👉 Niższe ceny + karta allegro 200 zł! 🔥

Projekt domu E- 133 WAX1034

1. Wiatrołap
4,04
2. Hall
10,88
3. Pokój dzienny
29,98
4. Kuchnia + jadalnia
19,79
5. Wc
1,96
6. Pokój
12,20
7. Łazienka
4,27
8. Pokój
11,39
9. Pokój
12,32
10. Garaż jednostanowiskowy
18,96
11. Pomieszczenie gospodarcze
5,25
Razem
131,04
131,04
12. Taras
28,11

Pow. użytkowa

112,10 m²

Kąt dachu

35°

Wysokość budynku

7,50 m

Powierzchnia zabudowy

168,80 m²

Min. szer. i dł. działki

25 x 19,90 m

ikona Pobierz i drukuj

E- 133 - WAX1034

ikona 112,10 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona3
Pokoje (bez salonu)
ikona 2
Łazienki (z toaletami)
ikona 1

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 131,04 m²

Parter projektu E- 133

1. Wiatrołap
4,04
2. Hall
10,88
3. Pokój dzienny
29,98
4. Kuchnia + jadalnia
19,79
5. Wc
1,96
6. Pokój
12,20
7. Łazienka
4,27
8. Pokój
11,39
9. Pokój
12,32
10. Garaż jednostanowiskowy
18,96
11. Pomieszczenie gospodarcze
5,25
Razem
131,04
131,04
12. Taras
28,11

Podobne projekty (1853)

Zobacz wszystkie
NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Dom przy Bukowej 27 KRK1614
Dom przy Bukowej 27
Dodano!
Dodano!
100 m²
4
2
2

3 790 zł

4 290 zł

Tooltip

Cena regularna

3 790 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Zdjęcie 1 projektu Majka II z garażem 1-st. [A] WRF2449
100,90 m²
3
2
1

4 950 zł

Nowość
Zdjęcie 1 projektu Stella 3 BSE1289
Stella 3
Dodano!
Dodano!
117,05 m²
3
2
0

5 200 zł

Nowość
Zdjęcie 1 projektu Planujdom 178 ABP1020
Planujdom 178
Dodano!
Dodano!
122,09 m²
3
2
0

3 990 zł

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Paproć 2 BSA2304
Paproć 2
Dodano!
Dodano!
121,74 m²
3
3
0

5 249 zł

5 749 zł

Tooltip

Cena regularna

5 249 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Milan 2 - dwulokalowy LLL WRD3166
Milan 2 - dwulokalowy LLL
Dodano!
Dodano!
113,60 m²
4
2
1

7 290 zł

7 790 zł

Tooltip

Cena regularna

7 011 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Mokka 18 WOF1190
Mokka 18
Dodano!
Dodano!
110 m²
4
2
2

4 399 zł

4 599 zł

Tooltip

Cena regularna

4 399 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Dom Baryt BHC1021
Dom Baryt
Dodano!
Dodano!
122,11 m²
4
2
0

3 833 zł

4 509 zł

Tooltip

Cena regularna

3 967 zł najniższa cena

Autor: E-domy

112,10 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

168,80 m²

Powierzchnia dachu

250 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

35°

Wysokość budynku
Tooltip

7,50 m

Min. szerokość działki
Tooltip

25 m

Min. długość działki
Tooltip

19,90 m

Opis szczegółowy

Ściany: 25 cm ceramika + 18 cm styropian. Strop: wylewany żelbetowy. Pokrycie dachowe: dachówka cementowa. Ocieplenie posadzki na gruncie: 20 cm styropian. Ocieplenie dachu: 25-30 cm wełna mineralna. Stolarka okienna: drewniana. Wykończenie zewnętrze: kamień, płytki klinkierowe lub drewno. Ogrzewanie: gazowe. Wentylacja: grawitacyjna.

Skonfiguruj dom
Zdjęcie 1 projektu Bergen 110 HUS1001
110,80 m²
3
Stan deweloperski brutto
469 000 zł 4 233 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Moly Smart 112 HHT1028
112 m²
3
Stan deweloperski brutto
553 375 zł 4 941 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Family Smart 70 HHT1006
111,77 m²
5
Stan deweloperski brutto
534 125 zł 5 046 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 110A HFX1045
111,58 m²
4
Stan deweloperski brutto
475 000 zł 4 257 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DH127U z garażem HDH1012
113,05 m²
3
Stan deweloperski brutto
874 908 zł 7 739 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Forest Smart 120 HHT1017
113,18 m²
4
Stan deweloperski brutto
535 459 zł 4 730 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom keramzytowy EP1 HAK1006
110,57 m²
3
Stan deweloperski brutto
493 700 zł 4 465 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 110B HFX1046
110,25 m²
3
Stan deweloperski brutto
475 000 zł 4 308 zł/m²

Opis projektu domu
E- 133

Dom E-133 jest modyfikacją popularnego projektu E-117. W przeciwieństwie do pierwotnej wersji projekt ma mniej pokoi, mniejszą powierzchnię. Projekt domu E-133 to idealna propozycja dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom cechuje się prostą bryłą, co znacznie ułatwia proces budowy. W tym projekcie kalenica usytuowana jest równolegle do drogi, co jest bardzo istotne, gdy wymagają tego warunki zabudowy. Projekt został stworzony z myślą o działkach pozwalających na usytuowanie domu w zabudowie wolnostojącej. W projekcie uwzględniono garaż jednostanowiskowy w linii budynku. Projekt jest idealną propozycją dla osób zainteresowanych domem z dachem kopertowym, który charakteryzuje się dużą odpornością na działanie niesprzyjających warunków pogodowych. Projekt E-133 to dom parterowy, co jest z pewnością ogromnym plusem w przypadku osób starszych, niepełnosprawnych oraz małżeństw z małymi dziećmi. Warto zwrócić uwagę na przestronną część dzienną. Tworzy ją między innymi kuchnia, która dzięki swoim wymiarom jest w pełni ustawna i funkcjonalna. Usytuowany w salonie kominek sprawi, iż wnętrze stanie się bardziej przytulne. Autor projektu przewidział w nim zarówno łazienkę, jak i osobną toaletę, co jest szczególnie przydatne podczas odwiedzin gości. Strefa sypialniana składa się z trzech pokoi, co jest doskonałą opcją dla niedużej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. W projekcie nie mogło również zabraknąć miejsca na wyjątkowo przydatne pomieszczenie gospodarcze. Ciągłość pomiędzy wnętrzem domu a ogrodem zapewnia atrakcyjny taras. Projekt został wykonany w technologii murowanej, dzięki czemu podczas upałów dom utrzymuje przyjemny chłód. Jego wygląd zewnętrzny uwydatnia cechy charakterystyczne dla stylu nowoczesnego, co jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących najnowsze rozwiązania.