👉 Niższe ceny + karta allegro 200 zł! 🔥

Projekt domu Anielka (z wiatą) WRC1444

1. Wiatrołap
5,94
2. Hall
9,15
3. Kuchnia
6,55
4. Pokój dzienny
26,60
5. Łazienka
7,07
6. Pokój
12,57
7. Pokój
13,68
Razem
81,56
81,56
8. Wiata garażowa jednostanowiskowa
13,45

Pow. użytkowa

81,56 m²

Kąt dachu

18°

Wysokość budynku

5,39 m

Powierzchnia zabudowy

157,40 m²

Min. szer. i dł. działki

23,9 x 18,70 m

ikona Pobierz i drukuj

Anielka (z wiatą) - WRC1444

ikona 81,56 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona2
Pokoje (bez salonu)
ikona 1
Łazienki (z toaletami)
ikona 1

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 81,56 m²

Parter projektu Anielka (z wiatą)

1. Wiatrołap
5,94
2. Hall
9,15
3. Kuchnia
6,55
4. Pokój dzienny
26,60
5. Łazienka
7,07
6. Pokój
12,57
7. Pokój
13,68
Razem
81,56
81,56
8. Wiata garażowa jednostanowiskowa
13,45

Podobne projekty (439)

Zobacz wszystkie
Nowość
Zdjęcie 1 projektu APS 285 + G ECO LUA1697
APS 285 + G ECO
Dodano!
Dodano!
83,60 m²
2
1
1

5 099 zł

Nowość
Zdjęcie 1 projektu Planujdom 175 ABP1022
Planujdom 175
Dodano!
Dodano!
83,80 m²
1
1
2

3 990 zł

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Dom przy Przyjemnej 19 bis KRK1534
Dom przy Przyjemnej 19 bis
Dodano!
Dodano!
80 m²
2
1
2

3 690 zł

4 190 zł

Tooltip

Cena regularna

3 690 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu N45-G1 KKG1034
N45-G1
Dodano!
Dodano!
88,06 m²
3
2
1

3 850 zł

4 500 zł

Tooltip

Cena regularna

3 850 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Zdjęcie 1 projektu Stodoła z widokiem wersja murowana KRY1015
79,10 m²
3
2
1

6 000 zł

NIŻSZA CENA 🔥
Nowość
Zdjęcie 1 projektu Mokka 20 mini s2 WOF1281
Mokka 20 mini s2
Dodano!
Dodano!
79,93 m²
3
1
1

3 899 zł

4 099 zł

Tooltip

Cena regularna

3 899 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Zosia 7 WAH1888
Zosia 7
Dodano!
Dodano!
82,43 m²
3
2
1

5 272 zł

6 590 zł

Tooltip

Cena regularna

5 272 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Zdjęcie 1 projektu Niko BSE1079
Niko
Dodano!
Dodano!
85,78 m²
2
2
1

4 600 zł

Autor: Pracownia Projektowa ARCHIPELAG

81,56 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

157,40 m²

Powierzchnia dachu

214 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

18°

Wysokość budynku
Tooltip

5,39 m

Min. szerokość działki
Tooltip

23,90 m

Min. długość działki
Tooltip

18,70 m

Opis szczegółowy

Dom zaprojektowany w technologii murowej. Dach o konstrukcji drewnianej pokryty dachówką cementową lub ceramiczną. Elewację wykonano z tynku strukturalnego. Stolarka okienna drewniana.

Skonfiguruj dom
Zdjęcie 1 projektu Bergen 90 HUS1003
90,83 m²
3
Stan deweloperski brutto
429 000 zł 4 723 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Mezzanine Smart 70 HHT1011
81,09 m²
2
Stan deweloperski brutto
449 600 zł 5 544 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu ExtraKeramzytowy 1 HAK1001
80,39 m²
3
Stan deweloperski brutto
434 900 zł 5 410 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom modułowy Energy HMD1003
83,28 m²
3
Stan deweloperski brutto
473 000 zł 5 680 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 80B HFX1042
79,62 m²
2
Stan deweloperski brutto
399 000 zł 5 011 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 80A HFX1041
79,62 m²
3
Stan deweloperski brutto
399 000 zł 5 011 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.10 HPK1009
84,54 m²
3
Stan deweloperski brutto
509 400 zł 6 026 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.10a HPK1010
84,54 m²
3
Stan deweloperski brutto
509 400 zł 6 026 zł/m²

Opis projektu domu
Anielka (z wiatą)

Dom parterowy niepodpiwniczony przeznaczony dla 2-3 osobowej rodziny. Atutem domu jest prosta konstrukcja i przejrzysty układ funkcjonalny. Ukształtowanie przestrzeni pozwala na poruszanie się po wnętrzu osobom niepełnosprawnym.