Projekt domu Bonifacy WAH1218

Cena projektu: 2 490 zł

Do 30 dni wymiana projektu jest bezpłatna. Po 30 dniach od daty zakupu pobieramy opłatę manipulacyjną w wysokości 50% wartości całej dokumentacji. Wymieniać można tylko niezniszczone projekty. Wymiana tylko w ramach tego samego rodzaju budynku.
starter
Udostępnij
Pow. użytkowa
58,98 m²
Min. szer. działki
17,58 m
Wysokość budynku
6,35 m
Pow. zabudowy
82,94 m²
Kubatura
359 m³
Kąt nach. dachu
30°
Pow. dachu
132,94 m²
EUco
64,12 kWh/(m²rok)
Liczba pokoi
2

Opis projektu

Projekt domu Bonifacy to idealna propozycja dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom posiada prostą bryłę, co znacznie ułatwia proces budowy. Projekt należy do kategorii domów z kalenicą skierowaną równolegle do drogi, co jest istotne ze względu na wymagania określone w warunkach zabudowy. Projekt został stworzony z myślą o działkach pozwalających na usytuowanie domu w zabudowie wolnostojącej. Projekt można usytuować na granicy działki, co umożliwia realizację w zabudowie bliźniaczej. Projekt jest idealną propozycją dla osób zainteresowanych domem z dachem dwuspadowym, co znacznie obniża koszty realizacji. Projekt Bonifacy to dom parterowy, co sprawia, że komunikacja między pomieszczeniami jest bardzo komfortowa. Autor projektu przewidział w nim ciekawie prezentującą się strefę dzienną. Dzięki otwartej kuchni podczas przygotowywania posiłków mamy kontakt z domownikami przebywającymi w salonie, co sprzyja integracji rodziny. Stół znajdujący się w kuchni to rozwiązanie niezwykle funkcjonalne i dodające jej uroku. W kuchni znajduje się okno od strony ogrodu, dzięki czemu pomieszczenie to będzie doskonale doświetlone każdego dnia. W salonie znajduje się nastrojowy kominek dający przyjemne ciepło i nadający wnętrzu przyjemnej atmosfery. Autor projektu przewidział w nim jedną łazienkę o optymalnych rozmiarach. Część nocna składa się z dwóch sypialni, dlatego też dom jest odpowiedni dla 2-4 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Na komfortowe użytkowanie domu ma również wpływ uwzględnione w nim pomieszczenie gospodarcze. Ciągłość pomiędzy wnętrzem domu a ogrodem zapewnia atrakcyjny taras. Zalecana przez architekta technologia murowana zapewnia trwałość i solidność konstrukcji. W jego bryle widoczne są rozwiązania nawiązujące do stylu tradycyjnego, co jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących klasykę i prostotę.

Rzut kondygnacji projektu Bonifacy - Rzut parteru

1 wiatrołap
2,66 m²
2 hall
4 m²
3 łazienka
4,23 m²
4 pokój
10,67 m²
5 pokój
10,51 m²
6 kuchnia
7,25 m²
7 pokój dzienny
19,67 m²
8 pom. gospodarcze
4,05 m²
razem
63,04 m²

Rzut kondygnacji projektu Bonifacy - Rzut strychu

BEZPŁATNE POZWOLENIE NA ZMIANY Dopasuj projekt do swoich potrzeb
BEZPŁATNE RYSUNKI SZCZEGÓŁOWE Sprawdź dokładne wymiary

Usytuowanie domu na działce

Usytuowanie projektu Bonifacy na działce
Analiza MPZP/WZSprawdź czy możesz wybudować ten projekt na swojej działce

Koszt budowy domu

Orientacyjny koszt budowy domu w stanie surowym zamkniętym bez instalacji na podstawie kosztorysu: 106 018 zł.

Mapa budowy Sprawdź gdzie w Polsce budowany jest ten projekt

Technologia budowy domu

Fundamenty: betonowe ławy i ściany fundamentowe z bloczków betonowych. Ściany zewnętrzne: ściany murowane - pustaki porotherm 25 + styropian + tynk cienkowarstwowy. Strop: Teriva. Elewacje: tynk cienkowarstwowy na styropianie. Pokrycie dachu: dachówka.

Rekomendowani producenci

Elewacje

Autor: MG Projekt

Recenzje projektu Bonifacy

  – 0 głosów

Projekt domu Bonifacy należy do kategorii

Projekty podobne do Bonifacy WAH1218

Projekt domu Biedronka

Biedronka

57,79 m²

Projekt domu Biedronka 2

Biedronka 2

57,38 m²

Projekt domu Tango II

Tango II

57,25 m²

Projekt domu Siewka bez garażu [B] -1000

Projekt domu Todi LMB92 -200

Todi LMB92

62,46 m²

Projekt domu Tango III

Tango III

62,4 m²