Sprawdź

Projekt domu Dom przy Przyjaznej 5 KRK1201

1. Wiatrołap
2,80
2. Kotłownia
6
3. Garaż jednostanowiskowy
21,80
4. Łazienka
3,80
5. Hall
2,20
6. Pokój
9,20
7. Pokój dzienny
24,70
8. Kuchnia
9
9. Spiżarnia
1
Razem
80,50
80,50

pomieszczenia
podłogi
1. Korytarz + schody
8
8
2. Łazienka
5,80
7,20
3. Pokój
15,30
20,30
4. Pokój
12,20
14,40
5. Pokój
13,80
15,70
6. Pokój
10,60
12,80
Razem
65,70
78,40

Pow. użytkowa

118,40 m²

Kąt dachu

40°

Wysokość budynku

8,30 m

Powierzchnia zabudowy

105,50 m²

Min. szer. i dł. działki

21,05 x 17 m

ikona Pobierz i drukuj

Dom przy Przyjaznej 5 - KRK1201

ikona 118,40 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona5
Pokoje (bez salonu)
ikona 2
Łazienki (z toaletami)
ikona 1

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 80,50 m²

Projekt domu przy Przyjaznej 5 - rzut parteru, dom liczy 5 pokoje, 2 łazienki i wc

1. Wiatrołap
2,80
2. Kotłownia
6
3. Garaż jednostanowiskowy
21,80
4. Łazienka
3,80
5. Hall
2,20
6. Pokój
9,20
7. Pokój dzienny
24,70
8. Kuchnia
9
9. Spiżarnia
1
Razem
80,50
80,50

Poddasze - 65,70 m²

Projekt domu przy Przyjaznej 5 - rzut poddasza, dom liczy 5 pokoje, 2 łazienki i wc

pomieszczenia
podłogi
1. Korytarz + schody
8
8
2. Łazienka
5,80
7,20
3. Pokój
15,30
20,30
4. Pokój
12,20
14,40
5. Pokój
13,80
15,70
6. Pokój
10,60
12,80
Razem
65,70
78,40

Warianty projektu (1)

PROMOCJA
Projekt domu Dom przy Przyjaznej
Dom przy Przyjaznej
Dodano!
Dodano!
101,87 m²
4
2
0

3 190 zł

3 690 zł

Tooltip

Cena regularna

3 190 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Podobne projekty (1962)

Zobacz wszystkie
PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Rodzinek 5 WOF1251
Rodzinek 5
Dodano!
Dodano!
117,45 m²
4
2
0

4 099 zł

4 299 zł

Tooltip

Cena regularna

4 099 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Puszek BSA2308
Puszek
Dodano!
Dodano!
127,17 m²
4
2
0

5 349 zł

5 849 zł

Tooltip

Cena regularna

5 349 zł najniższa cena

Nowość
Zdjęcie 1 projektu APS 074 NEW LUA1704
APS 074 NEW
Dodano!
Dodano!
125,60 m²
4
2
0

4 549 zł

5 099 zł

Tooltip

Cena regularna

4 549 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu N40-BG KKG1033
N40-BG
Dodano!
Dodano!
126,50 m²
4
1
0

5 250 zł

5 900 zł

Tooltip

Cena regularna

5 250 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Dominik Prima (1883) KRD3020
Dominik Prima (1883)
Dodano!
Dodano!
114 m²
5
2
1

4 340 zł

4 690 zł

Tooltip

Cena regularna

4 340 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Optymalny wariant B WAH1914
Optymalny wariant B
Dodano!
Dodano!
124,37 m²
4
2
0

5 536 zł

6 920 zł

Tooltip

Cena regularna

5 536 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Witek (1705) KRD2858
Witek (1705)
Dodano!
Dodano!
114,70 m²
5
3
1

4 340 zł

4 690 zł

Tooltip

Cena regularna

4 340 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu BW-18 podpiwniczony JGC1037
BW-18 podpiwniczony
Dodano!
Dodano!
125,10 m²
4
2
1

4 330 zł

4 430 zł

Tooltip

Cena regularna

4 330 zł najniższa cena

Autor: GALERIADOMOW.PL

118,40 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

105,50 m²

Kubatura brutto
Tooltip
Zazwyczaj jest to suma kubatur (objętości) wszystkich pomieszczeń budynku, liczonych po zewnętrznym obrysie murów (z ociepleniem).

601 m³

Powierzchnia dachu

175 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

40°

Wysokość budynku
Tooltip

8,30 m

Min. szerokość działki
Tooltip

21,05 m

Min. długość działki
Tooltip

17 m

Opis szczegółowy

Ściany zewnętrzne: pustak 25 cm, styropian 15 cm. Ściany nośne: pustak 25 cm. Strop: monolityczny żelbetowy. Dach: kąt nachylenia 40°, pokrycie - dachówka ceramiczna lub betonowa.

Skonfiguruj dom
Zdjęcie 1 projektu Bergen 110 HUS1001
110,80 m²
3
Stan deweloperski brutto
469 000 zł 4 233 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Creative Smart 160 HHT1023
118,35 m²
4
Stan deweloperski brutto
780 019 zł 6 591 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.14 HPK1026
118,94 m²
3
Stan deweloperski brutto
707 200 zł 5 933 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom modułowy Soul HMD1001
118,94 m²
4
Stan deweloperski brutto
518 000 zł 3 654 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Scandinavian Smart 120 HHT1020
119,43 m²
3
Stan deweloperski brutto
571 271 zł 4 761 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Emily Smart 120 HHT1026
120 m²
3
Stan deweloperski brutto
592 512 zł 4 938 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany FastHome 120 HFX1033
120,04 m²
4
Stan deweloperski brutto
530 000 zł 4 415 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.13 z dachem płaskim bez garażu HPK1022
115,39 m²
3
Stan deweloperski brutto
627 300 zł 5 436 zł/m²

Opis projektu domu
Dom przy Przyjaznej 5

Budynek Dom przy Przyjaznej 5 został stworzony na wzór popularnego projektu Dom przy Przyjaznej. W odróżnieniu od pierwotnej wersji projekt ma więcej pokoi, większą powierzchnię, garaż. Projekt domu Dom przy Przyjaznej 5 to idealna propozycja dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom cechuje się typową bryłą, co znacznie ułatwia późniejszą aranżację wnętrza. Na uwagę zasługuje ozdobny wykusz, nadający konstrukcji dodatkowego uroku. W tym projekcie kalenica usytuowana jest prostopadle do drogi, co często określane jest w warunkach zabudowy. Kierowany jest do Inwestorów posiadających działkę pozwalającą na realizację projektu w zabudowie wolnostojącej. W projekcie uwzględniono garaż jednostanowiskowy w linii budynku. Jest to również ciekawa propozycja dla osób szukających domu z dachem dwuspadowym, dzięki czemu jest to tanie i proste rozwiązanie. Projekt Dom przy Przyjaznej 5 to dom parterowy z poddaszem użytkowym, co sprawia, że jego powierzchnia jest wyraźnie podzielona na strefy: dzienną i nocną.Zwolenników przestronnych przestrzeni z pewnością ucieszy przewidziana w projekcie część dzienna. Tworzy ją między innymi kuchnia, która dzięki swoim wymiarom jest w pełni ustawna i funkcjonalna. Dodatkowo przydatnym pomieszczeniem jest pojemna spiżarka. Usytuowany w salonie kominek nie tylko świetnie się prezentuje, ale także zapewni przyjemne ciepło w chłodniejsze dni. W pełni funkcjonalna łazienka przewidziana jest na obu kondygnacjach, co znacznie usprawni poranne przygotowania do wyjścia. Potrzeby 5-7 osobowej rodziny spełni pięć pokoi przewidzianych w projekcie. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Projekt powstał z myślą o Inwestorach, którzy planują zbudować dom w technologii murowanej. Jego wygląd zewnętrzny uwydatnia cechy charakterystyczne dla stylu tradycyjnego, dlatego będzie prezentować się doskonale niezależnie od okolicy.