Projekt domu Amber 2 BSA1331

Cena projektu: 3 900 zł 3 550 zł Oszczędzasz 350 złOferta ważna do 31 maja 2020 r.

Masz pytania? Zadzwoń
71 715 20 60

pn-pt 8-21, sb-nd 9-17

Zamów rozmowę
Pow. użytkowa
152,6 m²
Min. szer. działki
28,02 m
Wysokość budynku
8,53 m
Pow. zabudowy
164,58 m²
Kubatura
942 m³
Kąt nach. dachu
40°
Pow. dachu
240 m²
Liczba pokoi
5 (4 + 1 na parterze)
Stan. garażowe
2

Opis projektu

Dom Amber 2 został stworzony na wzór popularnego projektu Amber. W przeciwieństwie do podstawowej wersji projekt ma mniejszą powierzchnię, więcej stanowisk garażowych. Projekt domu Amber 2 to ciekawa propozycja dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom posiada typową bryłę, więc będzie się dobrze prezentował niezależnie od otoczenia. W tym projekcie kalenica usytuowana jest równolegle do drogi, co jest bardzo istotnie, gdy wymaga tego plan zagospodarowania przestrzennego. Projekt został stworzony z myślą o działkach pozwalających na usytuowanie domu w zabudowie wolnostojącej. W projekcie przewidziano garaż dwustanowiskowy w linii budynku. Jest to również ciekawa propozycja dla osób szukających domu z dachem dwuspadowym, co pozwala na ograniczenie kosztów. Projekt Amber 2 to dom parterowy z poddaszem użytkowym, co sprawia, że jego powierzchnia jest wyraźnie podzielona na strefy: dzienną i nocną.Projekt domu charakteryzuje się przestronną strefą dzienną. Zaplanowana w projekcie kuchnia zamknięta jest oazą dla kucharza, który może kontynuować swoją pasję bez przeszkadzania innym domownikom. Znajdujący się w kuchni stół umili każdy poranek spędzając czas z rodziną. Usytuowany w salonie kominek nie tylko świetnie się prezentuje, ale także zapewni przyjemne ciepło w chłodniejsze dni. W projekcie uwzględniono na parterze toaletę dla gości oraz dwie łazienki na poddaszu dla domowników. Strefa sypialniana składa się z pięciu pokoi, co jest doskonałą opcją dla dużej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Rodzinne spotkania w słonecznie dni uprzyjemni przewidziany przy domu taras. Zalecana przez architekta technologia murowana zapewnia trwałość i solidność konstrukcji. Jego wygląd nawiązuje do stylu tradycyjnego, dlatego będzie prezentować się doskonale niezależnie od okolicy.

Rysunki szczegółowe Sprawdź dokładne wymiary w projekcie
Koszty budowy Sprawdź przybliżone koszty budowy

Rzut kondygnacji projektu Amber 2 - Rzut parteru

1 wiatrołap
2,47 m²
2 korytarz
13,89 m²
3 kuchnia + jadalnia
16,21 m²
4 pokój dzienny
30,54 m²
5 pokój
8,78 m²
6 wc
1,55 m²
7 schody
8,1 m²
8 kotłownia
6,84 m²
9 garaż dwustan.
38,42 m²
razem
126,8 m²

Rzut kondygnacji projektu Amber 2 - Rzut poddasza

1 korytarz
9,51 m²
2 pokój
5,76 m²
3 pokój
12,16 m²
4 pokój
13,14 m²
5 łazienka
4,99 m²
6 łazienka
2,55 m²
7 garderoba
2,13 m²
8 pokój
13,98 m²
razem
64,22 m²

Chcesz wprowadzić zmiany w tym projekcie?

Dowiedz się, jakie zmiany są możliwe na etapie adaptacji.

Płatne dodatki do projektu

Bezpłatne dodatki do projektu

Wnętrza 3D w iDesigner Wnętrza do tego projektu nie są dostępne od ręki

Usytuowanie domu na działce

Usytuowanie projektu Amber 2 na działce

Przekrój pionowy

Przekrój pionowy projektu Amber 2
Analiza działkiSprawdź czy możesz wybudować ten projekt na swojej działce

Koszt budowy domu

stan zerowy

stan surowy otwarty

stan surowy zamknięty

Wycena opracowana przez autora projektu:

268 337 zł - orientacyjny koszt budowy domu do stanu surowego zamkniętego bez instalacji.

Wycena stanowi wartość przybliżoną. W zależności od wykorzystanych materiałów oraz kosztów robót budowlanych może się ona różnić od rzeczywistych wydatków. Ostateczny koszt budowy domu zależy także od lokalizacji (w tym warunków lokalnych), czasu trwania budowy oraz ewentualnych zmian wprowadzonych na etapie adaptacji projektu.

Mapa budowy Sprawdź gdzie w Polsce budowany jest ten projekt

Technologia budowy domu

Dach: blacha na rąbek stojący Classic Ruukki, kąt nachylenia 40°. Stropy: żelbetowe, wylewane. Ściany: 2-warstwowe - pustak ceramiczny + styropian. Ogrzewanie: gazowe, pakiet "Kotłownia na paliwo stałe", olejowe.

Rekomendowani producenci

Elewacje

Autor: DOMY w Stylu

Opinie mieszkańców domu Amber 2

Zdjęcie profilowe tteerryy
tteerryy

Projekt domu Amber 2 BSA1331 spodobał nam się wizualnie. Nie mieliśmy szczególnych wymagań względem pomieszczeń, ten dom wydał nam się przestronny i na miarę naszych potrzeb.

Budowa poszła sprawnie projekt domu Amber 2 BSA1331 był czytelny. Skarg ze strony fachowców nie było. Zmieniliśmy projekt instalacji w domu na taką, która spełnia nasze wymagania. Posiadamy ogrzewanie węglowe, jest godne polecenia.

Garaż mamy od strony zachodniej i niestety przy takim ułożeniu dom nie jest odpowiednio doświetlony w ciągu dnia. Być może przy innym ułożeniu budynku względem stron świata byłoby inaczej. Wprowadziliśmy kilka udoskonaleń do naszego domu, aby nam się lepiej funkcjonowało. Zaczęliśmy od łazienki na dole, którą przenieśliśmy pod schody, żeby był dodatkowy pokój. Zmieniły się jeszcze u nas ścianki działowe i rozmieszczenie pokoi na poddaszu. I jeszcze komin poszerzyliśmy i przenieśliśmy na drugą stronę.

Pomieszczenia zostały na poddaszu zmienione i teraz odpowiadają naszym wymaganiom. Jesteśmy dwuosobową rodziną, dom się sprawdza i na pewno jak będą trzy czy cztery osoby to także będzie sporo miejsca.

Jestem zadowolony z projektu domu jednorodzinnego z poddaszem użytkowym Amber 2 BSA1331, mamy dużo przestrzeni i miejsca na urządzanie przyjęć i spędzania czasu z rodziną. Jedyne, na co warto zwrócić uwagę, to rozmieszczenie belki w kuchni. Ja tą belkę zostawiłem, ale podciągnąłem do końca balkonu i w ten sposób mam większą kuchnię. Dlatego polecam takie rozwiązanie. Pozdrawiam.

Recenzje projektu Amber 2

  – 0 głosów

Projekt domu Amber 2 należy do kategorii

Pozostałe wersje projektu Amber 2

Projekt domu Amber -350 3D

Amber

160,1 m²

Projekt domu Amber 3 -350

Amber 3

194,9 m²

Projekty podobne do Amber 2 BSA1331

Projekt domu Praktyczny 4A 3D

Praktyczny 4A

167,6 m²

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 15 DN2 -400

Projekt domu Directus II G1

Directus II G1

154,19 m²

Projekt domu Żarowo 1mgg

Żarowo 1mgg

149,6 m²

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 15 D -400

Projekt domu Heliodor As - murowana – beton komórkowy -250 3D

Bądź na bieżąco z extra promocjami!

Zostaw nam swój adres e-mail, będziemy Ci wysyłać najlepsze okazje

Podstawowe informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych