👉 Niższe ceny + karta allegro 200 zł! 🔥

Projekt domu Czereśnia WRN1362

1. Wiatrołap
4,50
2. Hall
13,20
3. Kuchnia
8,80
4. Pokój dzienny + jadalnia
30,90
5. Pokój
9,70
6. Łazienka
4,10
7. Spiżarnia
1,50
8. Pomieszczenie gospodarcze
4
9. Pomieszczenie gospodarcze
5,60
10. Garaż jednostanowiskowy
20
Razem
102,30
102,30

pomieszczenia
podłogi
11. Hall
6
6
12. Pokój
14,90
14,90
13. Pokój
14,70
14,70
14. Pokój
14
14
15. Łazienka
6,60
6,60
16. Garderoba
2,10
2,10
17. Garderoba
2,30
2,30
18. Strych / pomieszczenie gospodarcze
6,70
6,70
19. Strych
14,10
Razem
67,30
81,40

Pow. użytkowa

142,90 m²

Kąt dachu

40°

Wysokość budynku

8,34 m

Powierzchnia zabudowy

128 m²

Min. szer. i dł. działki

21,6 x 17,50 m

ikona Pobierz i drukuj

Czereśnia - WRN1362

ikona 142,90 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona4
Pokoje (bez salonu)
ikona 2
Łazienki (z toaletami)
ikona 1

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 102,30 m²

Parter projektu Czereśnia

1. Wiatrołap
4,50
2. Hall
13,20
3. Kuchnia
8,80
4. Pokój dzienny + jadalnia
30,90
5. Pokój
9,70
6. Łazienka
4,10
7. Spiżarnia
1,50
8. Pomieszczenie gospodarcze
4
9. Pomieszczenie gospodarcze
5,60
10. Garaż jednostanowiskowy
20
Razem
102,30
102,30

Poddasze - 67,30 m²

Poddasze projektu Czereśnia

pomieszczenia
podłogi
11. Hall
6
6
12. Pokój
14,90
14,90
13. Pokój
14,70
14,70
14. Pokój
14
14
15. Łazienka
6,60
6,60
16. Garderoba
2,10
2,10
17. Garderoba
2,30
2,30
18. Strych / pomieszczenie gospodarcze
6,70
6,70
19. Strych
14,10
Razem
67,30
81,40

Podobne projekty (1849)

Zobacz wszystkie
NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu APS 184 NEW LUA1393
APS 184 NEW
Dodano!
Dodano!
132,20 m²
4
2
1

4 149 zł

4 699 zł

Tooltip

Cena regularna

3 949 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Nowość
Zdjęcie 1 projektu APS 246 paliwo stałe LUA1692
APS 246 paliwo stałe
Dodano!
Dodano!
129,80 m²
4
2
1

4 349 zł

4 899 zł

Tooltip

Cena regularna

4 149 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Komfort 1 KZM1003
Komfort 1
Dodano!
Dodano!
155,57 m²
5
3
1

5 090 zł

5 590 zł

Tooltip

Cena regularna

5 090 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Party WAH1344
Party
Dodano!
Dodano!
137,78 m²
4
3
2

5 400 zł

6 750 zł

Tooltip

Cena regularna

5 400 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Dom przy Modrzewiowej 16 KRK1565
Dom przy Modrzewiowej 16
Dodano!
Dodano!
130,64 m²
4
2
1

3 790 zł

4 290 zł

Tooltip

Cena regularna

3 790 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Tango wariant B WAH1756
Tango wariant B
Dodano!
Dodano!
130,17 m²
4
3
1

5 400 zł

6 750 zł

Tooltip

Cena regularna

5 400 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Zdjęcie 1 projektu Domena 210 C WRW1414
Domena 210 C
Dodano!
Dodano!
129,95 m²
4
2
0

5 900 zł

Zdjęcie 1 projektu Domena 212 A1 WRW1422
Domena 212 A1
Dodano!
Dodano!
138,96 m²
5
3
1

5 600 zł

Autor: Krajobrazy

142,90 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

128 m²

Kubatura brutto
Tooltip
Zazwyczaj jest to suma kubatur (objętości) wszystkich pomieszczeń budynku, liczonych po zewnętrznym obrysie murów (z ociepleniem).

747 m³

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

40°

Wysokość budynku
Tooltip

8,34 m

Min. szerokość działki
Tooltip

21,60 m

Min. długość działki
Tooltip

17,50 m

Energooszczędność Energooszczędność

Oze Czym jest OZE (Odnawialne Źródło Energii)?
Ep
Tooltip
Energia pierwotna określa ilość energii nieodnawialnej potrzebnej w ciągu roku do ogrzewania czy też ogrzania wody użytkowej z uwzględnieniem kosztów produkcji i transportu surowców energetycznych.

82,50 kWh/(m²rok)

Opis szczegółowy

Ściany wybudować można z bloczków z betonu komórkowego, ocieplonych styropianem. Strop wykonać można typu TERIVA, więźbę dachową zaprojektowano z drewna. Sugerowane pokrycie dachowe to dachówka ceramiczna lub betonowa. Materiały wykończeniowe ścian to tynk i płytki, balustrady są metalowe.

Zdjęcie 1 projektu Bergen 130 HUS1002
130,40 m²
4
Stan deweloperski brutto
529 000 zł 4 057 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Open Sky 195 HHT1029
145,04 m²
4
Stan deweloperski brutto
940 300 zł 6 483 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.1 z okapem HPK1000
139,44 m²
3
Stan deweloperski brutto
734 000 zł 5 264 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.1 bez okapu HPK1012
139,44 m²
3
Stan deweloperski brutto
712 400 zł 5 109 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.5 HPK1004
138,67 m²
5
Stan deweloperski brutto
787 200 zł 5 677 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DEX136 HDX1002
136 m²
4
Stan deweloperski brutto
895 700 zł 6 586 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 150B HFX1039
150,50 m²
4
Stan deweloperski brutto
590 000 zł 3 920 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 150A HFX1038
150,51 m²
4
Stan deweloperski brutto
590 000 zł 3 920 zł/m²

Opis projektu domu
Czereśnia

Projekt domu Czereśnia to ciekawa propozycja dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom posiada typową bryłę, co znacznie ułatwia proces budowy. Ciekawym rozwiązaniem jest uwzględniony przez architekta ozdobny wykusz. Projekt ma usytuowaną kalenicę równolegle do drogi, co często określane jest w warunkach zabudowy. Dom został zaprojektowany z myślą o zabudowie wolnostojącej. Projekt można usytuować na granicy działki, dzięki czemu można go zrealizować w zabudowie bliźniaczej. W projekcie uwzględniono garaż jednostanowiskowy w linii budynku. Konstrukcja budynku przykryta jest dachem dwuspadowym, dzięki czemu jest to tanie i proste rozwiązanie. Projekt Czereśnia to dom parterowy z poddaszem użytkowym, co sprawia, że strefa dzienna i nocna są od siebie wyraźnie oddzielone. Warto zwrócić uwagę na przestronną część dzienną. Przewidziana przez architekta zamknięta kuchnia z pewnością zadowoli zwolenników tradycyjnych rozwiązań. Znajdujący się w kuchni stół umili każdy poranek spędzając czas z rodziną. Uwzględniona w projekcie spiżarka znacznie ułatwi zachowanie porządku. Jadalnia połączona z pokojem dziennym to rozwiązanie, które zyskuje coraz więcej zwolenników, ze względu na nowoczesny i przestronny wygląd wnętrza. W salonie znajduje się nastrojowy kominek dający przyjemne ciepło i nadający wnętrzu przyjemnej atmosfery. Łazienka na parterze sprawdzi się podczas odwiedzin gości, a druga ulokowana na poddaszu - dla domowników. Potrzeby 4-6 osobowej rodziny spełnią przewidziane w projekcie cztery przestronne sypialnie. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. W domu nie zabrakło również miejsca na praktyczne zaplecze gospodarcze. Doskonałym miejscem do wypoczynku jest zaprojektowany przy domu taras. Zalecana przez architekta technologia murowana zapewnia trwałość i solidność konstrukcji. W jego bryle widoczne są rozwiązania nawiązujące do stylu tradycyjnego, dzięki czemu idealnie wpisze się w dowolny krajobraz.