Sprawdź

Projekt domu Daria III z garażem 2-st. [A1] WRF1963

1. Wiatrołap
5,20
2. Kuchnia + spiżarnia
8,80
4. Pokój dzienny + jadalnia
28,20
5. Schody
4,70
6. Łazienka
4,80
7. Korytarz
2,30
8. Pokój
11,50
9. Pomieszczenie gospodarcze
2,80
10. Kotłownia
11
11. Garaż dwustanowiskowy
30,90
Razem
110,20
110,20

pomieszczenia
podłogi
12. Korytarz
5,40
5,40
13. Pokój
9
9,40
14. Pokój
8,70
11,40
15. Pokój
9,50
13,40
16. Łazienka
7,30
10,10
17. Pokój
9,40
12,30
18. Strych
21
41,30
Razem
70,30
103,30

Pow. użytkowa

114,60 m²

Kąt dachu

40°

Wysokość budynku

8,50 m

Powierzchnia zabudowy

143,30 m²

Min. szer. i dł. działki

24,6 x 17,10 m

ikona Pobierz i drukuj

Daria III z garażem 2-st. [A1] - WRF1963

ikona 114,60 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona5

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 110,20 m²

Projekt domu Daria III z garażem 2-st. [A1] - rzut parteru, dom liczy 5 pokoje, 2 łazienki i wc

1. Wiatrołap
5,20
2. Kuchnia + spiżarnia
8,80
4. Pokój dzienny + jadalnia
28,20
5. Schody
4,70
6. Łazienka
4,80
7. Korytarz
2,30
8. Pokój
11,50
9. Pomieszczenie gospodarcze
2,80
10. Kotłownia
11
11. Garaż dwustanowiskowy
30,90
Razem
110,20
110,20

Poddasze - 70,30 m²

Projekt domu Daria III z garażem 2-st. [A1] - rzut poddasza, dom liczy 5 pokoje, 2 łazienki i wc

pomieszczenia
podłogi
12. Korytarz
5,40
5,40
13. Pokój
9
9,40
14. Pokój
8,70
11,40
15. Pokój
9,50
13,40
16. Łazienka
7,30
10,10
17. Pokój
9,40
12,30
18. Strych
21
41,30
Razem
70,30
103,30

Podobne projekty (2205)

Zobacz wszystkie
PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu NewHouse 755 G2 KRZ1096
NewHouse 755 G2
Dodano!
Dodano!
123,23 m²
4
2
2

5 490 zł

5 990 zł

Tooltip

Cena regularna

5 990 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu NewHouse 758 G2 KRZ1091
NewHouse 758 G2
Dodano!
Dodano!
113,79 m²
4
3
2

5 490 zł

5 990 zł

Tooltip

Cena regularna

5 990 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Jaskółka 7 z garażem 2-st. WRL1060
119,70 m²
4
2
2

4 999 zł

5 499 zł

Tooltip

Cena regularna

4 999 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu BW-44 wariant 4 JGC1144
BW-44 wariant 4
Dodano!
Dodano!
121,10 m²
4
2
1

3 770 zł

3 870 zł

Tooltip

Cena regularna

3 770 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Samba WAH1727
Samba
Dodano!
Dodano!
125,67 m²
4
2
1

5 032 zł

6 290 zł

Tooltip

Cena regularna

5 032 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Jaskółka 6 z garażem 2-st. WRL1058
121,40 m²
4
2
2

4 999 zł

5 499 zł

Tooltip

Cena regularna

4 999 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu NewHouse 755 G2 w1 KRZ1107
NewHouse 755 G2 w1
Dodano!
Dodano!
123,43 m²
4
2
2

5 490 zł

5 990 zł

Tooltip

Cena regularna

5 990 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Ajaks 6 B WOE1219
Ajaks 6 B
Dodano!
Dodano!
120 m²
4
2
1

4 399 zł

4 499 zł

Tooltip

Cena regularna

4 399 zł najniższa cena

Autor: Archeco Dom dla Ciebie

114,60 m²

Wysokość ściany kolankowej
Tooltip
Wysokość ściany podpierającej dach. Jej wysokość wpływa na powierzchnię użytkową kondygnacji, na której się znajduje.

0,92 m

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

143,30 m²

Powierzchnia netto
Tooltip
Powierzchna wszystkich pomieszczeń w budynku mierzona na wysokości podłogi.

213,50 m²

Powierzchnia dachu

237,50 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

40°

Wysokość budynku
Tooltip

8,50 m

Min. szerokość działki
Tooltip

24,60 m

Min. długość działki
Tooltip

17,10 m

Opis szczegółowy

Fundamenty: betonowe. Ściany zewnętrzne: porotherm+styropian termo organika. Ściany wewnętrzne: porotherm, gk. Rodzaj stropu: teriva i. Elewacje: tynk strukturalny, okł.klinkierowa. Pokrycie dachu: dachówka cem. lub cer.

Skonfiguruj dom
Zdjęcie 1 projektu Bergen 110 HUS1001
110,80 m²
3
Stan deweloperski brutto
469 000 zł 4 233 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom modułowy Harmony HMD1000
114,80 m²
4
Stan deweloperski brutto
512 000 zł 3 853 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.13 z dachem płaskim bez garażu HPK1022
115,39 m²
3
Stan deweloperski brutto
627 300 zł 5 436 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.13 z dachem kopertowym bez garażu HPK1024
115,39 m²
3
Stan deweloperski brutto
627 300 zł 5 436 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.13 z dachem płaskim z garażem HPK1023
115,39 m²
3
Stan deweloperski brutto
743 500 zł 6 443 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.13 z dachem kopertowym z garażem HPK1025
115,39 m²
3
Stan deweloperski brutto
743 500 zł 6 443 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Forest Smart 120 HHT1017
113,18 m²
4
Stan deweloperski brutto
535 459 zł 4 730 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DH127U z garażem HDH1012
113,05 m²
3
Stan deweloperski brutto
874 908 zł 7 739 zł/m²

Opis projektu domu
Daria III z garażem 2-st. [A1]

Projekt Daria III to dom jednorodzinny wolnostojący z poddaszem użytkowym, przeznaczony dla 4-5 osobowej rodziny.
Czytaj więcej

Informacje dodatkowe

Projekt jest w fazie koncepcji. Przy zakupie projektu należy zapłacić 35% zaliczki. Zaliczka jest bezzwrotna w przypadku zwrotu lub rezygnacji z zamówienia.

Społeczność projektu domu
Daria III z garażem 2-st. [A1] w budowie

Opinie o projekcie domu
Daria III z garażem 2-st. [A1]