JBL GO 4 w prezencie 🎸

Sprawdź

Projekt domu Planujdom 175 ABP1022

1. Wiatrołap
7,50
2. Korytarz
8,50
3. Kuchnia
11,40
4. Pokój dzienny + jadalnia
29,98
5. Łazienka
7,50
6. Pokój
18,92
7. Kotłownia
12,32
8. Garaż dwustanowiskowy
34,26
Razem
130,38
130,38

Pow. użytkowa

83,80 m²

Kąt dachu

40°

Wysokość budynku

7,81 m

Powierzchnia zabudowy

165,53 m²

Min. szer. i dł. działki

28,18 x 16,88 m

Konstrukcja

Murowana

Szacunkowy koszt SSZ
netto na I kwartał 2026

250 000 zł

Pokaż więcej parametrów

Zapisz Dodano!
Porównaj Dodano!
ikona Pobierz i drukuj

Planujdom 175 - ABP1022

ikona 83,80 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona1
Pokoje (bez salonu)
ikona 1
Konstrukcja: Murowana

3 990 zł

Projekt jest dostępny

Gwarancja najniższej ceny
ikona
Darmowa dostawa
Paczkomaty, kurier
ikona
100 dni na wymianę,
30 dni na zwrot
ikona Zyskaj najwięcej! Extradodatki GRATIS:

15% rabatu do LEROY MERLIN

10% rabatu w CASTORAMIE

10% zwrotu za zakupy w OBI

16% rabatu w SELSEY

Kurs wideo dla planujących budowę

Pakiet Formalności 2026

Przydatne Extradodatki

Poradnik Dach Solarny

ikona Co zawiera projekt?
  • Projekt zgodny z WT2021
  • Bezpłatne pozwolenie na zmiany
  • Charakterystyka energetyczna
Konsultant
71 715 20 60

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 130,38 m²

Parter projektu Planujdom 175

1. Wiatrołap
7,50
2. Korytarz
8,50
3. Kuchnia
11,40
4. Pokój dzienny + jadalnia
29,98
5. Łazienka
7,50
6. Pokój
18,92
7. Kotłownia
12,32
8. Garaż dwustanowiskowy
34,26
Razem
130,38
130,38

Otrzymasz PDF-y z rzutami wszystkich kondygnacji

Zamów rysunki szczegółowe

Zapoznaj się ze szczegółowymi rysunkami rzutów kondygnacji w PDF dla tego projektu.

Podobne projekty (23)

Zobacz wszystkie
PREZENT 🎸
Zdjęcie 1 projektu Lancaster DCB104 WOB1559
Lancaster DCB104
Dodano!
Dodano!
84,33 m²
2
1
1

4 970 zł

PREZENT 🎸
Zdjęcie 1 projektu APS 336 wariant 2 + G LUA1509
APS 336 wariant 2 + G
Dodano!
Dodano!
99 m²
3
2
1

5 099 zł

PREZENT 🎸
Nowość
Zdjęcie 1 projektu Mokka 20 plus s2 WOF1283
Mokka 20 plus s2
Dodano!
Dodano!
99,58 m²
3
2
2

4 199 zł

PREZENT 🎸
Nowość
Zdjęcie 1 projektu Mokka 20 s2 WOF1280
Mokka 20 s2
Dodano!
Dodano!
89,81 m²
3
2
2

4 099 zł

PREZENT 🎸
Zdjęcie 1 projektu HomeKoncept 44 G1 KRX1062
HomeKoncept 44 G1
Dodano!
Dodano!
99,80 m²
3
2
1

5 990 zł

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu APS 336 wariant 2 + G ECO LUA1618
APS 336 wariant 2 + G ECO
Dodano!
Dodano!
99 m²
3
2
1

4 749 zł

5 299 zł

Tooltip

Cena regularna

4 749 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PREZENT 🎸
Zdjęcie 1 projektu APS 324 + G LUA1627
APS 324 + G
Dodano!
Dodano!
99,90 m²
3
2
1

5 299 zł

PREZENT 🎸
Zdjęcie 1 projektu D21-9AII G1 WSA1029
D21-9AII G1
Dodano!
Dodano!
87,46 m²
2
2
1

6 500 zł

Nowy aktualny

Szacunkowy koszt budowy

Stan surowy zamknięty

Koszt aktualny na I kwartał 2026

250 000 zł netto

Prace ziemne i fundamenty

66 000 zł

Kompletna konstrukcja,
strop oraz dach

147 000 zł

Stolarka okienna i drzwiowa

37 000 zł

Czy da się obniżyć koszty budowy?
Czy da się obniżyć koszty budowy?

Oczywiście. Wyceniaj materiały budowlane w kilku miejsach (skorzystaj z gotowego zestawienia materiałów), szukaj promocji, negocjuj. Zobacz nasz film jak obniżyć koszt budowy.

Autor: PLANUJDOM

83,80 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

165,53 m²

Powierzchnia netto
Tooltip
Powierzchna wszystkich pomieszczeń w budynku mierzona na wysokości podłogi.

130,38 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

40°

Wysokość budynku
Tooltip

7,81 m

Min. szerokość działki
Tooltip

28,18 m

Min. długość działki
Tooltip

16,88 m

Energooszczędność Energooszczędność

Oze Czym jest OZE (Odnawialne Źródło Energii)?
Ogrzewanie główne

Gazowe lub paliwo stałe (OZE) - szczegóły

Interesuje Cię inne źródło ogrzewania? Wyślij zapytanie lub zadzwoń do doradcy

Wentylacja

Grawitacyjna

Opis szczegółowy

Konstrukcja murowana. Strop: żelbetowy. Dach: dwuspadowy. Pokrycie dachu: blachodachówka. Ocieplenie stropu: wełna mineralna gr. 30 cm. Tynk: mineralny. Ocieplenie ścian: Styropian 20cm.Ogrzewanie na paliwa stałe lub instalacja gazowa w projekcieMożliwa instalacja pompy ciepła.

Skonfiguruj dom
Zdjęcie 1 projektu Bergen 90 HUS1003
90,83 m²
3
Stan deweloperski brutto
429 000 zł 4 723 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom modułowy Energy HMD1003
83,28 m²
3
Stan deweloperski brutto
473 000 zł 5 680 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.10 HPK1009
84,54 m²
3
Stan deweloperski brutto
509 400 zł 6 026 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.10a HPK1010
84,54 m²
3
Stan deweloperski brutto
509 400 zł 6 026 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany FastHome 85 HFX1030
85,28 m²
3
Stan deweloperski brutto
445 000 zł 5 218 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Urban Smart 110 HHT1035
85,86 m²
3
Stan deweloperski brutto
465 577 zł 5 423 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Mezzanine Smart 70 HHT1011
81,09 m²
2
Stan deweloperski brutto
449 600 zł 5 544 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu ExtraKeramzytowy 1 HAK1001
80,39 m²
3
Stan deweloperski brutto
434 900 zł 5 410 zł/m²

Opis projektu domu
Planujdom 175

Projekt domu parterowego Planujdom 175 z obszernym garażem, dachem dwuspadowym i tarasem.

Społeczność projektu domu
Planujdom 175 w budowie

Opinie o projekcie domu
Planujdom 175