Projekt domu Bosco Termo KRH1343

Cena projektu: 2 100 zł

Do 30 dni wymiana projektu jest bezpłatna. Po 30 dniach od daty zakupu pobieramy opłatę manipulacyjną w wysokości 50% wartości całej dokumentacji. Wymieniać można tylko niezniszczone projekty. Wymiana tylko w ramach tego samego rodzaju budynku.
starter
Udostępnij
Pow. użytkowa
73,95 m²
Min. szer. działki
21,76 m
Wysokość budynku
7,02 m
Pow. zabudowy
104,99 m²
Kubatura
559,55 m³
Kąt nach. dachu
36°
Liczba pokoi
3

Opis projektu

Budynek Bosco Termo jest modyfikacją cieszącego się popularnością projektu Bosco. W odróżnieniu od pierwotnej wersji projekt ma mniejszą powierzchnię. Projekt domu Bosco Termo to ciekawa propozycja dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Bryła budynku posiada formę typową, więc jego realizacja nie pochłonie zbyt wielu środków finansowych. Projekt należy do kategorii domów z kalenicą skierowaną równolegle do drogi, co jest bardzo istotnie, gdy wymaga tego plan zagospodarowania przestrzennego. Jest przeznaczony do zabudowy wolnostojącej. Projekt jest idealną propozycją dla osób zainteresowanych domem z dachem dwuspadowym, co pozwala na znaczne oszczędności. Projekt Bosco Termo to dom parterowy, co jest szczególnie bezpieczne w przypadku domowników w starszym wieku oraz osób niepełnosprawnych czy z małymi dziećmi. Uwzględniona w projekcie część dzienna z pewnością zadowoli osoby lubiące cieszyć się wspólnymi chwilami w rodzinnym gronie. Tworzy ją między innymi funkcjonalna kuchnia, która spełni marzenie każdej gospodyni. Autor projektu przewidział w nim jedną łazienkę o optymalnych rozmiarach. Strefa sypialniana składa się z trzech pokoi, co jest doskonałą opcją dla niedużej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Taras daje możliwość kontaktu z przyrodą i sprzyja wypoczynkowi. Budynek został zaprojektowany w technologii murowanej. Jego wygląd zewnętrzny uwydatnia cechy charakterystyczne dla stylu tradycyjnego, dlatego będzie prezentować się doskonale niezależnie od okolicy.

Rzut kondygnacji projektu Bosco Termo - Rzut parteru

1 wiatrołap
3,91 m²
2 hall
5,61 m²
3 pokój dzienny
24,27 m²
4 kuchnia
7,65 m²
5 pokój
7,78 m²
6 pokój
10,2 m²
7 pokój
10,52 m²
8 łazienka
4,01 m²
9 kotłownia
3,45 m²
razem
77,4 m²
BEZPŁATNE POZWOLENIE NA ZMIANY Dopasuj projekt do swoich potrzeb
BEZPŁATNE RYSUNKI SZCZEGÓŁOWE Sprawdź dokładne wymiary

Usytuowanie domu na działce

Usytuowanie projektu Bosco Termo na działce
Analiza MPZP/WZSprawdź czy możesz wybudować ten projekt na swojej działce

Koszt budowy domu

stan zerowy
31 841 zł

stan surowy otwarty
68 504 zł

stan surowy zamknięty
14 478 zł

Extra Index to opracowany przez Extradom Indeks Kosztów Budowy Domu. Powyższa wycena stanowi wartość przybliżoną. W zależności od wykorzystanych materiałów oraz kosztów robót budowlanych może się różnić od rzeczywistych wydatków.
Mapa budowy Sprawdź gdzie w Polsce budowany jest ten projekt

Technologia budowy domu

Ściany zewnętrzne dwuwarstwowe z pustaków ceramicznych grubości 25 cm + ocieplenie 18 cm. Strop żelbetowy monolityczny. Więźba tradycyjna drewniana. Pokrycie dachu: dachówka.

Rekomendowani producenci

Elewacje

Autor: Archigraph

Recenzje projektu Bosco Termo

  – 0 głosów

Projekt domu Bosco Termo należy do kategorii

Projekty podobne do Bosco Termo KRH1343

Projekt domu Tamarynd

Tamarynd

79,81 m²

Projekt domu Remik IV SP

Remik IV SP

78,7 m²

Projekt domu Groszków DM-6560

Projekt domu Murator C281b Lubiany - wariant II

Projekt domu Modraszka bez garażu [B] -1000

Projekt domu Abi wersja A

Abi wersja A

77,9 m²