Projekt domu Beta 2 BSA1234

Cena projektu: 3 000 zł 2 800 zł Oszczędzasz 200 złOferta ważna do 2 grudnia 2019 r.

Masz pytania? Zadzwoń
71 715 20 60

pn-pt 8-22, sb-nd 10-18

Zamów rozmowę
Pow. użytkowa
152,16 m²
Min. szer. działki
21,36 m
Wysokość budynku
7,68 m
Pow. zabudowy
169,31 m²
Kubatura
817 m³
Kąt nach. dachu
30°
Pow. dachu
300 m²
Liczba pokoi
4 (2 + 2 na parterze)
Stan. garażowe
1

Opis projektu

Dom Beta 2 jest wariantem znanego projektu Beta. W odróżnieniu od bazowej wersji projekt ma więcej pokoi, mniejszą powierzchnię. Projekt domu Beta 2 jest doskonałym rozwiązaniem dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom cechuje się bryłą w kształcie litery L, co jest bardzo funkcjonalne, ze względu na wyraźny podział domu na strefy. Ciekawym elementem jest uwzględniony przez architekta ozdobny wykusz. Dom został zaprojektowany do zabudowy wolnostojącej. W projekcie zaproponowano garaż jednostanowiskowy wysunięty do przodu. Jest to również doskonała propozycja dla osób szukających domu z dachem namiotowym, który charakteryzuje się dużą odpornością na działanie niesprzyjających warunków pogodowych. Projekt Beta 2 to dom parterowy z poddaszem użytkowym, dzięki czemu mamy możliwość zagospodarowania większej powierzchni. Zwolenników przestronnych przestrzeni z pewnością ucieszy przewidziana w projekcie część dzienna. Tworzy ją między innymi kuchnia, która dzięki funkcjonalnym rozwiązaniom zapewni wygodę użytkowania przez długie lata. Dodatkowo przydatnym pomieszczeniem jest pojemna spiżarka. Usytuowany w salonie kominek nie tylko świetnie się prezentuje, ale także zapewni przyjemne ciepło w chłodniejsze dni. Większa rodzina z pewnością doceni fakt, iż na każdej kondygnacji znajduje się w pełni funkcjonalna łazienka. Potrzeby 4-6 osobowej rodziny spełnią przewidziane w projekcie cztery przestronne sypialnie. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Sporym atutem projektu jest uwzględniona w nim praktyczna garderoba, która minimalizuje potrzebę posiadania w pokojach dużych szaf, dzięki czemu są one bardziej przestronne. Taras daje możliwość kontaktu z przyrodą i sprzyja wypoczynkowi. Budynek został zaprojektowany w technologii murowanej. Jego wygląd zewnętrzny uwydatnia cechy charakterystyczne dla stylu tradycyjnego, dzięki czemu idealnie wpisze się w dowolny krajobraz.

Rysunki szczegółowe Sprawdź dokładne wymiary w projekcie
Koszty budowy Sprawdź przybliżone koszty budowy

Rzut kondygnacji projektu Beta 2 - Rzut parteru

1 wiatrołap
3,78 m²
2 korytarz
13,68 m²
3 spiżarnia
2,46 m²
4 kuchnia + jadalnia
17,51 m²
5 pokój dzienny
28,7 m²
6 pokój
17,12 m²
7 garderoba
4,45 m²
8 pokój
12,16 m²
9 łazienka
8,59 m²
10 kotłownia
6,01 m²
11 garaż jednostan.
21,4 m²
razem
135,86 m²

Rzut kondygnacji projektu Beta 2 - Rzut poddasza

1 korytarz
10,83 m²
2 garderoba
1,9 m² (3,59 m²)
3 garderoba
1,16 m² (6,69 m²)
4 pokój
7,33 m² (16,8 m²)
5 pokój
9,92 m² (18,91 m²)
6 garderoba
2,46 m² (4,44 m²)
7 łazienka
4,1 m² (10,18 m²)
razem
37,7 m² (71,44 m²)

Chcesz wprowadzić zmiany w tym projekcie?

Dowiedz się, jakie zmiany są możliwe na etapie adaptacji.

Płatne dodatki do projektu

Bezpłatne dodatki do projektu

Usytuowanie domu na działce

Usytuowanie projektu Beta 2 na działce

Przekrój pionowy

Przekrój pionowy projektu Beta 2
Analiza działkiSprawdź czy możesz wybudować ten projekt na swojej działce

Koszt budowy domu

Wycena opracowana przez Extradom:

208 395 zł - orientacyjny koszt budowy domu bez instalacji

Wycena opracowana przez autora projektu:

236 413 zł - orientacyjny koszt budowy domu w stanie surowym zamkniętym bez instalacji na podstawie kosztorysu.

stan zerowy
50 471 zł

stan surowy otwarty
131 213 zł

stan surowy zamknięty
26 711 zł

Wyceny stanowią wartośc przybliżoną W zależności od wykorzystanych materiałów oraz kosztów robót budowlanych mogą się różnić od rzeczywistych wydatków.
Koszty sa liczone dla bodowy domu w technologii murowanej.

Różnica w wycenie extradom oraz autora projektu wynika z rodzaju planowanych robót, przyjętych cen jednostkowych oraz wysokości wynagrodzenia wykonawcy w kosztorysie ustalonym przez autora.

Mapa budowy Sprawdź gdzie w Polsce budowany jest ten projekt

Technologia budowy domu

Dach: dachówka, kąt nachylenia 30°. Stropy: żelbetowe, wylewane. Ściany: 2-warstwowe - pustak ceramiczny + styropian. Ogrzewanie: gazowe.

Rekomendowani producenci

Elewacje

Autor: DOMY w Stylu

Opinie mieszkańców domu Beta 2

Zdjęcie profilowe ewao2
ewao2

Wybraliśmy projekt domu Beta 2 BSA1234, ponieważ spodobał nam się bardzo jego wygląd zewnętrzny. W sumie to nie musiał spełniać żadnych innych cech. Wygląd zewnętrzny tak nas urzekł, że zdecydowaliśmy się na niego.

Budowa przebiegła sprawnie, nie było problemów z wykonawcami, ani z projektem domu Beta 2 BSA1234, gdyż był bardzo przejrzysty. Piec mamy na gaz, koszty są przyzwoite.

Wprowadziliśmy kilka zmian. Pierwszą było powiększenie otworu w schodach, gdyż były one bardzo strome i byłyby trudności z wniesieniem czegokolwiek na poddasze. Teraz po tej zmianie nie mamy z tym problemu. Poddasze właściwie pozostało bez zmian, tylko połączyliśmy łazienkę z tą małą garderobą i mamy tam pralnie. Udało nam się także zagospodarować przestrzeń nad garażem i mamy tam pokój. Zrezygnowaliśmy też z garażu i mamy tam dużą, przestronną jadalnię, więc możemy zapraszać gości. Ta zmiana to ogromny plus dla całego parteru. Układ pomieszczeń po naszych zmianach jest zdecydowanie bardziej funkcjonalny. Nasza trójka ma odpowiednią ilość miejsca, po naszych modyfikacjach przestrzeń nawet znacznie się powiększyła i mamy miejsca aż nadto. Jedyne czego mi brakuje, to garderoby w wiatrołapie (bo czasem mamy problem z kurtkami przy wejściu do domu). Wykusz ustawiony jest od strony zachodniej, na wschód jest garaż, we wszystkich pomieszczeniach jest jasno.

Naszym sukcesem jest sprawność naszej budowy i terminowość. Jestem zadowolona ze swojego wyboru, projekt domu parterowego z poddaszem użytkowym Beta 2 BSA1234 spełnia nasze oczekiwania. Polecam i pozdrawiam.

Recenzje projektu Beta 2

  – 0 głosów

Projekt domu Beta 2 należy do kategorii

Bądź na bieżąco z extra promocjami!

Zostaw nam swój adres e-mail, będziemy Ci wysyłać najlepsze okazje

Podstawowe informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych