Sprawdź

Projekt domu Zameczek-2 - murowana – ceramika KRD1808

podłogi
1. Pokój dzienny
48,90
2. Garaż jednostanowiskowy
16,20
3. Hall
12,30
4. Pokój
12,10
5. Kuchnia
11,70
6. Jadalnia
9,80
7. Łazienka
5,40
8. Korytarz
5,10
9. Kotłownia
4,20
10. Wiatrołap
3,90
11. Schody
3,40
Razem
133
133

pomieszczenia
podłogi
1. Pokój
19,90
19,90
2. Pokój
16,80
21,50
3. Pokój
12,20
20,10
4. Łazienka
9,80
14,50
5. Korytarz
6,40
6,40
6. Schody
3,40
3,40
Razem
68,50
85,80

Pow. użytkowa

173,80 m²

Kąt dachu

45°

Wysokość budynku

9 m

Powierzchnia zabudowy

165,40 m²

Min. szer. i dł. działki

25,3 x 22,20 m

ikona Pobierz i drukuj

Zameczek-2 - murowana – ceramika - KRD1808

ikona 173,80 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona4
Pokoje (bez salonu)
ikona 2
Łazienki (z toaletami)
ikona 1

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 133 m²

Projekt domu Zameczek-2 - murowana – ceramika - rzut parteru, dom liczy 4 pokoje, 2 łazienki i wc

podłogi
1. Pokój dzienny
48,90
2. Garaż jednostanowiskowy
16,20
3. Hall
12,30
4. Pokój
12,10
5. Kuchnia
11,70
6. Jadalnia
9,80
7. Łazienka
5,40
8. Korytarz
5,10
9. Kotłownia
4,20
10. Wiatrołap
3,90
11. Schody
3,40
Razem
133
133

Poddasze - 68,50 m²

Projekt domu Zameczek-2 - murowana – ceramika - rzut poddasza, dom liczy 4 pokoje, 2 łazienki i wc

pomieszczenia
podłogi
1. Pokój
19,90
19,90
2. Pokój
16,80
21,50
3. Pokój
12,20
20,10
4. Łazienka
9,80
14,50
5. Korytarz
6,40
6,40
6. Schody
3,40
3,40
Razem
68,50
85,80

Podobne projekty (1279)

Zobacz wszystkie
Nowość
Zdjęcie 1 projektu LK&1775 LKP1036
LK&1775
Dodano!
Dodano!
161,84 m²
4
2
1

12 000 zł

Zdjęcie 1 projektu Dom Lykke POZ1006
Dom Lykke
Dodano!
Dodano!
168,05 m²
4
2
2

19 800 zł

PROMOCJA
Nowość
Zdjęcie 1 projektu N-157 PZB1137
N-157
Dodano!
Dodano!
158,52 m²
4
3
0

8 882 zł

9 350 zł

Tooltip

Cena regularna

8 882 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Salsa WAH1726
Salsa
Dodano!
Dodano!
158,62 m²
5
3
2

6 000 zł

7 500 zł

Tooltip

Cena regularna

6 000 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu BS-56 dwulokalowy JGC1218
BS-56 dwulokalowy
Dodano!
Dodano!
165,60 m²
5
3
0

4 730 zł

4 830 zł

Tooltip

Cena regularna

4 730 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu APS 181 LUA1229
APS 181
Dodano!
Dodano!
161,90 m²
5
3
2

4 849 zł

5 399 zł

Tooltip

Cena regularna

4 649 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu BW-37 z lokalem JGC1141
BW-37 z lokalem
Dodano!
Dodano!
158,30 m²
5
3
1

4 730 zł

4 830 zł

Tooltip

Cena regularna

4 730 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu BS-56 wariant 2, dwulokalowy JGC1224
171,70 m²
5
3
0

4 730 zł

4 830 zł

Tooltip

Cena regularna

4 730 zł najniższa cena

Autor: Archeton

173,80 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

165,40 m²

Powierzchnia dachu

296,60 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

45°

Wysokość budynku
Tooltip

9 m

Min. szerokość działki
Tooltip

25,30 m

Min. długość działki
Tooltip

22,20 m

Opis szczegółowy

Technologia i konstrukcja: murowana – ceramika. Ściany zewnętrzne: cegła kratówka + styropian. Ściany wewnętrzne: cegła kratówka. Strop: żelbetowy. Konstrukcja dachu: drewniana, mieszana. Rodzaj schodów: żelbetowe lub drewniane. Typ ogrzewania: kocioł na gaz. Pokrycie dachu: dachówka. Elewacja: tynk cienkowarstwowy.

Zdjęcie 1 projektu Bergen 130 HUS1002
130,40 m²
4
Stan deweloperski brutto
529 000 zł 4 057 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 170B HFX1050
175,12 m²
4
Stan deweloperski brutto
650 000 zł 3 712 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 170A HFX1049
175,42 m²
3
Stan deweloperski brutto
650 000 zł 3 705 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.6 HPK1005
176,69 m²
4
Stan deweloperski brutto
972 700 zł 5 505 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Viking Smart 220 HHT1032
163,86 m²
4
Stan deweloperski brutto
1 095 606 zł 6 686 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DH174 HDH1009
162,97 m²
4
Stan deweloperski brutto
1 026 000 zł 6 296 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.4 bez okapu HPK1003
162,18 m²
5
Stan deweloperski brutto
723 500 zł 4 461 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.4 z okapem HPK1014
162,18 m²
5
Stan deweloperski brutto
739 600 zł 4 560 zł/m²

Opis projektu domu
Zameczek-2 - murowana – ceramika

Malowniczy dom o intrygującym zarysie murów. Nietypowe zestawienie różnorodnych form architektonicznych w oryginalny sposób łączy tradycję z nowoczesnością. Kąt nachylenia połaci dachowych wynosi 45°.

Społeczność projektu domu
Zameczek-2 - murowana – ceramika w budowie

Opinie o projekcie domu
Zameczek-2 - murowana – ceramika