Rabat -200 zł na wszytkie projekty domów! Tylko dla pierwszych 350 zamówień.  Sprawdź

Dom Wymarzony 5 w budowie WAH1899

Wymarzony 5

5
38
0

Budujący 17

Zadawaj pytania, publikuj posty i zdjęcia związane z projektem Wymarzony 5

Nie masz konta?
Zarejestruj się

Ostatnia aktywność

Dzien dobry. Czy ktoś już zbudował dom wymarzony 5? Zastanawiamy się nad kupnem. Jaki jest rzeczywisty koszt budowy? Czy są problemy z projektem? Na co zwrócić uwage?
9 komentarzy
Zaloguj się, aby zobaczyć pozostałe komentarze
Alexis_ex
Alexis_ex   1   ·  12 października 2019

opublikował(a) plik.

null1540 podoba się to.

Alexis_ex
Alexis_ex   1   ·  12 października 2019

opublikował(a) plik.

null1540 podoba się to.

null1540
null1540   0   ·  12 października 2019

Nabiera kształtu. Świetnie. Dzięki 😃

Witam wszystkich, ja tez się przymierzam do zakupu tegi projektu, moze ktos z grupy buduje w lodzkim i pozwoli obejrzeć swoj domek?

1

null7187 podoba się to.

justynabartosz zadał(a) pytanie.

14 lipca 2019

zdjęcia.kosztorys,rady?

Dzień dobry.Czy ktoś może nam przesłać jakieś zdjęcia z budowy,wskazowki?Może kosztorys..cokolwiek.Zamówiłam na stronie i czekam.I jak ma się ten kosztorys 214tys do rzeczywistośći? W poniedziałek zamierzam iść z tym do architekta bo chcemy zmniejszyc podcień przedni o połowę i cofnąć ścianę lewą garażu tuż przy drzwiach, powiększyć sypialnię na wysokość garażu i zmienić tam okno, w kotłowni wc+łazienka,a w powstałej nadwyżce "na rowery" szatnię ...Takie mam pomysły+oczywiście zamknąć pustkę nad slonem.Mój mail to justyna.kozyrska@wp.pl  Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.
Maszkacin
Maszkacin   0   ·  8 października 2019

Cześć, intensywnie zastanawiamy się nad zakupem tego projektu. Czy macie już rozrysowane zmiany? Jestem ciekawy jak to ostatecznie wygląda na planie.

Ja jestem na etapie adaptacji projektu. Wszystko dopiero przede mną.

1

extradomski podoba się to.

Agnieszka5617
Agnieszka5617   0   ·  13 lutego 2019

Jakie zmiany wprowadzacie ? Czy przygladaliscie się dokładnie wymiarom pomieszczeń typu salon ?

Co1y
Co1y   1   ·  13 lutego 2019

Zdecydowaliśmy się na odbicie lustrzane, zwiększamy kuchnie kosztem tej mikro spiżarni i WC. Zamykamy pustkę nad salonem, jeszcze nie wiem na jaką wysokość, będzie wyżej ale salon będzie zamknięty stropem. Boję się strat ciepła przy pustce. Wg mnie te wymiary salonu są ok, ale najbardziej zależało nam na przestronnej,doświetlonej kuchni

Agnieszka5617 podoba się to.

Witajcie, czy ktoś się już może podzielić zdjęciami z budowy tego domku?
26 komentarzy
Zaloguj się, aby zobaczyć pozostałe komentarze
stann1980
stann1980   0   ·  9 lipca 2019

Czytając posty widzę, że nie tylko my przerabiamy projekt. 😃 My może ruszymy z budową w przyszłym roku. Przerabiamy projekt, zamiana łazienki z sypialnią, lodówkę chowamy w wc, wc przenosimy do pom. gosp., powiększamy spiżarnię a pom. gosp. przenosimy na poddasze. Płyta fundamentowa musi być więc robimy. jakie planujecie ogrzewanie?

Aydin
Aydin   0   ·  11 lipca 2019

Płyta fundamentowa dobra rzecz, ale wstępna orientacja w cenach powala. Zrobię oczywiście konkretne rozeznanie przed budową, ale nie liczę na akceptowalną cenę. Grunty mamy bardzo dobre do budowy, więc ławy nie będą problemem. Ogrzewanie elektryczne 100%, kable w posadzce albo maty. Oczywiście w połączeniu z fotowoltaiką.

Siemuska
Siemuska   0   ·  16 lipca 2019

My bujamy się z papierami... A zmian w projekcie oczywiście sporo 🤦‍♀️ m.in. rezygnujemy z najmniejszego pokoju, przesuwamy w tę stronę dwa pokoje dla dzieci. Zamiana łazienki z sypialnią + garderoba odgradzająca sypialnię od pokoju dziecka. Ścianę frontową garażu powiększamy w prawo do końca budynku - dodajemy tam pomieszczenie - kotłownię. W miejscu obecnej kotłowni robimy sień z dużą szafą. Przesuwamy też spiżarnię i łazienkę w prawo o kilkadziesiąt centymetrów z sieni, przez co kuchnia zwiększy powierzchnię o ok. 2 metry. Antresola zostaje obowiązkowo - najważniejszy atut tego domu. Dodatkowo ścianka kolankowa na poddaszu będzie miała ok 50-60 cm - w innym przypadku nie ma sensu planować tam czegokolwiek innego, niż zwykły strych. Przy dachu czterospadowym to już w ogóle porażka z miejscem na poddaszu... opis do projektu przedstawia możliwość zagospodarowania poddasza, ale raczej jest to niemożliwe w podstawowej wersji projektu. Jest jeszcze kilka innych zmian, ale to może później... 😅