Sprawdź

Projekt domu Dropsik BSE1006

Zapisz Dodano!
Porównaj Dodano!
ikona Pobierz i drukuj
5.0 1 opinia

5
2. Hall
5,30
3. Kuchnia + jadalnia
15,10
4. Pokój dzienny
29,80
5. Korytarz
9,90
6. Pokój
12,30
7. Pokój
12,30
8. Pokój
14,30
9. Łazienka
10,30
10. Pomieszczenie gospodarcze
3,40
11. Wc
1,80
12. Kotłownia
6,90
13. Pomieszczenie gospodarcze
5,80
14. Garaż dwustanowiskowy
34,30
Razem
166,50
166,50

Pow. użytkowa

136,60 m²

Kąt dachu

24°

Wysokość budynku

6 m

Powierzchnia zabudowy

207 m²

Min. szer. i dł. działki

22,19 x 24,79 m

ikona Pobierz i drukuj

Dropsik - BSE1006

ikona 136,60 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona3

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 166,50 m²

Projekt domu Dropsik - rzut parteru, dom liczy 3 pokoje, 2 łazienki i wc

5
2. Hall
5,30
3. Kuchnia + jadalnia
15,10
4. Pokój dzienny
29,80
5. Korytarz
9,90
6. Pokój
12,30
7. Pokój
12,30
8. Pokój
14,30
9. Łazienka
10,30
10. Pomieszczenie gospodarcze
3,40
11. Wc
1,80
12. Kotłownia
6,90
13. Pomieszczenie gospodarcze
5,80
14. Garaż dwustanowiskowy
34,30
Razem
166,50
166,50

Podobne projekty (1642)

Zobacz wszystkie
PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu NewHouse 771 KRZ1147
NewHouse 771
Dodano!
Dodano!
133,61 m²
4
2
2

5 390 zł

5 890 zł

Tooltip

Cena regularna

5 690 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu NewHouse 771 w1 KRZ1150
NewHouse 771 w1
Dodano!
Dodano!
133,61 m²
4
2
2

5 390 zł

5 890 zł

Tooltip

Cena regularna

5 690 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Dom przy Rubinowej 11 KRK1707
Dom przy Rubinowej 11
Dodano!
Dodano!
124 m²
3
2
1

3 490 zł

3 990 zł

Tooltip

Cena regularna

3 490 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Parterowy wąski wariant B WAH1990
Parterowy wąski wariant B
Dodano!
Dodano!
125,53 m²
3
2
1

5 432 zł

6 790 zł

Tooltip

Cena regularna

5 432 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Parterowy wąski WAH1955
Parterowy wąski
Dodano!
Dodano!
125,53 m²
3
2
1

5 432 zł

6 790 zł

Tooltip

Cena regularna

5 432 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Dom przy Rubinowej 12 KRK1710
Dom przy Rubinowej 12
Dodano!
Dodano!
124 m²
3
2
1

3 490 zł

3 990 zł

Tooltip

Cena regularna

3 490 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Ajaks (1600) KRD2744
Ajaks (1600)
Dodano!
Dodano!
129,50 m²
4
2
1

4 140 zł

4 490 zł

Tooltip

Cena regularna

4 140 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Koniczynka G2 (1364) KRD2503
Koniczynka G2 (1364)
Dodano!
Dodano!
124,40 m²
3
2
2

4 340 zł

4 690 zł

Tooltip

Cena regularna

4 340 zł najniższa cena

Autor: Archetyp

136,60 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

207 m²

Kubatura brutto
Tooltip
Zazwyczaj jest to suma kubatur (objętości) wszystkich pomieszczeń budynku, liczonych po zewnętrznym obrysie murów (z ociepleniem).

765 m³

Powierzchnia dachu

285 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

24°

Wysokość budynku
Tooltip

6 m

Min. szerokość działki
Tooltip

22,19 m

Min. długość działki
Tooltip

24,79 m

Opis szczegółowy

Dach: dachówka. Elewacje: tynk. Strop: belki drewniane. Ściany wewnętrzne: murowane. Ściany zewnętrzne: dwuwarstwowe, pustak ceramiczny, docieplony styropianem. Ogrzewanie: kocioł gazowy lub kocioł na paliwo stałe.

Zdjęcie 1 projektu Bergen 130 HUS1002
130,40 m²
4
Stan deweloperski brutto
529 000 zł 4 057 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DEX136 HDX1002
136 m²
4
Stan deweloperski brutto
895 700 zł 6 586 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.5 HPK1004
138,67 m²
5
Stan deweloperski brutto
787 200 zł 5 677 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.1 z okapem HPK1000
139,44 m²
3
Stan deweloperski brutto
734 000 zł 5 264 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.1 bez okapu HPK1012
139,44 m²
3
Stan deweloperski brutto
712 400 zł 5 109 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 130A HFX1037
133,03 m²
4
Stan deweloperski brutto
575 000 zł 4 322 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 130B HFX1040
132,68 m²
5
Stan deweloperski brutto
575 000 zł 4 334 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany FastHome 130A HFX1032
131,73 m²
4
Stan deweloperski brutto
590 000 zł 4 479 zł/m²

Opis projektu domu
Dropsik

Projekt domu Dropsik zaprojektowany z myślą o inwestorach posiadających średniej szerokości działkę. Bryła budynku posiada formę w kształcie litery L, co sprawia, że oryginalnie się prezentuje. Projekt ma usytuowaną kalenicę równolegle do drogi, co często określane jest w warunkach zabudowy. Dom został zaprojektowany z myślą o zabudowie wolnostojącej. Projekt można usytuować na granicy działki, co daje możliwość na realizację w zabudowie bliźniaczej. W projekcie zaplanowano garaż dwustanowiskowy w bryle budynku. Konstrukcja budynku przykryta jest dachem czterospadowym, który doskonale chroni budynek przed niekorzystną pogodą. Projekt został zaplanowany z myślą o działkach z wjazdem od południowej strony. Projekt Dropsik to dom parterowy, dzięki czemu poruszanie się po nim jest bardzo komfortowe. Uwzględniona w projekcie część dzienna z pewnością zadowoli osoby lubiące cieszyć się wspólnymi chwilami w rodzinnym gronie. Tworzy ją między innymi funkcjonalna kuchnia, którą każdy Inwestor swobodnie dostosuje do swoich potrzeb. Ciekawym elementem jest z pewnością usytuowany w salonie kominek, który nada wnętrzu niepowtarzalny klimat. W projekcie uwzględniono komfortową łazienkę oraz osobną toaletę, co jest szczególnie przydatne przy większej liczbie domowników. Potrzeby 2-4 osobowej rodziny spełnią przewidziane w projekcie trzy przestronne sypialnie. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. W projekcie nie mogło również zabraknąć miejsca na wyjątkowo przydatne pomieszczenie gospodarcze. Taras przy domu sprzyja spędzaniu czasu na świeżym powietrzu. Projekt powstał z myślą o Inwestorach, którzy planują zbudować dom w technologii murowanej. Dropsik nawiązuje do stylu tradycyjnego, dzięki czemu idealnie wpisze się w dowolny krajobraz.