Sprawdź

Projekt domu Planujdom 138 ABP1042

1. Wiatrołap
5,69
2. Hall
14,82
3. Łazienka
5,66
4. Kuchnia
12,26
5. Pokój dzienny + jadalnia
31,04
6. Pokój
14,89
7. Pokój
10,95
8. Pokój
11,94
9. Pralnia
4,06
10. Wc
2,08
11. Kotłownia
11,10
12. Garaż jednostanowiskowy
26,43
Razem
150,92
150,92

Pow. użytkowa

113,39 m²

Kąt dachu

30°

Wysokość budynku

6,98 m

Powierzchnia zabudowy

187,12 m²

Min. szer. i dł. działki

24,58 x 20,84 m

Konstrukcja

ikona
Murowana

Szacunkowy koszt SSZ
netto na I kwartał 2026

344 000 zł

Pokaż więcej parametrów

Zapisz Dodano!
Porównaj Dodano!
ikona Pobierz i drukuj

Planujdom 138 - ABP1042

ikona 113,39 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona3
Pokoje (bez salonu)
ikona 2
Łazienki (z toaletami)
ikona 1
Liczba stanowisk garażowych
(z wiatą garażową)
ikona
Konstrukcja: Murowana

3 990 zł

Projekt jest dostępny

Gwarancja najniższej ceny
ikona
Darmowa dostawa
Paczkomaty, kurier
ikona
100 dni na wymianę,
30 dni na zwrot
ikona Zyskaj najwięcej! Extradodatki GRATIS:

15% rabatu do LEROY MERLIN

10% rabatu w CASTORAMIE

10% zwrotu za zakupy w OBI

16% rabatu w SELSEY

Kurs wideo dla planujących budowę

Pakiet Formalności 2026

Przydatne Extradodatki

Poradnik Dach Solarny

ikona Co zawiera projekt?
  • Projekt zgodny z WT2021
  • Bezpłatne pozwolenie na zmiany
  • Charakterystyka energetyczna
Konsultant
71 715 20 60

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 150,92 m²

Projekt domu Planujdom 138 - rzut parteru, dom liczy 3 pokoje, 2 łazienki i wc

1. Wiatrołap
5,69
2. Hall
14,82
3. Łazienka
5,66
4. Kuchnia
12,26
5. Pokój dzienny + jadalnia
31,04
6. Pokój
14,89
7. Pokój
10,95
8. Pokój
11,94
9. Pralnia
4,06
10. Wc
2,08
11. Kotłownia
11,10
12. Garaż jednostanowiskowy
26,43
Razem
150,92
150,92

Otrzymasz PDF-y z rzutami wszystkich kondygnacji

Zamów rysunki szczegółowe

Zapoznaj się ze szczegółowymi rysunkami rzutów kondygnacji w PDF dla tego projektu.

Podobne projekty (169)

Zobacz wszystkie
PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Sej-pro 054 energo ELW1035
Sej-pro 054 energo
Dodano!
Dodano!
118,10 m²
3
2
1

5 197 zł

5 497 zł

Tooltip

Cena regularna

5 197 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Kornelia Nano (1930) KRD3069
Kornelia Nano (1930)
Dodano!
Dodano!
110 m²
4
2
2

4 140 zł

4 490 zł

Tooltip

Cena regularna

4 140 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Zdjęcie 1 projektu HomeKoncept 97 G2 Ytong KRX1191
HomeKoncept 97 G2 Ytong
Dodano!
Dodano!
106,58 m²
3
2
2

6 190 zł

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Kornelia Prima (1926) KRD3062
Kornelia Prima (1926)
Dodano!
Dodano!
119,30 m²
4
2
2

4 140 zł

4 490 zł

Tooltip

Cena regularna

4 140 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Tryton 2 Teriva WOE1121
Tryton 2 Teriva
Dodano!
Dodano!
105,96 m²
3
1
1

4 099 zł

4 199 zł

Tooltip

Cena regularna

4 099 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Zdjęcie 1 projektu APS 217 NEW ECO LUA1663
APS 217 NEW ECO
Dodano!
Dodano!
122,20 m²
2
2
1

4 999 zł

Zdjęcie 1 projektu HomeKoncept 97 Ytong KRX1190
HomeKoncept 97 Ytong
Dodano!
Dodano!
119,63 m²
4
2
0

5 990 zł

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu APS 217 NEW LUA1561
APS 217 NEW
Dodano!
Dodano!
122,20 m²
3
2
1

4 249 zł

4 799 zł

Tooltip

Cena regularna

4 049 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Nowy aktualny

Szacunkowy koszt budowy

Stan surowy zamknięty

Koszt aktualny na I kwartał 2026

344 000 zł netto

Prace ziemne i fundamenty

75 000 zł

Kompletna konstrukcja,
strop oraz dach

199 000 zł

Stolarka okienna i drzwiowa

70 000 zł

Czy da się obniżyć koszty budowy?
Czy da się obniżyć koszty budowy?

Oczywiście. Wyceniaj materiały budowlane w kilku miejsach (skorzystaj z gotowego zestawienia materiałów), szukaj promocji, negocjuj. Zobacz nasz film jak obniżyć koszt budowy.

Autor: PLANUJDOM

113,39 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

187,12 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

30°

Wysokość budynku
Tooltip

6,98 m

Szerokość elewacji

15,98 m

Długość elewacji

12,84 m

Min. szerokość działki
Tooltip

24,58 m

Min. długość działki
Tooltip

20,84 m

Energooszczędność Energooszczędność

Oze Czym jest OZE (Odnawialne Źródło Energii)?
Ogrzewanie główne

Gazowe - szczegóły

Interesuje Cię inne źródło ogrzewania? Wyślij zapytanie lub zadzwoń do doradcy

Opis szczegółowy

Konstrukcja murowana. Strop: żelbetowy. Dach: wielospadowy. Pokrycie dachu: blachodachówka. Ocieplenie stropu: wełna mineralna gr. 30cm. Tynk: mineralny. Ocieplenie ścian: Styropian 20cm.Instalacja gazowa w projekcieMożliwa instalacja pompy ciepła.

Skonfiguruj dom
Zdjęcie 1 projektu Bergen 110 HUS1001
110,80 m²
3
Stan deweloperski brutto
469 000 zł 4 233 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Forest Smart 120 HHT1017
113,18 m²
4
Stan deweloperski brutto
535 459 zł 4 730 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DH127U z garażem HDH1012
113,05 m²
3
Stan deweloperski brutto
874 908 zł 7 739 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Moly Smart 112 HHT1028
112 m²
3
Stan deweloperski brutto
553 375 zł 4 941 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom modułowy Harmony HMD1000
114,80 m²
4
Stan deweloperski brutto
512 000 zł 3 853 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Family Smart 70 HHT1006
111,77 m²
5
Stan deweloperski brutto
534 125 zł 5 046 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 110A HFX1045
111,58 m²
4
Stan deweloperski brutto
475 000 zł 4 257 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.13 z dachem płaskim bez garażu HPK1022
115,39 m²
3
Stan deweloperski brutto
627 300 zł 5 436 zł/m²

Dodatki do projektu

Dodatki możesz zamówić w koszyku lub telefonicznie u naszego Doradcy.

Ikona

Bestseller

Dodatkowy egzemplarz projektu

600 zł

Opis projektu domu
Planujdom 138

Projekt domu Planujdom 138 z dachem wielospadowym, z tarasem/

Społeczność projektu domu
Planujdom 138 w budowie

Opinie o projekcie domu
Planujdom 138