Projekt domu Antek A WRD1245

Cena projektu: 2 490 zł

Masz pytania? Zadzwoń
71 715 20 60

pn-pt 8-21, sb-nd 9-17

Zamów rozmowę
Pow. użytkowa
100,7 m²
Min. szer. działki
20,3 m
Wysokość budynku
5,6 m
Pow. zabudowy
137,8 m²
Kąt nach. dachu
20°
Liczba pokoi
3

Opis projektu

Projekt domu Antek wersja A bez garażu to idealna propozycja dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom posiada typową bryłę, więc jego realizacja jest łatwa. Projekt należy do kategorii domów z kalenicą usytuowaną równolegle do drogi, co często określane jest w warunkach zabudowy. Dom został zaprojektowany z myślą o zabudowie wolnostojącej. Projekt można usytuować na granicy działki, dzięki czemu można go zrealizować w zabudowie bliźniaczej. Jest to również doskonała propozycja dla osób szukających domu z dachem dwuspadowym, co znacznie obniża koszty realizacji. Projekt Antek wersja A bez garażu to dom parterowy, co jest szczególnie bezpieczne w przypadku domowników w starszym wieku oraz osób niepełnosprawnych czy z małymi dziećmi. Uwzględniona w projekcie część dzienna z pewnością zadowoli osoby lubiące cieszyć się wspólnymi chwilami w rodzinnym gronie. Dużym plusem kuchni zamkniętej na salon jest wyraźny podział pomieszczeń. Dzięki takiemu rozwiązaniu domownicy w spokoju mogą realizować swoją kucharską pasję. Jadalnia połączona z pokojem dziennym to rozwiązanie, które zyskuje coraz więcej zwolenników, ze względu na nowoczesny i przestronny wygląd wnętrza. W salonie znajduje się nastrojowy kominek dający przyjemne ciepło i nadający wnętrzu przyjemnej atmosfery. Autor projektu przewidział w nim zarówno łazienkę, jak i osobną toaletę, co jest szczególnie przydatne przy większej liczbie domowników. Potrzeby 2-4 osobowej rodziny spełnią przewidziane w projekcie trzy przestronne sypialnie. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Z pewnością każda Pani domu doceni zalety przewidzianej w projekcie garderoby. Taras przy domu sprzyja spędzaniu czasu na świeżym powietrzu. Budynek został zaprojektowany w technologii murowanej. W jego bryle widoczne są rozwiązania nawiązujące do stylu tradycyjnego, co jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących klasykę i prostotę.

Rysunki szczegółowe Sprawdź dokładne wymiary w projekcie
Koszty budowy Sprawdź przybliżone koszty budowy

Rzut kondygnacji projektu Antek A - Rzut parteru

1 wiatrołap
4,7 m²
2 kotłownia
5,5 m²
3 kuchnia
8,7 m²
4 pokój dzienny + jadalnia
31 m²
5 hall
7,9 m²
6 wc
2,7 m²
7 pokój
11,1 m²
8 garderoba
2,3 m²
9 pokój
11,6 m²
10 łazienka
6,9 m²
11 pokój
13,4 m²
razem
105,8 m²

Chcesz wprowadzić zmiany w tym projekcie?

Dowiedz się, jakie zmiany są możliwe na etapie adaptacji.

Płatne dodatki do projektu

Bezpłatne dodatki do projektu

Wnętrza 3D w iDesigner Wnętrza do tego projektu nie są dostępne od ręki

Usytuowanie domu na działce

Usytuowanie projektu Antek A na działce

Przekrój pionowy

Przekrój pionowy projektu Antek A
Analiza działkiSprawdź czy możesz wybudować ten projekt na swojej działce

Koszt budowy domu

stan zerowy

stan surowy otwarty

stan surowy zamknięty

Wycena opracowana przez autora projektu:

179 000 zł - orientacyjny koszt budowy domu do stanu surowego zamkniętego bez instalacji.

Wycena stanowi wartość przybliżoną. W zależności od wykorzystanych materiałów oraz kosztów robót budowlanych może się ona różnić od rzeczywistych wydatków. Ostateczny koszt budowy domu zależy także od lokalizacji (w tym warunków lokalnych), czasu trwania budowy oraz ewentualnych zmian wprowadzonych na etapie adaptacji projektu.

Mapa budowy Sprawdź gdzie w Polsce budowany jest ten projekt

Technologia budowy domu

Strop: lekki podwieszany. Ściany zewnętrzne: pustaki ceramiczne 25cm + styropian Termonium Fasada 12cm. Pokrycie dachowe: dachówka ceramiczna. Ogrzewanie: gaz.

Rekomendowani producenci

Elewacje

Autor: HORYZONT Pracownia Projektowa

Opinie mieszkańców domu Antek A

Zdjęcie profilowe Robert1245
Robert1245
Na naszą decyzją o wyborze projektu Antek wersja A bez garażu WRD1245 wpłynęło wiele czynników. Przede wszystkim zwracaliśmy uwagę na układ pomieszczeń, a w tym przypadku wnętrze zostało naprawdę funkcjonalnie przemyślane. Rozmieszczenie pokoi jest dokładnie takie jak chcieliśmy. Duże znaczenie miało dla nas to, aby sypialnia małżeńska znajdowała się nieco dalej niż pokoje przewidziane dla dzieci. Dodatkowo, zewnętrzny wygląd budynku wyjątkowo przypadł do gustu całej naszej rodzinie.

Nasza inwestycja odbyła się bardzo sprawnie i nie mieliśmy w jej trakcie żadnych problemów. Fachowcy nie zgłaszali trudności i błędów w dokumentacji, a wręcz chwalili prostą i łatwą w budowie konstrukcję. Jeden z wykonawców stwierdził nawet, że najprawdopodobniej również zdecyduje się na realizację tego samego projektu. Wszystko przebiegło w stosunkowo krótkim czasie. Pierwsze prace rozpoczęliśmy w marcu 2014 r., a w maju 2016 r. wprowadziliśmy się do nowego domu.

Do wymurowania ścian użyliśmy ceramicznych pustaków, a dach pokryliśmy blachodachówkę. Uważam, że obliczony przez architekta kosztorys jest przeszacowany i radziłbym nie sugerować się podaną kwotą - my wybudowaliśmy nasz dom za dużo mniejsze pieniądze. Co prawda zdecydowaliśmy się na realizację systemem gospodarczym, ale mimo to fachowiec stwierdził, iż nie uda nam się zamknąć inwestycji w kosztach, które sami założyliśmy. Na szczęście okazało się, iż przewidziana przez nas kwota wystarczyła nam nie tylko na wykończenie domu, ale również na jego umeblowanie.

Wybór projektu Antek wersja A bez garażu WRD1245 był w 100% przemyślaną decyzją. Przewidziany w nim układ pomieszczeń od początku spełniał wszystkie nasze oczekiwania, dlatego też nie czuliśmy potrzeby, aby cokolwiek w nim modyfikować i w dalszym ciągu jesteśmy tego samego zdania. Dodatkowo, zainteresowany tym projektem fachowiec stwierdził, że on również nie widzi w nim nic, co wymagałoby poprawki. Wnętrze jest funkcjonalne i w całości spełnia nasze oczekiwania. Pokoje są przestronne i ustawne, więc ich praktyczne umeblowanie nie stanowiło żadnego problemu. Dom podoba się nie tylko nam, ale także wszystkim odwiedzającym nas gościom. Jestem bardzo zadowolony z wyboru projektu domu parterowego z poddaszem użytkowym Antek wersja A bez garażu WRD1245 i śmiało mogę polecić go innym Inwestorom. Pozdrawiam.

Recenzje projektu Antek A

  5 – 2 głosy

5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Aneta2517 buduje ten dom  21.09.2018 20:40: Wszystko mi się podoba,ponieważ jestem właścicielką Antosia.To jest dom moich marzeń.😃

szymon.idziorek 06.01.2017 20:48

Projekt domu Antek A należy do kategorii

Pozostałe wersje projektu Antek A

Projekt domu Antek 2A

Antek 2A

100,9 m²

Projekt domu Antek 3A

Antek 3A

100,9 m²

Projekt domu Antek 2B garaż PS

Antek 2B garaż PS

101,3 m²

Projekt domu Antek B garaż

Antek B garaż

100,9 m²

Projekt domu Antek 2C 2-garaże PS

Projekt domu Antek 3B garaż

Antek 3B garaż

100,9 m²

Projekt domu Antek C 2-garaże PS

Projekt domu Antek B garaż PS

Antek B garaż PS

101,5 m²

Projekt domu Antek 2C 2-garaże

Antek 2C 2-garaże

100,9 m²

Projekt domu Antek 3C 2-garaże

Antek 3C 2-garaże

100,9 m²

Projekt domu Antek C 2-garaże

Antek C 2-garaże

100,9 m²

Projekt domu Antek 2B garaż

Antek 2B garaż

100,9 m²

Projekty podobne do Antek A WRD1245

Projekt domu Terrier 6 bez garażu -500 3D

Projekt domu Terrier 5 bez garażu -500 3D

Projekt domu Terrier 2 bez garażu -500 3D iDesigner

Projekt domu Terrier 1 bez garażu -500 3D

Projekt domu Mahoń -680 3D

Mahoń

102,53 m²

Projekt domu Murator M184 Przystępny

Bądź na bieżąco z extra promocjami!

Zostaw nam swój adres e-mail, będziemy Ci wysyłać najlepsze okazje

Podstawowe informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych