👉 Odbierz prezent do projektu 🎁

Sprawdź

Projekt domu Amber 2 BSA1331

1. Wiatrołap
2,47
2. Korytarz
13,89
3. Kuchnia + jadalnia
16,21
4. Pokój dzienny
30,54
5. Pokój
8,78
6. Wc
1,55
7. Schody
8,10
8. Kotłownia
6,84
9. Garaż dwustanowiskowy
38,42
Razem
126,80
126,80

podłogi
1. Korytarz
9,51
2. Pokój
5,76
3. Pokój
12,16
4. Pokój
13,14
5. Łazienka
4,99
6. Łazienka
2,55
7. Garderoba
2,13
8. Pokój
13,98
Razem
64,22
64,22

Pow. użytkowa

152,60 m²

Kąt dachu

40°

Wysokość budynku

8,53 m

Powierzchnia zabudowy

164,58 m²

Min. szer. i dł. działki

28,02 x 19,45 m

ikona Pobierz i drukuj

Amber 2 - BSA1331

ikona 152,60 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona5
Pokoje (bez salonu)
ikona 3

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 126,80 m²

Projekt domu Amber 2 - rzut parteru, dom liczy 5 pokoje, 3 łazienki i wc

1. Wiatrołap
2,47
2. Korytarz
13,89
3. Kuchnia + jadalnia
16,21
4. Pokój dzienny
30,54
5. Pokój
8,78
6. Wc
1,55
7. Schody
8,10
8. Kotłownia
6,84
9. Garaż dwustanowiskowy
38,42
Razem
126,80
126,80

Poddasze - 64,22 m²

Projekt domu Amber 2 - rzut poddasza, dom liczy 5 pokoje, 3 łazienki i wc

podłogi
1. Korytarz
9,51
2. Pokój
5,76
3. Pokój
12,16
4. Pokój
13,14
5. Łazienka
4,99
6. Łazienka
2,55
7. Garderoba
2,13
8. Pokój
13,98
Razem
64,22
64,22

Warianty projektu (1)

Projekt domu Amber
Amber
Dodano!
Dodano!
152,51 m²
5
3
1

6 349 zł

Podobne projekty (1643)

Zobacz wszystkie
Zdjęcie 1 projektu Wolta BSA2153
Wolta
Dodano!
Dodano!
156,75 m²
4
2
2

6 149 zł

Zdjęcie 1 projektu Miejski 4 WAH2145
Miejski 4
Dodano!
Dodano!
148,08 m²
4
3
1

6 690 zł

Zdjęcie 1 projektu Miejski 3 WAH2144
Miejski 3
Dodano!
Dodano!
148,08 m²
4
3
1

6 690 zł

Zdjęcie 1 projektu Biba WAH1712
Biba
Dodano!
Dodano!
137,32 m²
4
3
2

6 750 zł

Zdjęcie 1 projektu Dana 3 BSE1172
Dana 3
Dodano!
Dodano!
143,82 m²
4
3
2

5 800 zł

Zdjęcie 1 projektu House 36 WRG1103
House 36
Dodano!
Dodano!
141,23 m²
3
2
1

6 390 zł

Zdjęcie 1 projektu Kiri 2 BSE1188
Kiri 2
Dodano!
Dodano!
138,97 m²
4
3
2

5 800 zł

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Baltazar Solis (1492) KRD2637
Baltazar Solis (1492)
Dodano!
Dodano!
164,70 m²
5
3
2

4 690 zł

5 090 zł

Tooltip

Cena regularna

4 640 zł najniższa cena

Autor: Domy w Stylu

152,60 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

164,58 m²

Kubatura brutto
Tooltip
Zazwyczaj jest to suma kubatur (objętości) wszystkich pomieszczeń budynku, liczonych po zewnętrznym obrysie murów (z ociepleniem).

942 m³

Powierzchnia dachu

240 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

40°

Wysokość budynku
Tooltip

8,53 m

Min. szerokość działki
Tooltip

28,02 m

Min. długość działki
Tooltip

19,45 m

Energooszczędność Energooszczędność

Oze Czym jest OZE (Odnawialne Źródło Energii)?
Ep
Tooltip
Energia pierwotna określa ilość energii nieodnawialnej potrzebnej w ciągu roku do ogrzewania czy też ogrzania wody użytkowej z uwzględnieniem kosztów produkcji i transportu surowców energetycznych.

50,20 kWh/(m²rok)

Opis szczegółowy

Ściany: 2-warstwowe - pustak ceramiczny + styropian. Stropy: żelbetowe, wylewane. Dach: blacha na rąbek stojący Ruukki Classic, kąt nachylenia 40°. Ogrzewanie: gazowe, pakiet "Kotłownia na paliwo stałe", olejowe.

Zdjęcie 1 projektu Bergen 130 HUS1002
130,40 m²
4
Stan deweloperski brutto
529 000 zł 4 057 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 150A HFX1038
150,51 m²
4
Stan deweloperski brutto
590 000 zł 3 920 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 150B HFX1039
150,50 m²
4
Stan deweloperski brutto
590 000 zł 3 920 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.2 HPK1001
159,18 m²
5
Stan deweloperski brutto
847 000 zł 5 321 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Open Sky 195 HHT1029
145,04 m²
4
Stan deweloperski brutto
940 300 zł 6 483 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.4 bez okapu HPK1003
162,18 m²
5
Stan deweloperski brutto
723 500 zł 4 461 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.4 z okapem HPK1014
162,18 m²
5
Stan deweloperski brutto
739 600 zł 4 560 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DH174 HDH1009
162,97 m²
4
Stan deweloperski brutto
1 026 000 zł 6 296 zł/m²

Opis projektu domu
Amber 2

Dom Amber 2 został stworzony na wzór popularnego projektu Amber. W przeciwieństwie do podstawowej wersji projekt ma mniejszą powierzchnię, więcej stanowisk garażowych. Projekt domu Amber 2 to ciekawa propozycja dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom posiada typową bryłę, więc będzie się dobrze prezentował niezależnie od otoczenia. W tym projekcie kalenica usytuowana jest równolegle do drogi, co jest bardzo istotnie, gdy wymaga tego plan zagospodarowania przestrzennego. Projekt został stworzony z myślą o działkach pozwalających na usytuowanie domu w zabudowie wolnostojącej. W projekcie przewidziano garaż dwustanowiskowy w linii budynku. Jest to również ciekawa propozycja dla osób szukających domu z dachem dwuspadowym, co pozwala na ograniczenie kosztów. Projekt Amber 2 to dom parterowy z poddaszem użytkowym, co sprawia, że jego powierzchnia jest wyraźnie podzielona na strefy: dzienną i nocną.Projekt domu charakteryzuje się przestronną strefą dzienną. Zaplanowana w projekcie kuchnia zamknięta jest oazą dla kucharza, który może kontynuować swoją pasję bez przeszkadzania innym domownikom. Znajdujący się w kuchni stół umili każdy poranek spędzając czas z rodziną. Usytuowany w salonie kominek nie tylko świetnie się prezentuje, ale także zapewni przyjemne ciepło w chłodniejsze dni. W projekcie uwzględniono na parterze toaletę dla gości oraz dwie łazienki na poddaszu dla domowników. Strefa sypialniana składa się z pięciu pokoi, co jest doskonałą opcją dla dużej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Rodzinne spotkania w słonecznie dni uprzyjemni przewidziany przy domu taras. Zalecana przez architekta technologia murowana zapewnia trwałość i solidność konstrukcji. Jego wygląd nawiązuje do stylu tradycyjnego, dlatego będzie prezentować się doskonale niezależnie od okolicy.