Sprawdź

Projekt domu Bursztyn B 2-garaże WRD1206

1. Wiatrołap
4,60
2. Hall + schody
11,10
3. Korytarz
3,40
4. Pokój
16
5. Łazienka
13,70
6. Sauna
6,30
7. Jadalnia
19,90
8. Pokój dzienny
32,30
9. Kuchnia
10,90
10. Kotłownia
5,40
11. Garaż dwustanowiskowy
34,70
Razem
158,30
158,30

podłogi
1. Hall + schody
13,70
2. Pokój
15,10
3. Pokój
16
4. Pokój
24,90
5. Garderoba
2,70
6. Łazienka
7,80
Razem
80,20
80,20

Pow. użytkowa

198,30 m²

Kąt dachu

40°

Wysokość budynku

7,60 m

Powierzchnia zabudowy

208,90 m²

ikona Pobierz i drukuj

Bursztyn B 2-garaże - WRD1206

ikona 198,30 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona4

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 158,30 m²

Projekt domu Bursztyn B 2-garaże - rzut parteru, dom liczy 4 pokoje, 2 łazienki i wc

1. Wiatrołap
4,60
2. Hall + schody
11,10
3. Korytarz
3,40
4. Pokój
16
5. Łazienka
13,70
6. Sauna
6,30
7. Jadalnia
19,90
8. Pokój dzienny
32,30
9. Kuchnia
10,90
10. Kotłownia
5,40
11. Garaż dwustanowiskowy
34,70
Razem
158,30
158,30

Poddasze - 80,20 m²

Projekt domu Bursztyn B 2-garaże - rzut poddasza, dom liczy 4 pokoje, 2 łazienki i wc

podłogi
1. Hall + schody
13,70
2. Pokój
15,10
3. Pokój
16
4. Pokój
24,90
5. Garderoba
2,70
6. Łazienka
7,80
Razem
80,20
80,20

Podobne projekty (758)

Zobacz wszystkie
Nowość
Zdjęcie 1 projektu LK&1446 LKP1094
LK&1446
Dodano!
Dodano!
207,09 m²
4
3
2

12 000 zł

Zdjęcie 1 projektu Senimona 6 KKF1030
Senimona 6
Dodano!
Dodano!
207 m²
6
3
2

6 250 zł

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Frigg BBI1013
Frigg
Dodano!
Dodano!
182,88 m²
3
3
2

5 200 zł

5 500 zł

Tooltip

Cena regularna

5 200 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Hiacynt 7 WAH2114
Hiacynt 7
Dodano!
Dodano!
180,43 m²
4
3
2

7 416 zł

9 270 zł

Tooltip

Cena regularna

7 416 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Hiacynt 6 WAH2060
Hiacynt 6
Dodano!
Dodano!
181,34 m²
4
3
2

7 280 zł

9 100 zł

Tooltip

Cena regularna

7 280 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Amanda wariant B WAH1605
Amanda wariant B
Dodano!
Dodano!
192,89 m²
4
3
2

5 472 zł

6 840 zł

Tooltip

Cena regularna

5 472 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Nowość
Zdjęcie 1 projektu LK&1712 LKP1034
LK&1712
Dodano!
Dodano!
185,34 m²
4
3
2

12 000 zł

Nowość
Zdjęcie 1 projektu LK&1750 LKP1033
LK&1750
Dodano!
Dodano!
178,87 m²
3
2
1

9 000 zł

Autor: Horyzont Pracownia Projektowa

198,30 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

208,90 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

40°

Wysokość budynku
Tooltip

7,60 m

Min. szerokość działki
Tooltip

26 m

Opis szczegółowy

Strop: gęstożebrowy Teriva I. Ściany zewnętrzne: gazobeton 24cm + styropian Termonium Fasada 12cm. Pokrycie dachowe: dachówka ceramiczna.

Zdjęcie 1 projektu Bergen 130 HUS1002
130,40 m²
4
Stan deweloperski brutto
529 000 zł 4 057 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.12 z okapem HPK1021
190,98 m²
5
Stan deweloperski brutto
916 500 zł 4 799 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.12 bez okapu HPK1020
190,98 m²
5
Stan deweloperski brutto
886 500 zł 4 642 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.6 HPK1005
176,69 m²
4
Stan deweloperski brutto
972 700 zł 5 505 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 170A HFX1049
175,42 m²
3
Stan deweloperski brutto
650 000 zł 3 705 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 170B HFX1050
175,12 m²
4
Stan deweloperski brutto
650 000 zł 3 712 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Viking Smart 220 HHT1032
163,86 m²
4
Stan deweloperski brutto
1 095 606 zł 6 686 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DH174 HDH1009
162,97 m²
4
Stan deweloperski brutto
1 026 000 zł 6 296 zł/m²

Opis projektu domu
Bursztyn B 2-garaże

Dom Bursztyn wersja B z podwójnym garażem został stworzony na wzór popularnego projektu Bursztyn wersja A z pojedynczym garażem. W odróżnieniu od pierwotnej wersji projekt ma więcej stanowisk garażowych. Projekt domu Bursztyn wersja B z podwójnym garażem jest odpowieni na średniej szerokości działkę. Dom charakteryzuje się bryłą w kształcie litery L, co sprawia, że oryginalnie się prezentuje. Na uwagę zasługuje ozdobny wykusz, nadający konstrukcji dodatkowego uroku. Projekt ma usytuowaną kalenicę prostopadle do drogi, co często określane jest w warunkach zabudowy. Kierowany jest do Inwestorów posiadających działkę pozwalającą na realizację projektu w zabudowie wolnostojącej. Projekt można usytuować na granicy działki, co umożliwia realizację w zabudowie bliźniaczej. Autor projektu uwzględnił garaż dwustanowiskowy w linii budynku. Jest to również ciekawa propozycja dla osób szukających domu z dachem dwuspadowym, dzięki czemu jest to tanie i proste rozwiązanie. Projekt Bursztyn wersja B z podwójnym garażem to dom parterowy z poddaszem użytkowym, dzięki czemu mamy możliwość zagospodarowania większej powierzchni. Autor projektu przewidział w nim ciekawie prezentującą się strefę dzienną. Tworzy ją między innymi kuchnia, która dzięki funkcjonalnym rozwiązaniom zapewni wygodę użytkowania przez długie lata. W części dziennej uwzględniono salon oraz jadalnię, dzięki czemu wnętrze domu jest bardzo funkcjonalne. W salonie znajduje się nastrojowy kominek dający przyjemne ciepło i nadający wnętrzu przyjemnej atmosfery. W domu zostały przewidziane dwie komfortowe łazienki- po jednej na każdej kondygnacji. Strefa sypialniana składa się z czterech pokoi, co jest doskonałą opcją dla 4-6 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Taras jest idealnym miejscem do organizowania rodzinnych spotkań i chwili relaksu. Budynek został zaprojektowany w technologii murowanej. Jego wygląd nawiązuje do stylu nowoczesnego, co jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących najnowsze rozwiązania.