Sprawdź

Projekt domu Doskonały 2 WAW1035

1. Wiatrołap
3,90
2. Hall
21
3. Kuchnia
11,80
4. Jadalnia
11,90
5. Pokój dzienny
23
6. Pokój
14,10
7. Łazienka
4
8. Kotłownia
10,10
9. Garaż dwustanowiskowy
32,30
Razem
132,10
132,10

pomieszczenia
podłogi
1. Korytarz
14,80
14,80
2. Pokój
14,30
14,70
3. Garderoba
6
6,20
4. Łazienka
6,30
10,70
5. Pokój
17,60
25,50
6. Pokój
17,20
19,70
7. Pokój
5
8,80
Razem
81,20
100,40

Pow. użytkowa

170,90 m²

Kąt dachu

35°

Wysokość budynku

8,53 m

Powierzchnia zabudowy

166 m²

Min. szer. i dł. działki

21,99 x 23,59 m

ikona Pobierz i drukuj

Doskonały 2 - WAW1035

ikona 170,90 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona5

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 132,10 m²

Projekt domu Doskonały 2 - rzut parteru, dom liczy 5 pokoje, 2 łazienki i wc

1. Wiatrołap
3,90
2. Hall
21
3. Kuchnia
11,80
4. Jadalnia
11,90
5. Pokój dzienny
23
6. Pokój
14,10
7. Łazienka
4
8. Kotłownia
10,10
9. Garaż dwustanowiskowy
32,30
Razem
132,10
132,10

Poddasze - 81,20 m²

Projekt domu Doskonały 2 - rzut poddasza, dom liczy 5 pokoje, 2 łazienki i wc

pomieszczenia
podłogi
1. Korytarz
14,80
14,80
2. Pokój
14,30
14,70
3. Garderoba
6
6,20
4. Łazienka
6,30
10,70
5. Pokój
17,60
25,50
6. Pokój
17,20
19,70
7. Pokój
5
8,80
Razem
81,20
100,40

Warianty projektu (2)

Projekt domu Doskonały 3
Doskonały 3
Dodano!
Dodano!
177,60 m²
4
2
2

6 980 zł

Projekt domu Doskonały 1
Doskonały 1
Dodano!
Dodano!
167,40 m²
4
2
1

6 510 zł

Podobne projekty (1374)

Zobacz wszystkie
Zdjęcie 1 projektu Dom Lykke POZ1006
Dom Lykke
Dodano!
Dodano!
168,05 m²
4
2
2

19 800 zł

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Wolta 3 BSA2178
Wolta 3
Dodano!
Dodano!
168,35 m²
4
2
2

5 649 zł

6 149 zł

Tooltip

Cena regularna

5 649 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Party wariant C WAH1771
Party wariant C
Dodano!
Dodano!
169,43 m²
4
2
2

5 400 zł

6 750 zł

Tooltip

Cena regularna

5 400 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu BS-56 dwulokalowy JGC1218
BS-56 dwulokalowy
Dodano!
Dodano!
165,60 m²
5
3
0

4 730 zł

4 830 zł

Tooltip

Cena regularna

4 730 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Kasjopea 7 B WAH1864
Kasjopea 7 B
Dodano!
Dodano!
175,95 m²
5
4
2

5 776 zł

7 220 zł

Tooltip

Cena regularna

5 776 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu APS 181 LUA1229
APS 181
Dodano!
Dodano!
161,90 m²
5
3
2

4 849 zł

5 399 zł

Tooltip

Cena regularna

4 649 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Oszust wariant B WAH1978
Oszust wariant B
Dodano!
Dodano!
158,99 m²
4
5
2

6 192 zł

7 740 zł

Tooltip

Cena regularna

6 192 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu BS-11 dwulokalowy JGC1006
BS-11 dwulokalowy
Dodano!
Dodano!
186,50 m²
6
3
0

4 730 zł

4 830 zł

Tooltip

Cena regularna

4 730 zł najniższa cena

Autor: Domy z Wizją

170,90 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

166 m²

Kubatura brutto
Tooltip
Zazwyczaj jest to suma kubatur (objętości) wszystkich pomieszczeń budynku, liczonych po zewnętrznym obrysie murów (z ociepleniem).

1 095 m³

Powierzchnia dachu

260 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

35°

Wysokość budynku
Tooltip

8,53 m

Min. szerokość działki
Tooltip

21,99 m

Min. długość działki
Tooltip

23,59 m

Opis szczegółowy

Ściany: pustak ceramiczny + styropian - na etapie adaptacji projektu istnieje możliwość zamiany pustaka ceramicznego na inny materiał o podobnych parametrach wytrzymałosciowych, np. na bloczek silikatowy. Elewacja: tynk, wielkoformatowe płyty kamienne - wielkoformatowe płyty kamienne wykorzystane jako materiał dekoracyjny można zamienić na etapie adaptacji projektu na inny, np. na płytkę klinkierową. Stropy: żelbetowe wylewane - na etapie adaptacji projektu istnieje możliwość zmiany technologii stropu na gęstożebrowy lub prefabrykowany. Schody: konstrukcji lekkiej - konstrukcja oraz materiały wykończeniowe schodów przewidziane do indywidualnej aranżacji. Dach: dachówka ceramiczna lub cementowa - konstrukcja więźby przewidziana pod pokrycie ciężkie dla I strefy wiatrowej i I strefy śniegowej.

Zdjęcie 1 projektu Bergen 130 HUS1002
130,40 m²
4
Stan deweloperski brutto
529 000 zł 4 057 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 170B HFX1050
175,12 m²
4
Stan deweloperski brutto
650 000 zł 3 712 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 170A HFX1049
175,42 m²
3
Stan deweloperski brutto
650 000 zł 3 705 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.6 HPK1005
176,69 m²
4
Stan deweloperski brutto
972 700 zł 5 505 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Viking Smart 220 HHT1032
163,86 m²
4
Stan deweloperski brutto
1 095 606 zł 6 686 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DH174 HDH1009
162,97 m²
4
Stan deweloperski brutto
1 026 000 zł 6 296 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.4 bez okapu HPK1003
162,18 m²
5
Stan deweloperski brutto
723 500 zł 4 461 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.4 z okapem HPK1014
162,18 m²
5
Stan deweloperski brutto
739 600 zł 4 560 zł/m²

Opis projektu domu
Doskonały 2

Projekt domu Doskonały 2 został stworzony na wzór cieszącego się popularnością projektu Doskonały 1. W przeciwieństwie do pierwotnej wersji projekt ma większą powierzchnię, więcej stanowisk garażowych. Projekt domu Doskonały 2 to idealna propozycja dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom charakteryzuje się typową bryłą, więc jego realizacja jest łatwa. Ciekawym elementem jest uwzględniony przez architekta ozdobny wykusz. Projekt należy do kategorii domów z kalenicą usytuowaną prostopadle do drogi, co często określane jest w planie zagospodarowania przestrzennego. Kierowany jest do Inwestorów posiadających działkę pozwalającą na realizację projektu w zabudowie wolnostojącej. Autor projektu uwzględnił garaż dwustanowiskowy wysunięty do przodu. Jest to również doskonała propozycja dla osób szukających domu z dachem dwuspadowym, co pozwala na znaczne oszczędności. Projekt Doskonały 2 to dom parterowy z poddaszem użytkowym, co sprawia, że strefa dzienna i nocna są od siebie wyraźnie oddzielone. Autor projektu przewidział w nim ciekawie prezentującą się strefę dzienną. Tworzy ją między innymi funkcjonalna kuchnia, która zachwyci każdego Inwestora. Strefę dzienną tworzy salon oraz jadalnia, co z pewnością zadowoli zwolenników funkcjonalnych rozwiązań. W pełni funkcjonalną łazienkę przewidziano zarówno na parterze, jak i poddaszu, co jest świetnym rozwiązaniem dla większej ilości domowników. Pięć komfortowych pokoi zaspokoi potrzeby 5-7 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Efektowny taras pozwala na kontakt z naturą bez zbytniego oddalania się od domowego zacisza. Budynek został zaprojektowany w technologii murowanej. W jego bryle widoczne są rozwiązania nawiązujące do stylu nowoczesnego, co jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących najnowsze rozwiązania.