, strychu, piwnicy. Jest liczona w 100% dla pomieszczeń o wysokości powyżej 2,2 m, w 50% dla pomieszczeń o wys. 2,2-1,4 m i niewliczana dla niższych niż 1,4 m.
121,50 m²
Powierzchnia zabudowy
Powierzchnia zajmowana przez część na- oraz nadziemną budynku liczona, jako rzut pionowy budynku na działkę.
205,50 m²
Powierzchnia netto
Powierzchna wszystkich pomieszczeń w budynku mierzona na wysokości podłogi.
153,80 m²
Kubatura netto
Zazwyczaj jest to suma kubatur (objętości) pomieszczeń budynku, bez strychu, liczonych po zewnętrznym obrysie murów (z ociepleniem).
461,80 m³
Powierzchnia dachu
285 m²
Kąt nachylenia dachu
Nachylenie połaci dachu głównego podawane w stopniach. Uwaga! W niektórych projektach występuje więcej niż jedno nachylenie dachu.
30°
Wysokość budynku
Wysokość liczona od części budynku położonej najniżej przy powierzchni terenu do najwyższego punktu dachu (kalenicy) z wyłączeniem kominów.
7,50 m
Min. szerokość działki
Najmniejsza możliwa szerokość działki niezbędna do wybudowania wybranego domu. Składa się z szerokości elewacji domu powiększonej z obu stron o 3 m dla ściany bez otworów drzwiowych/okiennych lub 4 m, dla ściany z otworami.
26 m
Min. długość działki
Najmniejsza możliwa długość działki niezbędna do wybudowania wybranego domu. Składa się z długości elewacji domu powiększonej z obu stron o 3 m dla ściany bez otworów drzwiowych/okiennych lub 4 m, dla ściany z otworami.
20,40 m
Energooszczędność
Czym jest OZE (Odnawialne Źródło Energii)?
Ogrzewanie główne
Gazowe
- szczegóły
Dodatkowo istnieje możliwość zamówienia projektu z
Aneks na paliwo stałe
Gruntowa pompa ciepła
Powietrzna pompa ciepła
Pakiet energooszczędny
Interesuje Cię inne źródło ogrzewania? Wyślij zapytanie lub zadzwoń do doradcy
Wentylacja
Grawitacyjna
- szczegóły
Warunki techniczne
Projekt zgody z WT 2021
Więcej szczegółów
Technologia i konstrukcja
Konstrukcja
Murowana
PROJEKT Z BUDOWĄ
Istnieje możliwość zaadaptowania tego projektu do technologii prefabrykowanej/modułowej i budowy nawet w 6 miesięcy ze stałym kosztem budowy
Zaprojektuj dach i elewację tego domu z aplikacją Kreator 3D
Zaprojektuj teraz
Dodatki do projektu
Dodatki możesz zamówić w koszyku lub telefonicznie u naszego Doradcy.
Czym jest OZE (Odnawialne Źródło Energii)?
Bestseller
Kosztorys
499 zł
Bestseller
Dodatkowy egzemplarz projektu
449 zł
Bestseller
Ogrzewanie podłogowe
449 zł
Oze
Aneks na paliwo stałe
399 zł
Oze
Gruntowa pompa ciepła
449 zł
Oze
Powietrzna pompa ciepła
449 zł
Klimatyzacja w domu
299 zł
Odkurzacz centralny
349 zł
Przydomowa oczyszczalnia ścieków
299 zł
Projekt zbiornika na ścieki sanitarne
249 zł
Wentylacja mechaniczna i kominek
499 zł
Oze
Pakiet energooszczędny
299 zł
Kominek z płaszczem wodnym
349 zł
Pokaż więcej (7)
Opis projektu
Projekt domu E-131 zaprojektowany z myślą o inwestorach posiadających średniej szerokości działkę. Dom charakteryzuje się prostą bryłą, co znacznie ułatwia późniejszą aranżację wnętrza. Projekt należy do kategorii domów z kalenicą usytuowaną równolegle do drogi, co jest ważne z punktu widzenia warunków zabudowy na danym terenie. Dom został zaprojektowany z myślą o zabudowie wolnostojącej. W projekcie uwzględniono garaż dwustanowiskowy w bryle budynku. Projekt jest idealną propozycją dla osób zainteresowanych domem z dachem kopertowym, który doskonale chroni budynek przed niekorzystną pogodą.
Projekt E-131 to dom parterowy, co jest z pewnością ogromnym plusem w przypadku osób starszych, niepełnosprawnych oraz małżeństw z małymi dziećmi. Dodatkowo jest możliwość zaadaptowania poddasza, co sprawia, że w łatwy sposób możemy powiększyć metraż domu. Sercem domu jest przestronna strefa dzienna, która sprzyja spędzaniu wspólnego czasu w gronie najbliższych. Dzięki otwartej kuchni podczas przygotowywania posiłków mamy kontakt z domownikami przebywającymi w salonie, co sprzyja integracji rodziny. Dodatkowo przewidziana spiżarnia to idealne miejsce na przechowywanie przetworów i zapasów żywności. Strefę dzienną tworzy salon oraz jadalnia, co z pewnością zadowoli zwolenników funkcjonalnych rozwiązań.Ciekawym elementem jest z pewnością usytuowany w salonie kominek, który nada wnętrzu niepowtarzalny klimat. W projekcie przewidziano jedną łazienkę oraz osobną ubikację na parterze. Dwa komfortowe pokoje zaspokoją potrzeby 2-4 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Bardzo praktycznym pomieszczeniem jest uwzględniona w domu garderoba. W utrzymaniu porządku z pewnością pomoże nam przewidziane w projekcie pomieszczenie gospodarcze. Taras daje możliwość kontaktu z przyrodą i sprzyja wypoczynkowi. Projekt powstał z myślą o Inwestorach, którzy planują zbudować dom w technologii murowanej. Jego wygląd nawiązuje do stylu nowoczesnego i pod względem wizualnym spełni nawet wysoko postawione oczekiwania.
Czytaj więcej
Informacje dodatkowe
Dokumentacja zabezpieczona jest specjalną plombą, której usunięcie uniemożliwi zwrot oraz wymianę projektu. Zapraszamy do zamówienia przed zakupem rysunków szczegółowych projektu oraz analizy posiadanej działki w celu upewnienia się, że wybrany projekt domu idealnie na nią pasuje. W dokumentacji znajduje się jeden egzemplarz projektu architektoniczno-budowlanego, służący do weryfikacji projektu po odbiorze zamówienia bez konieczności otwierania pełnej dokumentacji projektowej.
Tekst opinii nie powinien zawierać niecenzuralnych treści, dlatego zostanie dodany po weryfikacji. W pierwszej kolejności pojawią się opinie osób, które budują wybrany projekt.
Dziękujemy za Twoją opinię.
Po weryfikacji jej treść pojawi się na stronie projektu.
Wywiady mieszkańców domu E-131
Jacek8463
Przede wszystkim zależało mi na tym, aby projekt domu był łatwy w wykonaniu i w pełni wygodny w codziennym użytkowaniu. Wchodzenie po schodach jest mało komfortowym zajęciem i zdaję sobie sprawę, że w przyszłości może stać się jeszcze bardziej kłopotliwe, dlatego priorytetem były pomieszczenia zlokalizowane na jednym poziomie. Spośród różnych propozycji budynków parterowych ostatecznie zdecydowaliśmy się na realizację projektu E-131 WAX1032, który w całości bardzo przypadł nam do gustu.Realizacja przebiegła wyjątkowo sprawnie. Współpracowaliśmy z doświadczoną ekipą fachowców z gór, którzy doskonale poradzili sobie na każdym etapie. Prace postępowały naprawdę szybko. Budynek w stanie surowym zamkniętym stanął już po zaledwie niecałych dwóch miesiącach od rozpoczęcia budowy. Cała inwestycja wraz z wykończeniami zajęła ok. jednego roku wliczając w to kilka tygodni przerwy w trakcie zimy, podczas której zostawiliśmy mury do odstania i wyschnięcia.Do wymurowania ścian naszego domu użyliśmy bloczków Ytong Energo. Strop wykonaliśmy w żelbetowej monolitycznej konstrukcji, a dach pokryliśmy dachówką ceramiczną. Uważam, że architekt poprawnie oszacował kosztorys dotyczący realizacji projektu E-131 WAX1032 na etapie stanu surowego zamkniętego. Koszty naszej inwestycji były bardzo zbliżone do podanej w nim kwoty i myślę, że przyszli Inwestorzy również mogą się tym sugerować.Projekt domu E-131 WAX1032 od początku wydał mi się świetnie przemyślany pod każdym względem, a jedyne zmiany jakie do niego wprowadziliśmy dotyczyły okien. Wyjście na taras w salonie powiększyliśmy do wymiarów 4 m, a dodatkowo zrezygnowałem z okna w garażu. Na chwilę obecną dostrzegamy jednak, że przeszklenie w garażu jak najbardziej by się przydało i lepiej w tej kwestii zastosować się do zaleceń architekta.Innych modyfikacji nie wprowadzałem. Obecnie pomyślałbym jedynie nad zrobieniem słupa konstrukcyjnego przy kuchni. Na pewnym etapie budowy ściana w tym miejscu uległa niedużemu pęknięciu i podejrzewam, że mogło być to spowodowane brakiem podtrzymującego strop filara w ścianie. Na szczęście incydent ten wyszedł jeszcze przed etapem tynkowania, więc ostatecznie wszystko zostało wykonane w pełni estetycznie. Co prawda, ani architekt ani wykonawcy nie mieli żadnych zastrzeżeń do braku słupa, ale myślę, że dla pewności warto rozważyć jego postawienie, tym bardziej że nie wiąże się to z dużymi kosztami. Jeśli ktoś nie potrzebuje garażu w bryle, warto jego powierzchnię przeznaczyć na wykonanie dodatkowej sypialni i pomieszczenia gospodarczego.Jesteśmy zadowoleni z wyboru projektu domu parterowego z garażem dwustanowiskowym E-131 WAX1032. Nowy dom jest bardzo funkcjonalny i w całości spełnia potrzeby naszej rodziny. Gdybyśmy mieli decydować się na budowę po raz drugi, z pewnością ponownie wybralibyśmy ten sam projekt. Pozdrawiam.
Zadowolony.Z
Wcześniej mieszkaliśmy w domu, który zaprojektowaliśmy sami, jednak po pewnym czasie mieszkania rzeczywistość zweryfikowała nasze realne potrzeby i zdecydowaliśmy się na budowę nowego domu. Jesteśmy z żoną we dwójkę, więc duża ilość pomieszczeń nie była nam potrzebna. Dodatkowo zdajemy sobie sprawę, że wchodzenie po schodach stanie się z wiekiem mało komfortowe, dlatego zależało nam na budynku parterowym z ewentualną możliwością adaptacji poddasza. Początkowo byliśmy zainteresowany projektem domu E-111 ( https://www.extradom.pl/projekt-domu-e-111-WAX1013 ), którego układ pomieszczeń najbardziej odpowiadał oczekiwaniom, jakie wyrobiliśmy sobie przez wcześniejsze lata. Później jednak doszliśmy do wniosku, że przydałby nam się większy garaż i bardziej przestronna część dzienna, więc finalnie zdecydowaliśmy się na inny wariant tej propozycji - projekt domu E-131 WAX1032.Nowa inwestycja przebiegła wyjątkowo sprawnie. Wszystkie prace powierzyliśmy jednej, doświadczonej firmie, która kompleksowo zajęła się całą realizacją. Fachowcy działali naprawdę szybko i już po 8 miesiącach od rozpoczęcia budowy, mogliśmy wprowadzić się do w pełni wykończonego domu.Postanowiliśmy nie oszczędzać na materiałach i wszystkie jakich użyliśmy, cechują się wysoką jakością. Ściany zostały wymurowane ze szlifowanych pustaków ceramicznych marki Wienerberger wypełnionych watą mineralną. Bryłę z zewnątrz ociepliliśmy grafitowym styropianem o grubości 18 cm. Co prawda, przy zastosowanych pustakach tak duża warstwa izolacji nie była konieczna, aczkolwiek skrzynki z silnikami od rolet wystawały na 17 cm i chcieliśmy zakryć je styropianem, aby wszystko wyglądało estetycznie. Strop wykonaliśmy w żelbetowej konstrukcji. Postanowiliśmy jednak dodatkowo go wzmocnić i użyliśmy dwa razy większej ilości stali zbrojeniowej niż zakładał projekt E-131 WAX1032 - w naszym przypadku zbrojenie waży aż 4 tony. Wszędzie wstawiliśmy energooszczędne okna firmy Drutex. Wiem z doświadczenia, że wełna na poddaszu nie sprawdza się zbyt dobrze. Zamiast niej ociepliliśmy je natryskową pianką poliuretanową, zaś dach przykryliśmy dachówką.Muszę przyznać, iż przy zastosowaniu powyższych rozwiązań, koszty naszej inwestycji znacznie przekroczyły oszacowane przez architekta. Dodatkowo pewny wpływ na zwiększenie kosztów miało w naszym przypadku zwiększenie bryły oraz powierzchni dachu. Kwota podana w nim na stan surowy zamknięty, wystarczyła nam jedynie do stropu. Z kolei stan deweloperski wyniósł ok. 495 tys. złBardzo ważnym dla nas elementem domu był od początku taras, na którym moglibyśmy spędzać czas nawet podczas niepogody. Aby urzeczywistnić w pełni nasze oczekiwania postanowiliśmy zadaszyć taras wydłużając połać dachu na całej szerokości domu o 4,5 m. Oprócz tego postanowiliśmy powiększyć salon, wydłużając bryłę od jego strony o 1 m. Wewnętrzną zmianą była jedynie rezygnacja z drzwi między hallem i strefą sypialnianą.Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru projektu domu parterowego z garażem dwustanowiskowym E-131 WAX1032. Idealnej dla nas opcji szukaliśmy kilka lat biorąc pod uwagę wiele kryteriów, więc decyzja o tej realizacji była bardzo dokładnie przemyślana. Układ pomieszczeń odpowiadał nam na tyle, że mogliśmy wykonać go w całości zgodnie z oryginalną wersją. Nowy dom w dalszym ciągu spełnia wszystkie nasze oczekiwania i dostrzegamy w nim same plusy. Pozdrawiam.
Jacek8463
Przede wszystkim zależało mi na tym, aby projekt domu był łatwy w wykonaniu i w pełni wygodny w codziennym użytkowaniu. Wchodzenie po schodach jest mało komfortowym zajęciem i zdaję sobie sprawę, że w przyszłości może stać się jeszcze bardziej kłopotliwe, dlatego priorytetem były pomieszczenia zlokalizowane na jednym poziomie. Spośród różnych propozycji budynków parterowych ostatecznie zdecydowaliśmy się na realizację projektu E-131 WAX1032, który w całości bardzo przypadł nam do gustu.Realizacja przebiegła wyjątkowo sprawnie. Współpracowaliśmy z doświadczoną ekipą fachowców z gór, którzy doskonale poradzili sobie na każdym etapie. Prace postępowały naprawdę szybko. Budynek w stanie surowym zamkniętym stanął już po zaledwie niecałych dwóch miesiącach od rozpoczęcia budowy. Cała inwestycja wraz z wykończeniami zajęła ok. jednego roku wliczając w to kilka tygodni przerwy w trakcie zimy, podczas której zostawiliśmy mury do odstania i wyschnięcia.Do wymurowania ścian naszego domu użyliśmy bloczków Ytong Energo. Strop wykonaliśmy w żelbetowej monolitycznej konstrukcji, a dach pokryliśmy dachówką ceramiczną. Uważam, że architekt poprawnie oszacował kosztorys dotyczący realizacji projektu E-131 WAX1032 na etapie stanu surowego zamkniętego. Koszty naszej inwestycji były bardzo zbliżone do podanej w nim kwoty i myślę, że przyszli Inwestorzy również mogą się tym sugerować.Projekt domu E-131 WAX1032 od początku wydał mi się świetnie przemyślany pod każdym względem, a jedyne zmiany jakie do niego wprowadziliśmy dotyczyły okien. Wyjście na taras w salonie powiększyliśmy do wymiarów 4 m, a dodatkowo zrezygnowałem z okna w garażu. Na chwilę obecną dostrzegamy jednak, że przeszklenie w garażu jak najbardziej by się przydało i lepiej w tej kwestii zastosować się do zaleceń architekta.Innych modyfikacji nie wprowadzałem. Obecnie pomyślałbym jedynie nad zrobieniem słupa konstrukcyjnego przy kuchni. Na pewnym etapie budowy ściana w tym miejscu uległa niedużemu pęknięciu i podejrzewam, że mogło być to spowodowane brakiem podtrzymującego strop filara w ścianie. Na szczęście incydent ten wyszedł jeszcze przed etapem tynkowania, więc ostatecznie wszystko zostało wykonane w pełni estetycznie. Co prawda, ani architekt ani wykonawcy nie mieli żadnych zastrzeżeń do braku słupa, ale myślę, że dla pewności warto rozważyć jego postawienie, tym bardziej że nie wiąże się to z dużymi kosztami. Jeśli ktoś nie potrzebuje garażu w bryle, warto jego powierzchnię przeznaczyć na wykonanie dodatkowej sypialni i pomieszczenia gospodarczego.Jesteśmy zadowoleni z wyboru projektu domu parterowego z garażem dwustanowiskowym E-131 WAX1032. Nowy dom jest bardzo funkcjonalny i w całości spełnia potrzeby naszej rodziny. Gdybyśmy mieli decydować się na budowę po raz drugi, z pewnością ponownie wybralibyśmy ten sam projekt. Pozdrawiam.
Zadowolony.Z
Wcześniej mieszkaliśmy w domu, który zaprojektowaliśmy sami, jednak po pewnym czasie mieszkania rzeczywistość zweryfikowała nasze realne potrzeby i zdecydowaliśmy się na budowę nowego domu. Jesteśmy z żoną we dwójkę, więc duża ilość pomieszczeń nie była nam potrzebna. Dodatkowo zdajemy sobie sprawę, że wchodzenie po schodach stanie się z wiekiem mało komfortowe, dlatego zależało nam na budynku parterowym z ewentualną możliwością adaptacji poddasza. Początkowo byliśmy zainteresowany projektem domu E-111 ( https://www.extradom.pl/projekt-domu-e-111-WAX1013 ), którego układ pomieszczeń najbardziej odpowiadał oczekiwaniom, jakie wyrobiliśmy sobie przez wcześniejsze lata. Później jednak doszliśmy do wniosku, że przydałby nam się większy garaż i bardziej przestronna część dzienna, więc finalnie zdecydowaliśmy się na inny wariant tej propozycji - projekt domu E-131 WAX1032.Nowa inwestycja przebiegła wyjątkowo sprawnie. Wszystkie prace powierzyliśmy jednej, doświadczonej firmie, która kompleksowo zajęła się całą realizacją. Fachowcy działali naprawdę szybko i już po 8 miesiącach od rozpoczęcia budowy, mogliśmy wprowadzić się do w pełni wykończonego domu.Postanowiliśmy nie oszczędzać na materiałach i wszystkie jakich użyliśmy, cechują się wysoką jakością. Ściany zostały wymurowane ze szlifowanych pustaków ceramicznych marki Wienerberger wypełnionych watą mineralną. Bryłę z zewnątrz ociepliliśmy grafitowym styropianem o grubości 18 cm. Co prawda, przy zastosowanych pustakach tak duża warstwa izolacji nie była konieczna, aczkolwiek skrzynki z silnikami od rolet wystawały na 17 cm i chcieliśmy zakryć je styropianem, aby wszystko wyglądało estetycznie. Strop wykonaliśmy w żelbetowej konstrukcji. Postanowiliśmy jednak dodatkowo go wzmocnić i użyliśmy dwa razy większej ilości stali zbrojeniowej niż zakładał projekt E-131 WAX1032 - w naszym przypadku zbrojenie waży aż 4 tony. Wszędzie wstawiliśmy energooszczędne okna firmy Drutex. Wiem z doświadczenia, że wełna na poddaszu nie sprawdza się zbyt dobrze. Zamiast niej ociepliliśmy je natryskową pianką poliuretanową, zaś dach przykryliśmy dachówką.Muszę przyznać, iż przy zastosowaniu powyższych rozwiązań, koszty naszej inwestycji znacznie przekroczyły oszacowane przez architekta. Dodatkowo pewny wpływ na zwiększenie kosztów miało w naszym przypadku zwiększenie bryły oraz powierzchni dachu. Kwota podana w nim na stan surowy zamknięty, wystarczyła nam jedynie do stropu. Z kolei stan deweloperski wyniósł ok. 495 tys. złBardzo ważnym dla nas elementem domu był od początku taras, na którym moglibyśmy spędzać czas nawet podczas niepogody. Aby urzeczywistnić w pełni nasze oczekiwania postanowiliśmy zadaszyć taras wydłużając połać dachu na całej szerokości domu o 4,5 m. Oprócz tego postanowiliśmy powiększyć salon, wydłużając bryłę od jego strony o 1 m. Wewnętrzną zmianą była jedynie rezygnacja z drzwi między hallem i strefą sypialnianą.Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru projektu domu parterowego z garażem dwustanowiskowym E-131 WAX1032. Idealnej dla nas opcji szukaliśmy kilka lat biorąc pod uwagę wiele kryteriów, więc decyzja o tej realizacji była bardzo dokładnie przemyślana. Układ pomieszczeń odpowiadał nam na tyle, że mogliśmy wykonać go w całości zgodnie z oryginalną wersją. Nowy dom w dalszym ciągu spełnia wszystkie nasze oczekiwania i dostrzegamy w nim same plusy. Pozdrawiam.
Prezentacja projektów specjalnie dla Ciebie
Potrzebujesz rekomendacji specjalnie dla Ciebie? Zamów prezentację z portfolio projektów, dopasowanych do Twoich potrzeb
Zamów bezpłatnie
Extradom.pl Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego do pod numerem KRS 0000648746, numer NIP 895-17-18-333, o kapitale zakładowym 708 150,00 zł uprzejmie informuje, iż poprzez serwis Extradom.pl umożliwia m.in. zapoznanie się przez konsumentów z ofertą handlową Partnerów Extradom.pl, którzy stosują metody budowy domów przy wykorzystaniu różnego rodzaju technologie prefabrykacji bądź modułowe (tzw. „Gotowe domy”).
Extradom.pl nie prowadzi jednakże sprzedaży ani nie oferuje usług polegających na doradztwie finansowym, prawnym ani podatkowym w zakresie inwestycji realizowanych w technologiach tzw. „Gotowych domów”. Informacje prezentowane w serwisie Extradom.pl dotyczące Partnerów Extradom.pl oferujących realizację inwestycji w technologiach „Gotowych domów” lub podobnych mają charakter informacyjny i reklamowy.
Prezentowane w serwisie Extradom.pl informacje dotyczące stosowanych przez Partnerów metod budowy domów w technologii prefabrykacji bądź modułowej pochodzą od Partnerów Extradom.pl.
Extradom.pl sp. z o.o. jedynie umożliwia nawiązanie kontaktu przez Użytkownika z Partnerem Extradom.pl stosującym tego rodzaju technologie budowy domów i nie jest stroną umowy o roboty budowlane zawieranej przez Użytkownika Extradom.pl z Partnerem Extradom.pl.
Ostateczne wykończenie budynku może nastąpić na wiele sposobów, a prezentowane przez Extradom.pl wizualizacje poczytywać należy za jedynie przykład i propozycję wykończenia, wizję architektoniczną autora projektu. Szczegółowe rozwiązania zastosowane w oferowanej dokumentacji - w tym również ilość, lokalizacje i wygląd okien, drzwi, kominów - mogą w niewielkim stopniu różnić się od zaproponowanej wizji budynku. Dokumentacja projektowa odpowiada rzutom poglądowym prezentowanym przez Extradom.pl na karcie danego projektu.
Pliki do druku
Trwa generowanie...
Trwa generowanie...
Ups, wystąpił problem
Wystąpił nieoczekiwany problem. Spróbuj ponownie.
ODKRYJ NOWE
Konto Extradom.pl
Zapisuj ulubione projekty na każdym urządzeniu
Oglądaj zdjęcia i wymieniaj się doświadczeniami ze społecznością
Korzystaj z bezpłatnych narzędzi: Kreator 3D, Mapa budowy, Analiza działki