Projekt domu Antonin KRP1177

Cena projektu: 2 580 zł

Masz pytania? Zadzwoń
71 715 20 60

pn-pt 8-22, sb-nd 10-18

Zamów rozmowę
Pow. użytkowa
94,37 m²
Min. szer. działki
20,5 m
Wysokość budynku
7,75 m
Pow. zabudowy
135 m²
Kubatura
629 m³
Kąt nach. dachu
35°
Pow. dachu
199,37 m²
Liczba pokoi
3

Opis projektu

Projekt domu Antonin to idealna propozycja dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom cechuje się typową bryłą, przez co jest tani w budowie. Projekt należy do kategorii domów z kalenicą skierowaną równolegle do drogi, co jest ważne z punktu widzenia warunków zabudowy na danym terenie. Projekt został stworzony z myślą o działkach pozwalających na usytuowanie domu w zabudowie wolnostojącej. Projekt jest idealną propozycją dla osób zainteresowanych domem z dachem kopertowym, który świetnie się prezentuje. Projekt Antonin to dom parterowy, co jest z pewnością ogromnym plusem w przypadku osób starszych, niepełnosprawnych oraz małżeństw z małymi dziećmi. Zwolenników przestronnych przestrzeni z pewnością ucieszy przewidziana w projekcie część dzienna. W projekcie przewidziano kuchnię otwartą. Takie rozwiązanie sprawia, że część dzienna jest bardzo przestronna. Ciekawym elementem jest z pewnością usytuowany w salonie kominek, który nada wnętrzu niepowtarzalny klimat. W projekcie uwzględniono jedną komfortową łazienkę. W domu znajdują się trzy wygodne sypialnie, co sprawia iż jest on doskonałym wyborem dla 2-4 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Ciągłość pomiędzy wnętrzem domu a ogrodem zapewnia atrakcyjny taras. Zalecana przez architekta technologia murowana zapewnia trwałość i solidność konstrukcji. Antonin nawiązuje do stylu dworkowego i idealnie wpisze się w wiejski krajobraz.

Rysunki szczegółowe Sprawdź dokładne wymiary w projekcie

Rzut kondygnacji projektu Antonin - Rzut parteru

1 wiatrołap
7,16 m²
2 hall
10,59 m²
3 pokój dzienny + kuchnia
38,28 m²
4 pokój
11,78 m²
5 pokój
10,63 m²
6 kotłownia
4,29 m²
7 łazienka
5,25 m²
8 pokój
11,3 m²
razem
99,28 m²

Chcesz wprowadzić zmiany w tym projekcie?

Dowiedz się, jakie zmiany są możliwe na etapie adaptacji.

Płatne dodatki do projektu

Bezpłatne dodatki do projektu

Usytuowanie domu na działce

Usytuowanie projektu Antonin na działce

Przekrój pionowy

Przekrój pionowy projektu Antonin
Analiza działkiSprawdź czy możesz wybudować ten projekt na swojej działce

Koszt budowy domu

Wycena opracowana przez Extradom:

135 754 zł - orientacyjny koszt budowy domu bez instalacji

stan zerowy
36 887 zł

stan surowy otwarty
82 636 zł

stan surowy zamknięty
16 231 zł

Wyceny stanowią wartośc przybliżoną W zależności od wykorzystanych materiałów oraz kosztów robót budowlanych mogą się różnić od rzeczywistych wydatków.
Koszty sa liczone dla bodowy domu w technologii murowanej.

Różnica w wycenie extradom oraz autora projektu wynika z rodzaju planowanych robót, przyjętych cen jednostkowych oraz wysokości wynagrodzenia wykonawcy w kosztorysie ustalonym przez autora.

Mapa budowy Sprawdź gdzie w Polsce budowany jest ten projekt

Technologia budowy domu

Strop: płyta żelbetowa. Pokrycie dachu: dachówka ceramiczna. Ściany zewnętrzne: pustaki ceramiczne + styropian. Ściany wewnętrzne: pustaki ceramiczne. Typ ogrzewania: kocioł gazowy.

Rekomendowani producenci

Elewacje

Autor: Dom-Projekt

Opinie mieszkańców domu Antonin

Zdjęcie profilowe dawidllo
dawidllo

Wraz z żoną zdecydowaliśmy się na projekt domu Antonin KRP1177, ponieważ w całości nam odpowiadał. Szerokość budynku pasowała do wymiarów naszej działki, a układ pomieszczeń spełniał nasze oczekiwania.

Realizacja naszego nowego domu odbyła się bez jakichkolwiek trudności. Budynek nie należy do skomplikowanych, więc w stanie surowym zamkniętym można postawić go w bardzo krótkim czasie. Myślę, że bez problemu może zająć to maksymalnie 1,5 miesiąca. Moim zdaniem jest on również stosunkowo tani w budowie i uważam, że cena takiej inwestycji jest przystępna dla przeciętnego inwestora.

Nie zmienialiśmy zalecanej technologii i w większości aspektów dostosowaliśmy się do wytycznych projektanta. Budynek wymurowaliśmy z ceramicznej cegły „dziurawki”, jednak zamiast tradycyjnych MAX’ów użyliśmy pustaków MEGA. Ściany z zewnątrz ociepliliśmy styropianem o grubości 12 cm. Dom ogrzewamy za pomocą kotła na paliwo stałe i muszę przyznać, że koszty ogrzewania są w tym przypadku bardzo niskie. W tej kwestii nie mogę na nic narzekać i jestem naprawdę zadowolony.

Do projektu Antonin KRP1177 wprowadziliśmy zmianę, polegającą na likwidacji uskoku w ścianie z tyłu budynku. Z tego względu zrezygnowaliśmy również z małego daszku, pierwotnie przewidzianego w tym miejscu. Z kolei nad wejściem oraz nad drzwiami tarasowymi zrobiliśmy lukarny.

Oprócz tego w wiatrołapie wykonaliśmy schody na górną kondygnacje. Póki co, nie adaptowaliśmy poddasza na użytkowe, ale dzięki temu jesteśmy przygotowani na taką okoliczność. Dobrze jest mieć świadomość, iż w razie potrzeby bez problemu mogę powiększyć powierzchnię mieszkalną. Na razie jednak jest ona dla nas naprawdę duża, ponieważ mieszkamy we czwórkę. Gdy nasz syn wyjechał na wczasy, przez kilka dni wraz z żoną „gubiliśmy” się po domu :-)

Jestem bardzo zadowolony z wyboru projektu domu parterowego Antonin KRP1177. Na chwilę obecną widzę w nim same plusy i nic mi w nim nie przeszkadza. Szczególnie podoba mi się duży, funkcjonalny hall, który bardzo ułatwia komunikację między wszystkimi pomieszczeniami. Dom nie jest drogi w budowie i bardzo tani w utrzymaniu. Z ręką na sercu polecam go innym. Pozdrawiam.

Recenzje projektu Antonin

  5 – 1 głos

5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

zibiś buduje ten dom  12.03.2017 18:14: Domek spełnia nasze wymagania, wygodny i przestrzenny jak na ten metraż, jest rewelacyjny

Projekt domu Antonin należy do kategorii

Pozostałe wersje projektu Antonin

Projekt domu Antonin p 31

Antonin p 31

162,23 m²

Projekt domu Antonin p

Antonin p

137,98 m²

Projekt domu Antonin 31

Antonin 31

105,31 m²

Projekt domu Antonin 5

Antonin 5

157,57 m²

Projekt domu Antonin wąski

Antonin wąski

92,5 m²

Projekt domu Antonin 25

Antonin 25

74,92 m²

Projekty podobne do Antonin KRP1177

Projekt domu Anzio Termo 3D

Anzio Termo

98,76 m²

Projekt domu KA21

KA21

103,56 m²

Projekt domu Antek 3A

Antek 3A

100,9 m²

Projekt domu Zadębie średnie 3ab

Projekt domu Asnykowo m3

Asnykowo m3

94,38 m²

Projekt domu Zadębie średnie 3

Zadębie średnie 3

101,16 m²

Bądź na bieżąco z extra promocjami!

Zostaw nam swój adres e-mail, będziemy Ci wysyłać najlepsze okazje

Podstawowe informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych