Sprawdź

Projekt domu Zbyszko WRC1217

1. Wiatrołap
7,90
2. Garderoba
1
3. Łazienka
4,10
4. Kuchnia
6,90
5. Pokój dzienny
37,80
6. Kotłownia
4,20
Razem
61,90
61,90

podłogi
1. Korytarz + schody
5,50
2. Pokój
23
Razem
28,50
28,50

Pow. użytkowa

85,90 m²

Kąt dachu

35°

Wysokość budynku

9,40 m

Powierzchnia zabudowy

78 m²

Min. szer. i dł. działki

18,1 x 19,60 m

ikona Pobierz i drukuj

Zbyszko - WRC1217

ikona 85,90 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona1
Pokoje (bez salonu)
ikona 1
Łazienki (z toaletami)
ikona 0

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 61,90 m²

Projekt domu Zbyszko - rzut parteru, dom liczy 1 pokoje, 1 łazienki i wc

1. Wiatrołap
7,90
2. Garderoba
1
3. Łazienka
4,10
4. Kuchnia
6,90
5. Pokój dzienny
37,80
6. Kotłownia
4,20
Razem
61,90
61,90

Poddasze - 28,50 m²

Projekt domu Zbyszko - rzut poddasza, dom liczy 1 pokoje, 1 łazienki i wc

podłogi
1. Korytarz + schody
5,50
2. Pokój
23
Razem
28,50
28,50

Podobne projekty (914)

Zobacz wszystkie
PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Drops Bobo (1904) KRD3044
Drops Bobo (1904)
Dodano!
Dodano!
93,20 m²
4
2
0

3 740 zł

4 190 zł

Tooltip

Cena regularna

3 840 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Nowość
Zdjęcie 1 projektu D2S-85 JGD1003
D2S-85
Dodano!
Dodano!
85,22 m²
3
2
1

4 500 zł

Nowość
Zdjęcie 1 projektu D1-81 JGD1000
D1-81
Dodano!
Dodano!
81,15 m²
4
2
1

4 500 zł

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Jagoda BSA1880
Jagoda
Dodano!
Dodano!
87,05 m²
3
2
0

4 549 zł

5 149 zł

Tooltip

Cena regularna

4 649 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Nowość
Zdjęcie 1 projektu D1S-81 JGD1001
D1S-81
Dodano!
Dodano!
81,15 m²
3
2
1

4 500 zł

PROMOCJA
Nowość
Zdjęcie 1 projektu Przyjemny 4 WAH2168
Przyjemny 4
Dodano!
Dodano!
89,76 m²
3
2
0

3 560 zł

4 450 zł

Tooltip

Cena regularna

3 560 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Dom przy Imbirowej 4 KRK1444
Dom przy Imbirowej 4
Dodano!
Dodano!
90 m²
3
2
1

2 990 zł

3 590 zł

Tooltip

Cena regularna

3 090 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu PióroArchitekci – 30 KZN1018
PióroArchitekci – 30
Dodano!
Dodano!
89,30 m²
4
3
0

3 600 zł

3 900 zł

Tooltip

Cena regularna

3 600 zł najniższa cena

85,90 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

78 m²

Powierzchnia dachu

150 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

35°

Wysokość budynku
Tooltip

9,40 m

Min. szerokość działki
Tooltip

18,10 m

Min. długość działki
Tooltip

19,60 m

Opis szczegółowy

Technologia: - strop gęstożebrowy; - konstrukcja dachu drewniana; - pokrycie dachu dachówką ceramiczną; - elewacje wykończone tynkiem.

Skonfiguruj dom
Zdjęcie 1 projektu Bergen 90 HUS1003
90,83 m²
3
Stan deweloperski brutto
429 000 zł 4 723 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Urban Smart 110 HHT1035
85,86 m²
3
Stan deweloperski brutto
465 577 zł 5 423 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany FastHome 85 HFX1030
85,28 m²
3
Stan deweloperski brutto
445 000 zł 5 218 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.10 HPK1009
84,54 m²
3
Stan deweloperski brutto
509 400 zł 6 026 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.10a HPK1010
84,54 m²
3
Stan deweloperski brutto
509 400 zł 6 026 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany E.2 HPK1018
88,25 m²
4
Stan deweloperski brutto
510 719 zł 5 787 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom modułowy Energy HMD1003
83,28 m²
3
Stan deweloperski brutto
473 000 zł 5 680 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Double Family Smart 140 HHT1024
88,78 m²
4
Stan deweloperski brutto
1 216 900 zł 13 707 zł/m²

Opis projektu domu
Zbyszko

Dom piętrowy niepodpiwniczony przeznaczony dla 3-4 osobowej rodziny. Ze względu na niewielką powierzchnię użytkową może służyć jako dom letniskowy posiada jednak wszelkie funkcje domu całorocznego. W przypadku wykorzystania go jako dom letniskowy można zrezygnować z pomieszczenia gospodarczego powiększając tym samym pokój dzienny. Część sypialna znajduje się na poddaszu i tworzy ją jedna przestrzeń aranżowana w dowolny sposób.