Projekt domu Bartek A wiata WRD1164

Cena projektu: 2 690 zł

Masz pytania? Zadzwoń
71 715 20 60

pn-pt 8-22, sb-nd 10-18

Zamów rozmowę
Pow. użytkowa
123 m²
Min. szer. działki
22,5 m
Wysokość budynku
7,6 m
Pow. zabudowy
183,6 m²
Kąt nach. dachu
35°
Liczba pokoi
5 (2 + 3 na parterze)
Stan. garażowe
1 pod wiatą

Opis projektu

Projekt domu Bartek wersja A z wiatą to ciekawa propozycja dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom charakteryzuje się prostą bryłą, więc jego realizacja jest łatwa. Projekt należy do kategorii domów z kalenicą skierowaną równolegle do drogi, co jest istotne ze względu na wymagania określone w warunkach zabudowy. Dom został stworzony do zabudowy wolnostojącej. Dom zawiera jednostanowiskową wiatę garażową. Konstrukcja budynku przykryta jest dachem kopertowym, który należy do najsolidniejszych konstrukcji dachowych. Projekt Bartek wersja A z wiatą to dom parterowy z poddaszem użytkowym, co sprawia, że metraż powierzchni użytkowej nie jest ograniczony wielkością działki. Zwolenników przestronnych przestrzeni z pewnością ucieszy przewidziana w projekcie część dzienna. Doskonale przemyślane rozwiązania w kuchni dają wiele możliwości aranżacyjnych oraz ułatwią codzienne korzystanie. Połączenie jadalni z salonem to doskonałe rozwiązanie dla osób, lubiących organizować przyjęcia. Ciekawym elementem jest z pewnością usytuowany w salonie kominek, który nada wnętrzu niepowtarzalny klimat. W projekcie uwzględniono dwie komfortowe łazienki- jedna znajduje się na parterze, zaś druga na poddaszu. Oprócz tego na dole przewidziano dodatkową, osobną toaletę. Część nocną tworzy pięć sypialni, które dobrze sprawdzą się w przypadku 5-7 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. W domu nie zabrakło również miejsca na praktyczne zaplecze gospodarcze. Ciągłość pomiędzy wnętrzem domu a ogrodem zapewnia atrakcyjny taras. Budynek został zaprojektowany w technologii murowanej. Bartek wersja A z wiatą zadowoli Inwestorów ceniących cechy stylu tradycyjnego, dlatego będzie prezentować się doskonale niezależnie od okolicy.

Koszty budowy Sprawdź przybliżone koszty budowy

Rzut kondygnacji projektu Bartek A wiata - Rzut parteru

1 wiatrołap
5,4 m²
2 hall + schody
17,2 m²
3 pokój
14,5 m²
4 pokój
13,9 m²
5 pom. gospodarcze
4,7 m²
6 łazienka
5,3 m²
7 pokój
12,3 m²
8 pokój dzienny + jadalnia
35,2 m²
9 kuchnia
12,8 m²
10 kotłownia
4,3 m²
11 wc
1,7 m²
12 wiata jednostan.
20,4 m²
razem
127,3 m²

Rzut kondygnacji projektu Bartek A wiata - Rzut poddasza

1 hall + schody
11,2 m²
2 pokój
12,6 m²
3 pokój
12,6 m²
4 łazienka
7,6 m²
5 pom. gospodarcze
3,2 m²
razem
47,2 m²

Chcesz wprowadzić zmiany w tym projekcie?

Dowiedz się, jakie zmiany są możliwe na etapie adaptacji.

Płatne dodatki do projektu

Bezpłatne dodatki do projektu

Usytuowanie domu na działce

Usytuowanie projektu Bartek A wiata na działce

Przekrój pionowy

Przekrój pionowy projektu Bartek A wiata
Analiza działkiSprawdź czy możesz wybudować ten projekt na swojej działce

Koszt budowy domu

Wycena opracowana przez Extradom:

188 146 zł - orientacyjny koszt budowy domu bez instalacji

Wycena opracowana przez autora projektu:

174 000 zł - orientacyjny koszt budowy domu w stanie surowym zamkniętym bez instalacji na podstawie kosztorysu.

stan zerowy
51 853 zł

stan surowy otwarty
116 110 zł

stan surowy zamknięty
20 183 zł

Wyceny stanowią wartośc przybliżoną W zależności od wykorzystanych materiałów oraz kosztów robót budowlanych mogą się różnić od rzeczywistych wydatków.
Koszty sa liczone dla bodowy domu w technologii murowanej.

Różnica w wycenie extradom oraz autora projektu wynika z rodzaju planowanych robót, przyjętych cen jednostkowych oraz wysokości wynagrodzenia wykonawcy w kosztorysie ustalonym przez autora.

Mapa budowy Sprawdź gdzie w Polsce budowany jest ten projekt

Technologia budowy domu

Strop: gęstożebrowy Teriva I. Ściany zewnętrzne: gazobeton 24cm + styropian Termonium Fasada 12cm. Pokrycie dachowe: dachówka ceramiczna. Ogrzewanie: gaz. Okna połaciowe: Velux.

Rekomendowani producenci

Elewacje

Autor: HORYZONT Pracownia Projektowa

Opinie mieszkańców domu Bartek A wiata

Zdjęcie profilowe tonia-w
tonia-w

Od początku szukaliśmy domu z antresolą. Projekt domu Bartek WRD1164 ją posiadał, poza tym zaimponował nam swoim układem pomieszczeń, a także idealnie pasował do naszej działki. Rozważaliśmy również Bartka wariant B z pojedynczym garażem, jednak argumenty naszych doradców na temat garażu połączonego z domem (np. wpadający do domu nieprzyjemny zapach spalin) i fakt, że wersja z wiatą zwyczajnie bardziej nam się podobała, zadecydowały o takim wyborze.

Po przemyśleniu wszystkich za i przeciw oraz dokładnym przeanalizowaniu kosztów inwestycji i zakładanych kosztów eksploatacji, zdecydowaliśmy się na zakup i instalację pompy ciepła. Oczywiście, kosztuje to więcej pieniędzy na początku, lecz pozwala cieszyć się niskimi kosztami podczas użytkowania. Naprawdę polecam inwestycje w pompę ciepła - to z czasem się zwraca, no i jest praktycznie bezobsługowe. Nasz dom idealnie pasuje do naszej rodziny. Jest nas piątka i każdy czuje się w nim naprawdę swobodnie. Nasz rodzinny dom Bartek WRD1164 jest zarazem bardzo gościnny - przestronny salon z kuchnią i taras zapewniają możliwość organizowania bardzo przyjemnych spotkań w licznym gronie. W projekcie domu niby nie ma wydzielonego osobnego miejsca na jadalnię, ale otwarta przestrzeń zapewnia prawdziwy komfort użytkowania i komunikacji.

Do projektu domu Bartek wariant A z wiata WRD1164 wprowadziliśmy jednak kilka poprawek. Całość domu jest trochę węższa, ale naprawdę nieznacznie i praktycznie nie widać różnic w poszczególnych pomieszczeniach. Na górze powstał tylko jeden pokój sypialniany - reszta jest odsłonięta na dół. Mamy przeszkloną antresolę i pozwala to na jeszcze lepsze doświetlenie domu, który i tak jest bardzo jasnym. Jedynym minusem tego projektu domu wydaje się być brak pomieszczenia, które możnaby przeznaczyć na spiżarnię.

Z projektu domu parterowego z użytkowym poddaszem Bartek WRD1164 jest bardzo zadowolona i z czystym sumieniem polecam go innym. Myślę, że tekst pokazuje jego mocne i słabe strony, których jest naprawdę niewiele. Pozdrawiam.

Recenzje projektu Bartek A wiata

  – 0 głosów

Projekt domu Bartek A wiata należy do kategorii

Pozostałe wersje projektu Bartek A wiata

Projekt domu Bartek 2A wiata

Bartek 2A wiata

186,6 m²

Projekt domu Bartek 2B garaż

Bartek 2B garaż

186,6 m²

Projekt domu Bartek B garaż

Bartek B garaż

123 m²

Projekty podobne do Bartek A wiata WRD1164

Projekt domu Chmielniki małe -350

Chmielniki małe

124,36 m²

Projekt domu Sielanka 2B

Sielanka 2B

118,9 m²

Projekt domu Amelia II bez garażu [B] -110

Projekt domu Chmielniki małe bm -350

Chmielniki małe bm

129,69 m²

Projekt domu Amadej - murowana – beton komórkowy -350

Projekt domu Zosia - murowana – keramzyt -350

Bądź na bieżąco z extra promocjami!

Zostaw nam swój adres e-mail, będziemy Ci wysyłać najlepsze okazje

Podstawowe informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych