👉 Niższe ceny + karta allegro 200 zł! 🔥

Projekt domu Zuzanna drewniany WAN1031

podłogi
1. Pokój dzienny
16,54
2. Kuchnia
15,38
3. Schody
6,92
4. Pomieszczenie gospodarcze
5,02
5. Łazienka
7,33
6. Pokój
12,06
7. Wiatrołap
2,52
8. Korytarz
8,38
Razem
74,15
74,15

pomieszczenia
podłogi
11. Pokój
12,32
14,88
12. Pokój
12,32
14,88
13. Łazienka
7,17
11,48
14. Pokój
9,94
12,24
15. Garderoba
4,48
4,48
Razem
46,23
57,96

Pow. użytkowa

126 m²

Kąt dachu

45°

Wysokość budynku

8,20 m

Powierzchnia zabudowy

84,05 m²

Min. szer. i dł. działki

16,93 x 19,68 m

Konstrukcja

Szkieletowa

Pokaż więcej parametrów

Zapisz Dodano!
Porównaj Dodano!
ikona Pobierz i drukuj

Zuzanna drewniany - WAN1031

ikona 126 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona4
Pokoje (bez salonu)
ikona 2
Łazienki (z toaletami)
ikona 0

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 74,15 m²

Parter projektu Zuzanna drewniany

podłogi
1. Pokój dzienny
16,54
2. Kuchnia
15,38
3. Schody
6,92
4. Pomieszczenie gospodarcze
5,02
5. Łazienka
7,33
6. Pokój
12,06
7. Wiatrołap
2,52
8. Korytarz
8,38
Razem
74,15
74,15

Poddasze - 46,23 m²

Poddasze projektu Zuzanna drewniany

pomieszczenia
podłogi
11. Pokój
12,32
14,88
12. Pokój
12,32
14,88
13. Łazienka
7,17
11,48
14. Pokój
9,94
12,24
15. Garderoba
4,48
4,48
Razem
46,23
57,96

Podobne projekty (917)

Zobacz wszystkie
NIŻSZA CENA 🔥
Nowość
Zdjęcie 1 projektu L-308 X SLU1063
L-308 X
Dodano!
Dodano!
118,83 m²
4
2
0

3 000 zł

3 300 zł

Tooltip

Cena regularna

3 300 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Stodoła KNT1003
Stodoła
Dodano!
Dodano!
113,40 m²
4
3
0

5 650 zł

6 100 zł

Tooltip

Cena regularna

4 550 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Amor z piwnicą WOE1207
Amor z piwnicą
Dodano!
Dodano!
118,60 m²
5
2
0

4 299 zł

4 399 zł

Tooltip

Cena regularna

4 299 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu A-150 Dom jodłowa szkieletowy BBD1278
115,40 m²
5
2
0

3 799 zł

4 099 zł

Tooltip

Cena regularna

3 799 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Jaś WAH1234
Jaś
Dodano!
Dodano!
117,50 m²
4
2
1

4 752 zł

5 940 zł

Tooltip

Cena regularna

4 752 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu BW-53 wariant 1 JGC1185
BW-53 wariant 1
Dodano!
Dodano!
114,20 m²
4
2
1

4 330 zł

4 430 zł

Tooltip

Cena regularna

4 330 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Jaskółka 9 bez garażu WRL1065
Jaskółka 9 bez garażu
Dodano!
Dodano!
114,60 m²
4
2
0

4 499 zł

4 999 zł

Tooltip

Cena regularna

4 499 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu APS 205 LUA1253
APS 205
Dodano!
Dodano!
119,40 m²
4
2
0

4 149 zł

4 699 zł

Tooltip

Cena regularna

3 949 zł najniższa cena

Autor: Bajer dom

126 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

84,05 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

45°

Wysokość budynku
Tooltip

8,20 m

Min. szerokość działki
Tooltip

16,93 m

Min. długość działki
Tooltip

19,68 m

Konstrukcja

Szkieletowa

Opis szczegółowy

Budynek zaprojektowano w konstrukcji drewnianej tzw. kanadyjczyk. Ściany wewnętrzne i zewnętrzne drewniane, słupki o przekroju 4 x 14cm, strop i więźba dachowa drewniane o przekroju 4 x 18cm. Ściany za zewnątrz szalówka drewniana lub tynk akrylowy na styropianie, wewnętrzne płyta gipsowo-kartonowa na łatach. Dach o kącie nachylenia 45º kryty blacho dachówką.

Zdjęcie 1 projektu Bergen 130 HUS1002
130,40 m²
4
Stan deweloperski brutto
529 000 zł 4 057 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 120B HFX1048
123,51 m²
4
Stan deweloperski brutto
515 000 zł 4 170 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 120A HFX1047
122,73 m²
3
Stan deweloperski brutto
515 000 zł 4 196 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Twin Smart 170 HHT1031
121,95 m²
5
Stan deweloperski brutto
1 650 700 zł 13 536 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.3 z okapem HPK1013
121,46 m²
5
Stan deweloperski brutto
630 000 zł 5 187 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.3 bez okapu HPK1002
121,46 m²
5
Stan deweloperski brutto
617 300 zł 5 082 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany FastHome 130B HFX1034
131,14 m²
4
Stan deweloperski brutto
599 000 zł 4 568 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany FastHome 130A HFX1032
131,73 m²
4
Stan deweloperski brutto
590 000 zł 4 479 zł/m²

Opis projektu domu
Zuzanna drewniany

Projekt domu Zuzanna drewniany jest doskonałym rozwiązaniem dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom cechuje się typową bryłą, więc będzie się dobrze prezentował niezależnie od otoczenia. Ciekawym rozwiązaniem jest uwzględniony przez architekta ozdobny wykusz. Projekt należy do kategorii domów z kalenicą usytuowaną równolegle do drogi, co często określane jest w warunkach zabudowy. Jest przeznaczony do zabudowy wolnostojącej. Jest to również ciekawa propozycja dla osób szukających domu z dachem dwuspadowym, co pozwala na ograniczenie kosztów. Projekt Zuzanna drewniany to dom parterowy z poddaszem użytkowym, co sprawia, że jego powierzchnia jest wyraźnie podzielona na strefy: dzienną i nocną.Warto zwrócić uwagę na przestronną część dzienną. Tworzy ją między innymi kuchnia, która będzie idealnym rozwiązaniem zarówno dla tradycyjnych, jak i nowoczesnych gospodyń domowych. W pełni funkcjonalna łazienka przewidziana jest na obu kondygnacjach, co znacznie usprawni poranne przygotowania do wyjścia. Potrzeby 4-6 osobowej rodziny spełnią przewidziane w projekcie cztery przestronne sypialnie. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Na komfortowe użytkowanie domu ma również wpływ uwzględnione w nim pomieszczenie gospodarcze. Doskonałym miejscem do wypoczynku jest zaprojektowany przy domu taras. Projekt został wykonany w technologii szkieletu drewnianego, co wiąże się z krótkim czasem budowy. Zuzanna drewniany nawiązuje do stylu tradycyjnego, dzięki czemu idealnie wpisze się w dowolny krajobraz.