👉 Niższe ceny + karta allegro 200 zł! 🔥

Projekt domu Anita Dworek wersja B z podwójnym gar. paliwo stałe WRD2251

1. Wiatrołap
7
2. Pomieszczenie gospodarcze
1,90
3. Kuchnia
11,30
4. Pomieszczenie gospodarcze
5,30
5. Kotłownia
15,20
6. Pokój + jadalnia
30,40
7. Pokój
12,40
8. Pokój
12,30
9. Korytarz
5,90
10. Pokój
12,40
11. Łazienka
8,10
12. Łazienka
1,60
13. Garaż dwustanowiskowy
34,80
Razem
158,60
158,60

podłogi
1. Korytarz
5,30
2. Pomieszczenie gospodarcze
2,20
3. Łazienka
5,40
4. Pokój
18,70
5. Pokój
21,20
Razem
52,80
52,80

Pow. użytkowa

108,60 m²

Kąt dachu

35°

Wysokość budynku

7,15 m

Powierzchnia zabudowy

194,90 m²

Min. szer. i dł. działki

25,7 x 18,60 m

ikona Pobierz i drukuj

Anita Dworek wersja B z podwójnym gar. paliwo stałe - WRD2251

ikona 108,60 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona5
Pokoje (bez salonu)
ikona 3

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 158,60 m²

Parter projektu Anita Dworek wersja B z podwójnym gar. paliwo stałe

1. Wiatrołap
7
2. Pomieszczenie gospodarcze
1,90
3. Kuchnia
11,30
4. Pomieszczenie gospodarcze
5,30
5. Kotłownia
15,20
6. Pokój + jadalnia
30,40
7. Pokój
12,40
8. Pokój
12,30
9. Korytarz
5,90
10. Pokój
12,40
11. Łazienka
8,10
12. Łazienka
1,60
13. Garaż dwustanowiskowy
34,80
Razem
158,60
158,60

Poddasze - 52,80 m²

Poddasze projektu Anita Dworek wersja B z podwójnym gar. paliwo stałe

podłogi
1. Korytarz
5,30
2. Pomieszczenie gospodarcze
2,20
3. Łazienka
5,40
4. Pokój
18,70
5. Pokój
21,20
Razem
52,80
52,80

Podobne projekty (1378)

Zobacz wszystkie
NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Dom przy Bukowej 27 KRK1614
Dom przy Bukowej 27
Dodano!
Dodano!
100 m²
4
2
2

3 790 zł

4 290 zł

Tooltip

Cena regularna

3 790 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu N-142 PZB1056
N-142
Dodano!
Dodano!
107,21 m²
3
2
2

8 540 zł

8 990 zł

Tooltip

Cena regularna

8 540 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Nowość
Zdjęcie 1 projektu N54-G2 KKG1046
N54-G2
Dodano!
Dodano!
98,26 m²
3
2
2

4 500 zł

5 300 zł

Tooltip

Cena regularna

4 500 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Parterowy WAH1717
Parterowy
Dodano!
Dodano!
118,23 m²
3
2
1

6 032 zł

7 540 zł

Tooltip

Cena regularna

6 032 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Dom przy Przyjemnej 26 bis KRK1586
Dom przy Przyjemnej 26 bis
Dodano!
Dodano!
108,43 m²
3
1
2

3 490 zł

3 990 zł

Tooltip

Cena regularna

3 490 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Milan 2 - dwulokalowy LLL WRD3166
Milan 2 - dwulokalowy LLL
Dodano!
Dodano!
113,60 m²
4
2
1

7 290 zł

7 790 zł

Tooltip

Cena regularna

7 011 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Mokka 18 WOF1190
Mokka 18
Dodano!
Dodano!
110 m²
4
2
2

4 399 zł

4 599 zł

Tooltip

Cena regularna

4 399 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Mokka 18 modern WOF1254
Mokka 18 modern
Dodano!
Dodano!
110 m²
4
2
2

4 399 zł

4 599 zł

Tooltip

Cena regularna

4 399 zł najniższa cena

Autor: Horyzont Pracownia Projektowa

108,60 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

194,90 m²

Powierzchnia dachu

270,70 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

35°

Wysokość budynku
Tooltip

7,15 m

Min. szerokość działki
Tooltip

25,70 m

Min. długość działki
Tooltip

18,60 m

Opis szczegółowy

Fundamenty: betonowe. Ściany zewnętrzne: gazobeton 24 cm + styropian 12 cm. Ściany wewnętrzne: bloczki gazobetonowe 24 cm. Strop: gęstożebrowy Teriva i drewniany. Pokrycie dachowe: dachówka ceramiczna.

Skonfiguruj dom
Zdjęcie 1 projektu Bergen 110 HUS1001
110,80 m²
3
Stan deweloperski brutto
469 000 zł 4 233 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom keramzytowy Atrakcyjna Stodoła AS132G HAK1004
108,09 m²
3
Stan deweloperski brutto
655 500 zł 4 965 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.8 HPK1007
108,05 m²
4
Stan deweloperski brutto
624 000 zł 5 775 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom keramzytowy Atrakcyjna Stodoła AS110 HAK1005
109,71 m²
4
Stan deweloperski brutto
552 900 zł 5 040 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany E.1 HPK1017
107,27 m²
3
Stan deweloperski brutto
535 695 zł 4 994 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Functional Smart 110 HHT1018
110,12 m²
3
Stan deweloperski brutto
525 337 zł 4 771 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom keramzytowy Essenzia 110 HRK1001
107 m²
3
Stan deweloperski brutto
474 120 zł 4 431 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 110B HFX1046
110,25 m²
3
Stan deweloperski brutto
475 000 zł 4 308 zł/m²

Opis projektu domu
Anita Dworek wersja B z podwójnym gar. paliwo stałe

Dom Anita Dworek wersja B z podwójnym gar. paliwo stałe jest opcją cieszącego się popularnością projektu Anita Dworek wersja A z poj. garażem. W odróżnieniu od pierwotnej wersji projekt ma więcej stanowisk garażowych. Projekt domu Anita Dworek wersja B z podwójnym gar. paliwo stałe to ciekawa propozycja dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom cechuje się prostą bryłą, więc będzie się dobrze prezentował niezależnie od otoczenia. Projekt ma usytuowaną kalenicę równolegle do drogi, co jest ważne z punktu widzenia warunków zabudowy na danym terenie. Kierowany jest do Inwestorów posiadających działkę pozwalającą na realizację projektu w zabudowie wolnostojącej. Projekt można usytuować na granicy działki, dzięki czemu można go zrealizować w zabudowie bliźniaczej. Autor projektu przewidział garaż dwustanowiskowy w linii budynku. Konstrukcja budynku przykryta jest dachem dwuspadowym, dzięki któremu budynek posiada ponadczasowy wygląd. Projekt Anita Dworek wersja B z podwójnym gar. paliwo stałe to dom parterowy z poddaszem użytkowym, co sprawia, że jego powierzchnia jest wyraźnie podzielona na strefy: dzienną i nocną.Uwzględniona w projekcie część dzienna z pewnością zadowoli osoby lubiące cieszyć się wspólnymi chwilami w rodzinnym gronie. Tworzy ją między innymi kuchnia, która będzie idealnym rozwiązaniem zarówno dla tradycyjnych, jak i nowoczesnych gospodyń domowych. W salonie znajduje się nastrojowy kominek dający przyjemne ciepło i nadający wnętrzu przyjemnej atmosfery. Część nocna składa się z pięciu sypialni, dlatego też dom jest odpowiedni dla 5-7 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Oprócz tego, w domu znajduje się również pomieszczenie gospodarcze, które można wykorzystać zgodnie z własnymi potrzebami. Taras przy domu sprzyja spędzaniu czasu na świeżym powietrzu. Dom zaprojektowano w technologii murowanej. Jego wygląd zewnętrzny uwydatnia cechy charakterystyczne dla stylu dworkowego i idealnie wpisze się w wiejski krajobraz.