Projekt Dom w Luizjanie 4 z garażem KRN1056

Cena projektu: 2 200 zł 1 700 zł Oszczędzasz 500 złOferta ważna do 30 kwietnia 2020 r.

Masz pytania? Zadzwoń
71 715 20 60

pn-pt 8-21, sb-nd 9-17

Zamów rozmowę
Pow. użytkowa
92,7 m²
Min. szer. działki
25,05 m
Wysokość budynku
6 m
Pow. zabudowy
163,89 m²
Kubatura
714,9 m³
Kąt nach. dachu
25°
Liczba pokoi
3
Stan. garażowe
1

Opis projektu

Projekt domu Dom w Luizjanie 4 z garażem jest inną propozycją znanego projektu Dom w Luizjanie 1. W odróżnieniu od podstawowej wersji projekt ma mniejszą powierzchnię, garaż. Projekt domu Dom w Luizjanie 4 z garażem jest doskonały na średniej szerokości działkę. Bryła budynku posiada formę prostą, więc jego realizacja nie pochłonie zbyt wielu środków finansowych. W tym projekcie kalenica skierowana jest równolegle do drogi, co często określane jest w planie zagospodarowania przestrzennego. Jest przeznaczony do zabudowy wolnostojącej. Projekt można usytuować na granicy działki, dzięki czemu można go zrealizować w zabudowie bliźniaczej. W projekcie zaplanowano garaż jednostanowiskowy w linii budynku. Jest to również ciekawa propozycja dla osób szukających domu z dachem dwuspadowym, co pozwala na ograniczenie kosztów. Projekt Dom w Luizjanie 4 z garażem to dom parterowy, co jest z pewnością ogromnym plusem w przypadku osób starszych, niepełnosprawnych oraz małżeństw z małymi dziećmi. Sercem domu jest przestronna strefa dzienna, która sprzyja spędzaniu wspólnego czasu w gronie najbliższych. W projekcie przewidziano kuchnię otwartą. Takie rozwiązanie sprawia, że część dzienna jest bardzo przestronna. Dodatkowo przydatnym pomieszczeniem jest pojemna spiżarka. Ciekawym elementem jest z pewnością usytuowany w salonie kominek, który nada wnętrzu niepowtarzalny klimat. Oprócz funkcjonalnej łazienki w domu znajduje się jeszcze osobna toaleta, co jest szczególnie przydatne podczas odwiedzin gości. Potrzeby 2-4 osobowej rodziny spełnią przewidziane w projekcie trzy przestronne sypialnie. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Taras jest idealnym miejscem do organizowania rodzinnych spotkań i chwili relaksu. Projekt został wykonany w technologii murowanej, dzięki czemu podczas upałów dom utrzymuje przyjemny chłód. W jego bryle widoczne są rozwiązania nawiązujące do stylu tradycyjnego, co jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących klasykę i prostotę.

Rysunki szczegółowe Sprawdź dokładne wymiary w projekcie

Rzut kondygnacji projektu Dom w Luizjanie 4 z garażem - Rzut parteru

1 wiatrołap
3,67 m²
2 hall
10,78 m²
3 kuchnia
7,05 m²
4 pokój dzienny
28,65 m²
5 wc
2,24 m²
6 łazienka
5,4 m²
7 pokój
12,65 m²
8 pokój
11,97 m²
9 pokój
10,29 m²
10 spiżarnia
2,58 m²
11 kotłownia
9,84 m²
12 garaż jednostan.
23,8 m²
razem
128,92 m²

Chcesz wprowadzić zmiany w tym projekcie?

Dowiedz się, jakie zmiany są możliwe na etapie adaptacji.

Płatne dodatki do projektu

Bezpłatne dodatki do projektu

Zobacz i zaaranżuj wnętrza tego domu w 3D Tylko teraz w iDesigner bezpłatnie

Usytuowanie domu na działce

Usytuowanie projektu Dom w Luizjanie 4 z garażem na działce
Analiza działkiSprawdź czy możesz wybudować ten projekt na swojej działce

Koszt budowy domu

stan zerowy
65 412 zł

stan surowy otwarty
110 952 zł

stan surowy zamknięty
23 046 zł

Wycena opracowana przez Extradom:

199 410 zł - orientacyjny koszt budowy domu do stanu surowego zamkniętego bez instalacji

Wycena stanowi wartość przybliżoną. W zależności od wykorzystanych materiałów oraz kosztów robót budowlanych może się ona różnić od rzeczywistych wydatków. Ostateczny koszt budowy domu zależy także od lokalizacji (w tym warunków lokalnych), czasu trwania budowy oraz ewentualnych zmian wprowadzonych na etapie adaptacji projektu.

Mapa budowy Sprawdź gdzie w Polsce budowany jest ten projekt

Technologia budowy domu

Ściany zewnętrzne: z ceramiki. Ściany wewnętrzne nośne: z ceramiki. Ściany wewnętrzne działowe: z ceramiki. Strop nad parterem: żelbetowy. Pokrycie dachu: dachówka lub blacha dachówkowa.

Rekomendowani producenci

Elewacje

Autor: Pracownia Klasyczny Dom

Opinie mieszkańców domu Dom w Luizjanie 4 z garażem

Zdjęcie profilowe Agata22903
Agata22903
Kilka lat temu mieliśmy okazję oglądnąć dom zrealizowany według projektu domu Dom w Luizjanie 4 z garażem KRN1056. Budynek spodobał się nam na tyle, że gdy zdecydowaliśmy się na budowę własnego, również postanowiliśmy skorzystać z tego projektu. Dom przypadł mi do gustu właściwie pod wszystkimi względami - dobrze prezentuje się z zewnątrz, a uwzględniony w nim układ pomieszczeń jest funkcjonalny i bardzo wygodny w codziennym użytkowaniu. Rozwiązaniem, mającym bardzo istotny wpływ na nasz wybór była bardzo przestronna część dzienna składająca się z przeszklonego salonu i otwartej kuchni.

Zgodnie z zaleceniami architekta do wymurowania ścian użyliśmy pustaków ceramicznych, a dach pokryliśmy dachówką. Postanowiliśmy jednak zmienić metodę wykonywania stropu i zamiast żelbetowego, zrobiliśmy go w konstrukcji drewnianej. Dokumentacja techniczna była dobrze opracowana, a wszystkie prace przebiegły sprawnie i po naszej myśli. Inwestycja łącznie z większością wykończeń zajęła nam ok. 2 lat - obecnie do jej całkowitego zakończenia zostało nam tylko dokończenie elewacji.

Rozmieszczenie wnętrza zaproponowane w projekcie domu parterowego Dom w Luizjanie 4 z garażem KRN1056 od początku nam odpowiadało, dlatego w tej kwestii wprowadziliśmy tylko jedną zmianę. Mianowicie, postanowiliśmy poszerzyć łazienkę kosztem wnęki w kotłowni. Druga zastosowana zmiana dotyczyła zewnętrznego wyglądu budynku - wysuniętą połać nad głównym wejściem zamieniliśmy na daszek w formie trójkąta.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru projektu domu Dom w Luizjanie 4 z garażem KRN1056. Już po jego zakupie z ciekawości przeglądaliśmy z mężem inne projekty i zgodnie stwierdziliśmy, że dokonaliśmy właściwej decyzji - nasz dom w dalszym ciągu podoba nam się najbardziej. Jedynym małym minusem jest brak dostępu naturalnego światła w małej ubikacji, jednak poza tym wszystko jak najbardziej spełnia wszystkie nasze oczekiwania. Przestronny salon z kuchnią świetnie się sprawdza, a układ pozostałych pomieszczeń jest wyjątkowo praktyczny i każdy, kto pierwszy raz odwiedza nasz nowy dom bardzo chwali jego funkcjonalność. Pozdrawiam.

Recenzje projektu Dom w Luizjanie 4 z garażem

  4 – 1 głos

5
0%
4
100%
3
0%
2
0%
1
0%

Agata22903 buduje ten dom  13.09.2017 09:28

Projekt Dom w Luizjanie 4 z garażem należy do kategorii

Pozostałe wersje projektu Dom w Luizjanie 4 z garażem

Projekt domu Dom w Luizjanie 4 -500

Projekt domu Dom w Luizjanie 5 -500

Dom w Luizjanie 5

93,73 m²

Projekt domu Dom w Luizjanie 3 z garażem -500

Projekt domu Dom w Luizjanie Mini -500

Projekt domu Dom w Luizjanie 3 -500

Projekt domu Dom w Luizjanie 1 -500

Dom w Luizjanie 1

93,24 m²

Projekt domu Dom w Luizjanie 2 z garażem -500

Projekt domu Dom w Luizjanie 2 -500

Dom w Luizjanie 2

93,24 m²

Projekty podobne do Dom w Luizjanie 4 z garażem KRN1056

Projekt domu Talent paliwo stałe -200 iDesigner

Projekt domu Terrier 4 z garażem -500 3D iDesigner

Projekt domu Nina 3 Nova C 3D

Nina 3 Nova C

97,9 m²

Projekt domu Terrier 3 z garażem -500 3D

Projekt domu Tebe II paliwo stałe -200

Projekt domu Neo III -250

Neo III

94,7 m²

Bądź na bieżąco z extra promocjami!

Zostaw nam swój adres e-mail, będziemy Ci wysyłać najlepsze okazje

Podstawowe informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych