Sprawdź

Projekt domu Antek A WRD1245

Zapisz Dodano!
Porównaj Dodano!
ikona Pobierz i drukuj
5.0 2 opinie

1. Wiatrołap
4,70
2. Kotłownia
5,50
3. Kuchnia
8,70
4. Pokój dzienny + jadalnia
31
5. Hall
7,90
6. Wc
2,70
7. Pokój
11,10
8. Garderoba
2,30
9. Pokój
11,60
10. Łazienka
6,90
11. Pokój
13,40
Razem
105,80
105,80

Pow. użytkowa

100,70 m²

Kąt dachu

20°

Wysokość budynku

5,60 m

Powierzchnia zabudowy

137,80 m²

ikona Pobierz i drukuj

Antek A - WRD1245

ikona 100,70 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona3
Pokoje (bez salonu)
ikona 2
Łazienki (z toaletami)
ikona 0

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 105,80 m²

Projekt domu Antek A - rzut parteru, dom liczy 3 pokoje, 2 łazienki i wc

1. Wiatrołap
4,70
2. Kotłownia
5,50
3. Kuchnia
8,70
4. Pokój dzienny + jadalnia
31
5. Hall
7,90
6. Wc
2,70
7. Pokój
11,10
8. Garderoba
2,30
9. Pokój
11,60
10. Łazienka
6,90
11. Pokój
13,40
Razem
105,80
105,80

Warianty projektu (2)

Projekt domu Antek 2a
Antek 2a
Dodano!
Dodano!
106,20 m²
3
2
0

3 750 zł

Projekt domu Antek 2c
Antek 2c
Dodano!
Dodano!
106,40 m²
3
2
2

4 200 zł

Podobne projekty (1736)

Zobacz wszystkie
PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Dom na przytulnej WAH2070
Dom na przytulnej
Dodano!
Dodano!
93 m²
3
2
0

5 000 zł

6 250 zł

Tooltip

Cena regularna

5 000 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Awokado BSA2232
Awokado
Dodano!
Dodano!
99,93 m²
3
2
0

4 649 zł

5 249 zł

Tooltip

Cena regularna

4 749 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Dom przy Rubinowej 14 KRK1719
Dom przy Rubinowej 14
Dodano!
Dodano!
95 m²
3
2
0

3 390 zł

3 990 zł

Tooltip

Cena regularna

3 490 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Kwadra Ton (1676) KRD2827
Kwadra Ton (1676)
Dodano!
Dodano!
109,10 m²
4
2
0

3 740 zł

4 190 zł

Tooltip

Cena regularna

3 840 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Nowość
Zdjęcie 1 projektu Krajobrazy 133 WRN1593
Krajobrazy 133
Dodano!
Dodano!
108,62 m²
3
2
0

3 895 zł

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Dom przy Pastelowej 22 KRK1660
Dom przy Pastelowej 22
Dodano!
Dodano!
100 m²
4
2
0

3 190 zł

3 790 zł

Tooltip

Cena regularna

3 290 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Kwadra Bobo (1888) KRD3024
Kwadra Bobo (1888)
Dodano!
Dodano!
94,20 m²
3
2
0

3 540 zł

3 990 zł

Tooltip

Cena regularna

3 640 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Dom przy Pastelowej 26 KRK1667
Dom przy Pastelowej 26
Dodano!
Dodano!
108,67 m²
3
2
0

3 190 zł

3 790 zł

Tooltip

Cena regularna

3 290 zł najniższa cena

Autor: Horyzont Pracownia Projektowa

100,70 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

137,80 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

20°

Wysokość budynku
Tooltip

5,60 m

Min. szerokość działki
Tooltip

20,30 m

Opis szczegółowy

Strop: lekki podwieszany. Ściany zewnętrzne: pustaki ceramiczne 25cm + styropian 12cm. Pokrycie dachowe: dachówka ceramiczna.

Skonfiguruj dom
Zdjęcie 1 projektu Bergen 90 HUS1003
90,83 m²
3
Stan deweloperski brutto
429 000 zł 4 723 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 100B HFX1044
100,63 m²
3
Stan deweloperski brutto
449 000 zł 4 462 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 100A HFX1036
100,55 m²
4
Stan deweloperski brutto
449 000 zł 4 465 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany FastHome 100 HFX1031
99,59 m²
3
Stan deweloperski brutto
479 000 zł 4 810 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom keramzytowy Atrakcyjna Stodoła wariant 2 HAK1000
99,22 m²
3
Stan deweloperski brutto
494 900 zł 4 988 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Spruce Smart 112 HHT1030
102,60 m²
3
Stan deweloperski brutto
550 500 zł 5 365 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.9 HPK1008
97,80 m²
4
Stan deweloperski brutto
555 900 zł 5 684 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany E.3 HPK1019
97,13 m²
3
Stan deweloperski brutto
496 033 zł 5 107 zł/m²

Opis projektu domu
Antek A

Projekt domu Antek wersja A bez garażu to idealna propozycja dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom posiada typową bryłę, więc jego realizacja jest łatwa. Projekt należy do kategorii domów z kalenicą usytuowaną równolegle do drogi, co często określane jest w warunkach zabudowy. Dom został zaprojektowany z myślą o zabudowie wolnostojącej. Projekt można usytuować na granicy działki, dzięki czemu można go zrealizować w zabudowie bliźniaczej. Jest to również doskonała propozycja dla osób szukających domu z dachem dwuspadowym, co znacznie obniża koszty realizacji. Projekt Antek wersja A bez garażu to dom parterowy, co jest szczególnie bezpieczne w przypadku domowników w starszym wieku oraz osób niepełnosprawnych czy z małymi dziećmi. Uwzględniona w projekcie część dzienna z pewnością zadowoli osoby lubiące cieszyć się wspólnymi chwilami w rodzinnym gronie. Dużym plusem kuchni zamkniętej na salon jest wyraźny podział pomieszczeń. Dzięki takiemu rozwiązaniu domownicy w spokoju mogą realizować swoją kucharską pasję. Jadalnia połączona z pokojem dziennym to rozwiązanie, które zyskuje coraz więcej zwolenników, ze względu na nowoczesny i przestronny wygląd wnętrza. W salonie znajduje się nastrojowy kominek dający przyjemne ciepło i nadający wnętrzu przyjemnej atmosfery. Autor projektu przewidział w nim zarówno łazienkę, jak i osobną toaletę, co jest szczególnie przydatne przy większej liczbie domowników. Potrzeby 2-4 osobowej rodziny spełnią przewidziane w projekcie trzy przestronne sypialnie. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Z pewnością każda Pani domu doceni zalety przewidzianej w projekcie garderoby. Taras przy domu sprzyja spędzaniu czasu na świeżym powietrzu. Budynek został zaprojektowany w technologii murowanej. W jego bryle widoczne są rozwiązania nawiązujące do stylu tradycyjnego, co jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących klasykę i prostotę.