Sprawdź

Projekt domu Alabama 4B WRD2209

1. Wiatrołap
4,30
2. Hall
15
3. Kuchnia
9,30
4. Spiżarnia
2,60
5. Pokój dzienny + jadalnia
35,70
6. Pokój
17,20
7. Pokój
15,50
8. Kotłownia
6,20
9. Łazienka
7,40
10. Wc
2
11. Pokój
15,30
Razem
130,50
130,50

podłogi
1. Hall
5,60
2. Pokój
7,70
3. Garderoba
2,10
4. Pokój
10,60
5. Garderoba
3
6. Łazienka
6,60
Razem
35,60
35,60

Pow. użytkowa

159,90 m²

Kąt dachu

32°

Wysokość budynku

7,42 m

Powierzchnia zabudowy

172,70 m²

ikona Pobierz i drukuj

Alabama 4B - WRD2209

ikona 159,90 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona5
Pokoje (bez salonu)
ikona 3
Łazienki (z toaletami)
ikona 0

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 130,50 m²

Projekt domu Alabama 4B - rzut parteru, dom liczy 5 pokoje, 3 łazienki i wc

1. Wiatrołap
4,30
2. Hall
15
3. Kuchnia
9,30
4. Spiżarnia
2,60
5. Pokój dzienny + jadalnia
35,70
6. Pokój
17,20
7. Pokój
15,50
8. Kotłownia
6,20
9. Łazienka
7,40
10. Wc
2
11. Pokój
15,30
Razem
130,50
130,50

Poddasze - 35,60 m²

Projekt domu Alabama 4B - rzut poddasza, dom liczy 5 pokoje, 3 łazienki i wc

podłogi
1. Hall
5,60
2. Pokój
7,70
3. Garderoba
2,10
4. Pokój
10,60
5. Garderoba
3
6. Łazienka
6,60
Razem
35,60
35,60

Podobne projekty (1485)

Zobacz wszystkie
PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu NewHouse 762 KRZ1121
NewHouse 762
Dodano!
Dodano!
162,67 m²
4
3
2

6 290 zł

6 790 zł

Tooltip

Cena regularna

6 390 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu NewHouse 759 KRZ1070
NewHouse 759
Dodano!
Dodano!
157 m²
4
3
2

5 690 zł

6 190 zł

Tooltip

Cena regularna

5 990 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Zdjęcie 1 projektu HomeKoncept 79 KRX1125
HomeKoncept 79
Dodano!
Dodano!
162,27 m²
4
3
2

6 990 zł

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu BrickHouse 159 KRZ1082
BrickHouse 159
Dodano!
Dodano!
156,73 m²
4
3
2

5 690 zł

6 190 zł

Tooltip

Cena regularna

5 990 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu NewHouse 790 w2 KRZ1065
NewHouse 790 w2
Dodano!
Dodano!
172,58 m²
4
3
2

6 290 zł

6 790 zł

Tooltip

Cena regularna

6 590 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Zdjęcie 1 projektu Willa optima 1 WAW1192
Willa optima 1
Dodano!
Dodano!
169,30 m²
5
3
2

9 830 zł

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Decyma 7 BSA2086
Decyma 7
Dodano!
Dodano!
154,23 m²
4
3
1

5 249 zł

5 849 zł

Tooltip

Cena regularna

5 349 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Zdjęcie 1 projektu HomeKoncept 96 KRX1225
HomeKoncept 96
Dodano!
Dodano!
171,97 m²
4
3
2

7 690 zł

Autor: Horyzont Pracownia Projektowa

159,90 m²

Wysokość ściany kolankowej
Tooltip
Wysokość ściany podpierającej dach. Jej wysokość wpływa na powierzchnię użytkową kondygnacji, na której się znajduje.

0,24 m

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

172,70 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

32°

Wysokość budynku
Tooltip

7,42 m

Min. szerokość działki
Tooltip

23,40 m

Opis szczegółowy

Strop: gęstożebrowy Teriva I. Ściany zewnętrzne: gazobeton 24cm + styropian 14cm. Pokrycie dachowe: dachówka ceramiczna. Okna połaciowe: Velux.

Zdjęcie 1 projektu Bergen 130 HUS1002
130,40 m²
4
Stan deweloperski brutto
529 000 zł 4 057 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.2 HPK1001
159,18 m²
5
Stan deweloperski brutto
847 000 zł 5 321 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.4 bez okapu HPK1003
162,18 m²
5
Stan deweloperski brutto
723 500 zł 4 461 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.4 z okapem HPK1014
162,18 m²
5
Stan deweloperski brutto
739 600 zł 4 560 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DH174 HDH1009
162,97 m²
4
Stan deweloperski brutto
1 026 000 zł 6 296 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Viking Smart 220 HHT1032
163,86 m²
4
Stan deweloperski brutto
1 095 606 zł 6 686 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 150A HFX1038
150,51 m²
4
Stan deweloperski brutto
590 000 zł 3 920 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 150B HFX1039
150,50 m²
4
Stan deweloperski brutto
590 000 zł 3 920 zł/m²

Opis projektu domu
Alabama 4B

Projekt domu Alabama 4 wersja B bez garażu został stworzony na wzór popularnego projektu Alabama 4 wersja A z wiatą. Projekt domu Alabama 4 wersja B bez garażu jest doskonały na średniej szerokości działkę. Dom charakteryzuje się bryłą w kształcie litery L, co sprawia, że oryginalnie się prezentuje. Uwzględniony w nim wykusz nadaje konstrukcji wyjątkowego charakteru. Projekt ma usytuowaną kalenicę równolegle do drogi, co często określane jest w warunkach zabudowy. Kierowany jest do Inwestorów posiadających działkę pozwalającą na realizację projektu w zabudowie wolnostojącej. Konstrukcja domu zwieńczona jest dachem kopertowym, który doskonale chroni budynek przed niekorzystną pogodą. Projekt Alabama 4 wersja B bez garażu to dom parterowy z poddaszem użytkowym, co sprawia, że metraż powierzchni użytkowej nie jest ograniczony wielkością działki. Sercem domu jest przestronna strefa dzienna, która sprzyja spędzaniu wspólnego czasu w gronie najbliższych. Tworzy ją między innymi funkcjonalna kuchnia, którą każdy Inwestor swobodnie dostosuje do swoich potrzeb. Uwzględniona w projekcie spiżarka znacznie ułatwi zachowanie porządku. Połączenie jadalni z salonem to doskonałe rozwiązanie dla osób, lubiących organizować przyjęcia. Usytuowany w salonie kominek nie tylko świetnie się prezentuje, ale także zapewni przyjemne ciepło w chłodniejsze dni. W projekcie uwzględniono dwie komfortowe łazienki- jedna znajduje się na parterze, zaś druga na poddaszu. Oprócz tego na dole przewidziano dodatkową, osobną toaletę. Część nocna składa się z pięciu sypialni, dlatego też dom jest odpowiedni dla 5-7 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Miłośników otwartych przestrzeni bez wątpienia usatysfakcjonuje efektowna antresola. Ciągłość pomiędzy wnętrzem domu a ogrodem zapewnia atrakcyjny taras. Projekt powstał z myślą o Inwestorach, którzy planują zbudować dom w technologii murowanej. W jego bryle widoczne są rozwiązania nawiązujące do stylu nowoczesnego i pod względem wizualnym spełni nawet wysoko postawione oczekiwania.