👉 Odbierz prezent do projektu 🎁

Sprawdź

Projekt domu AR 130 KRL1008

1. Wiatrołap
3,42
2. Garderoba
2,98
3. Hall
11,57
4. Schody
7,40
5. Wc
1,30
6. Kotłownia
8,22
7. Łazienka
5,76
8. Pokój
15,73
9. Pokój dzienny
24,44
10. Jadalnia
13,26
11. Kuchnia
11,16
12. Spiżarnia
2,56
Razem
107,80
107,80

pomieszczenia
podłogi
1. Schody
3,67
3,67
2. Hall
8,22
8,22
3. Łazienka
5,21
6,98
4. Łazienka
4,51
6,17
5. Garderoba
2,19
4,50
6. Pokój
15,96
21,40
7. Pokój
23,49
13,49
8. Pokój
11,09
15,87
9. Pokój
10,64
15,36
Razem
84,98
95,66

Pow. użytkowa

189,10 m²

Kąt dachu

40°

Wysokość budynku

8,94 m

Powierzchnia zabudowy

188,32 m²

Min. szer. i dł. działki

19,49 x 22,11 m

ikona Pobierz i drukuj

AR 130 - KRL1008

ikona 189,10 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona5
Pokoje (bez salonu)
ikona 4
Łazienki (z toaletami)
ikona 0

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 107,80 m²

Projekt domu AR 130 - rzut parteru, dom liczy 5 pokoje, 4 łazienki i wc

1. Wiatrołap
3,42
2. Garderoba
2,98
3. Hall
11,57
4. Schody
7,40
5. Wc
1,30
6. Kotłownia
8,22
7. Łazienka
5,76
8. Pokój
15,73
9. Pokój dzienny
24,44
10. Jadalnia
13,26
11. Kuchnia
11,16
12. Spiżarnia
2,56
Razem
107,80
107,80

Poddasze - 84,98 m²

Projekt domu AR 130 - rzut poddasza, dom liczy 5 pokoje, 4 łazienki i wc

pomieszczenia
podłogi
1. Schody
3,67
3,67
2. Hall
8,22
8,22
3. Łazienka
5,21
6,98
4. Łazienka
4,51
6,17
5. Garderoba
2,19
4,50
6. Pokój
15,96
21,40
7. Pokój
23,49
13,49
8. Pokój
11,09
15,87
9. Pokój
10,64
15,36
Razem
84,98
95,66

Podobne projekty (965)

Zobacz wszystkie
Zdjęcie 1 projektu NewHouse 764 KRZ1144
NewHouse 764
Dodano!
Dodano!
190,41 m²
5
3
2

6 790 zł

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Idealny 1 WAW1136
Idealny 1
Dodano!
Dodano!
178,80 m²
4
3
2

6 596 zł

7 760 zł

Tooltip

Cena regularna

6 596 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Idealny 1A WAW1191
Idealny 1A
Dodano!
Dodano!
179 m²
5
3
2

6 596 zł

7 760 zł

Tooltip

Cena regularna

6 596 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Zdjęcie 1 projektu Gala WAH1203
Gala
Dodano!
Dodano!
205,05 m²
4
3
2

6 890 zł

Zdjęcie 1 projektu Amanda wariant B WAH1605
Amanda wariant B
Dodano!
Dodano!
192,89 m²
4
3
2

6 840 zł

Zdjęcie 1 projektu NewHouse 790 w2 KRZ1065
NewHouse 790 w2
Dodano!
Dodano!
172,58 m²
4
3
2

6 790 zł

Zdjęcie 1 projektu Skośny 02 KZB1004
Skośny 02
Dodano!
Dodano!
181,97 m²
4
5
2

6 800 zł

Zdjęcie 1 projektu Dom przy Wiosennej 22 KRK1680
Dom przy Wiosennej 22
Dodano!
Dodano!
187,43 m²
5
3
2

4 290 zł

Autor: ArchStudio

189,10 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

188,32 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

40°

Wysokość budynku
Tooltip

8,94 m

Min. szerokość działki
Tooltip

19,49 m

Min. długość działki
Tooltip

22,11 m

Opis szczegółowy

Fundamenty: betonowe /lane na mokro/. Ściany fundamentowe: betonowe /lane na mokro/- alternatywnie bloczki betonowe. Ściany zewnętrzne: pustak ceramiczny 25 cm + styropian 12 cm - alternatywnie beton komórkowy, pustak ceramiczny. Ściany wewnętrzne nośne: pustak 18 lub 20 cm - alternatywnie beton komórkowy, pustak ceramiczny. Ścianki działowe: pustak 12 cm lub z płyt gipsowo kartonowych (GK). Schody: żelbetowe lub o konstrukcji drewnianej. Strop: żelbetowy /lany na mokro/ - alternatywnie gęstożebrowy. Więźba: drewniana. Pokrycie dachu: dachówka ceramiczna - alternatywnie blacha, papa bitumiczna.

Zdjęcie 1 projektu Bergen 130 HUS1002
130,40 m²
4
Stan deweloperski brutto
529 000 zł 4 057 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.12 z okapem HPK1021
190,98 m²
5
Stan deweloperski brutto
916 500 zł 4 799 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.12 bez okapu HPK1020
190,98 m²
5
Stan deweloperski brutto
886 500 zł 4 642 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.6 HPK1005
176,69 m²
4
Stan deweloperski brutto
972 700 zł 5 505 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 170A HFX1049
175,42 m²
3
Stan deweloperski brutto
650 000 zł 3 705 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 170B HFX1050
175,12 m²
4
Stan deweloperski brutto
650 000 zł 3 712 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Viking Smart 220 HHT1032
163,86 m²
4
Stan deweloperski brutto
1 095 606 zł 6 686 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DH174 HDH1009
162,97 m²
4
Stan deweloperski brutto
1 026 000 zł 6 296 zł/m²

Opis projektu domu
AR 130

Projekt domu AR 130 to idealna propozycja dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Bryła budynku posiada formę w kształcie litery L, co sprawia, że prezentuje się niebanalnie. Projekt należy do kategorii domów z kalenicą usytuowaną równolegle do drogi, co jest ważne z punktu widzenia warunków zabudowy na danym terenie. Kierowany jest do Inwestorów posiadających działkę pozwalającą na realizację projektu w zabudowie wolnostojącej. Jest to również ciekawa propozycja dla osób szukających domu z dachem kopertowym, który należy do najsolidniejszych konstrukcji dachowych. Projekt AR 130 to dom parterowy z poddaszem użytkowym, dzięki czemu możemy cieszyć się sporym metrażem nawet na stosunkowo niedużej działce. Uwzględniona w projekcie część dzienna z pewnością zadowoli osoby lubiące cieszyć się wspólnymi chwilami w rodzinnym gronie. Tworzy ją między innymi funkcjonalna kuchnia, która zachwyci każdego Inwestora. Dodatkowo przydatnym pomieszczeniem jest pojemna spiżarka. W części dziennej uwzględniono salon oraz jadalnię, dzięki czemu wnętrze domu jest bardzo funkcjonalne. Pięć sypialni doskonale sprawdzi się w przypadku 5-7 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Lepszą organizację przestrzeni zapewnia przewidziana w domu garderoba. Efektowny taras pozwala na kontakt z naturą bez zbytniego oddalania się od domowego zacisza. Projekt powstał z myślą o Inwestorach, którzy planują zbudować dom w technologii murowanej. W jego bryle widoczne są rozwiązania nawiązujące do stylu dworkowego i idealnie wpisze się w wiejski krajobraz.