Sprawdź

Projekt domu Z Klasą 1 WAW1023

1. Wiatrołap
3,80
2. Hall
16,40
3. Pokój
12
4. Łazienka
4,30
5. Kuchnia
9,70
6. Jadalnia
9,20
7. Pokój dzienny
29,40
8. Kotłownia
7,10
9. Pomieszczenie gospodarcze
6
10. Garaż dwustanowiskowy
39,60
Razem
137,50
137,50

podłogi
1. Korytarz
13,50
2. Pokój
18,60
3. Pomieszczenie gospodarcze
4,20
4. Łazienka
8,70
5. Łazienka
6
6. Pokój
11,90
7. Pokój
16,10
8. Pokój
9,70
Razem
88,70
88,70

Pow. użytkowa

179,80 m²

Kąt dachu

22°

Wysokość budynku

8,63 m

Powierzchnia zabudowy

181,20 m²

Min. szer. i dł. działki

23,78 x 24,26 m

ikona Pobierz i drukuj

Z Klasą 1 - WAW1023

ikona 179,80 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona5
Pokoje (bez salonu)
ikona 3

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 137,50 m²

Projekt domu Z Klasą 1 - rzut parteru, dom liczy 5 pokoje, 3 łazienki i wc

1. Wiatrołap
3,80
2. Hall
16,40
3. Pokój
12
4. Łazienka
4,30
5. Kuchnia
9,70
6. Jadalnia
9,20
7. Pokój dzienny
29,40
8. Kotłownia
7,10
9. Pomieszczenie gospodarcze
6
10. Garaż dwustanowiskowy
39,60
Razem
137,50
137,50

Piętro 1 - 88,70 m²

Projekt domu Z Klasą 1 - rzut 1 piętra, dom liczy 5 pokoje, 3 łazienki i wc

podłogi
1. Korytarz
13,50
2. Pokój
18,60
3. Pomieszczenie gospodarcze
4,20
4. Łazienka
8,70
5. Łazienka
6
6. Pokój
11,90
7. Pokój
16,10
8. Pokój
9,70
Razem
88,70
88,70

Warianty projektu (1)

PROMOCJA
Projekt domu Z Klasą 3
Z Klasą 3
Dodano!
Dodano!
217,10 m²
5
3
2

6 315 zł

7 430 zł

Tooltip

Cena regularna

6 315 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Podobne projekty (1115)

Zobacz wszystkie
NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Emilian WOE1011
Emilian
Dodano!
Dodano!
167,76 m²
5
3
2

4 699 zł

4 799 zł

Tooltip

Cena regularna

4 699 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Helios wariant D WAH1599
Helios wariant D
Dodano!
Dodano!
164,25 m²
5
5
2

5 992 zł

7 490 zł

Tooltip

Cena regularna

5 992 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Carmen Magdalena lux WRD2694
Carmen Magdalena lux
Dodano!
Dodano!
187,70 m²
5
3
2

5 644 zł

6 800 zł

Tooltip

Cena regularna

5 780 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Fresco WOF1133
Fresco
Dodano!
Dodano!
162 m²
5
3
2

4 599 zł

4 799 zł

Tooltip

Cena regularna

4 599 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu APS 274 + 2G LUA1371
APS 274 + 2G
Dodano!
Dodano!
170,10 m²
5
2
2

5 749 zł

6 299 zł

Tooltip

Cena regularna

5 549 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Szmaragd 5 wariant B WAH1940
Szmaragd 5 wariant B
Dodano!
Dodano!
162,08 m²
5
2
2

5 352 zł

6 690 zł

Tooltip

Cena regularna

5 352 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Riwiera 4 WAH1581
Riwiera 4
Dodano!
Dodano!
171,84 m²
5
3
2

6 192 zł

7 740 zł

Tooltip

Cena regularna

6 192 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Piryt (1635) KRD2783
Piryt (1635)
Dodano!
Dodano!
164 m²
5
3
2

4 640 zł

5 090 zł

Tooltip

Cena regularna

4 740 zł najniższa cena

Autor: Domy z Wizją

179,80 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

181,20 m²

Kubatura brutto
Tooltip
Zazwyczaj jest to suma kubatur (objętości) wszystkich pomieszczeń budynku, liczonych po zewnętrznym obrysie murów (z ociepleniem).

975 m³

Powierzchnia dachu

232 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

22°

Wysokość budynku
Tooltip

8,63 m

Min. szerokość działki
Tooltip

23,78 m

Min. długość działki
Tooltip

24,26 m

Opis szczegółowy

Fundamenty: tradycyjne - ławy i stopy żelbetowe. Ściany: pustak ceramiczny + styropian - na etapie adaptacji projektu istnieje możliwość zamiany pustaka ceramicznego na inny materiał o podobnych parametrach wytrzymałosciowych, np. na bloczek silikatowy. Elewacja: tynk, wielkoformatowe płyty kamienne - wielkoformatowe płyty kamienne wykorzystane jako materiał dekoracyjny można zamienić na etapie adaptacji projektu na inny, np. na płytkę klinkierową. Stropy: żelbetowe wylewane - na etapie adaptacji projektu istnieje możliwość zmiany technologii stropu na gęstożebrowy lub prefabrykowany. Schody: konstrukcji lekkiej - konstrukcja oraz materiały wykończeniowe schodów przewidziane do indywidualnej aranżacji. Dach: dachówka ceramiczna lub cementowa - konstrukcja więźby przewidziana pod pokrycie ciężkie dla I strefy wiatrowej i II strefy śniegowej.

Zdjęcie 1 projektu Bergen 130 HUS1002
130,40 m²
4
Stan deweloperski brutto
529 000 zł 4 057 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.6 HPK1005
176,69 m²
4
Stan deweloperski brutto
972 700 zł 5 505 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 170A HFX1049
175,42 m²
3
Stan deweloperski brutto
650 000 zł 3 705 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 170B HFX1050
175,12 m²
4
Stan deweloperski brutto
650 000 zł 3 712 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.12 z okapem HPK1021
190,98 m²
5
Stan deweloperski brutto
916 500 zł 4 799 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.12 bez okapu HPK1020
190,98 m²
5
Stan deweloperski brutto
886 500 zł 4 642 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Viking Smart 220 HHT1032
163,86 m²
4
Stan deweloperski brutto
1 095 606 zł 6 686 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DH174 HDH1009
162,97 m²
4
Stan deweloperski brutto
1 026 000 zł 6 296 zł/m²

Opis projektu domu
Z Klasą 1

Projekt domu Z Klasą 1 jest doskonałym rozwiązaniem dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Bryła budynku posiada formę w kształcie litery L, co sprawia, że oryginalnie się prezentuje. W tym projekcie kalenica usytuowana jest prostopadle do drogi, co często określane jest w warunkach zabudowy. Dom został zaprojektowany do zabudowy wolnostojącej. Autor projektu przewidział garaż dwustanowiskowy w bryle budynku. Projekt jest idealną propozycją dla osób zainteresowanych domem z dachem wielospadowym, który podnosi walory estetyczne domu. Projekt Z Klasą 1 to dom piętrowy, dzięki czemu metraż domu nie jest ograniczony wielkością działki. Autor projektu przewidział w nim ciekawie prezentującą się strefę dzienną. Nowocześnie zaprojektowana kuchnia otwarta to rozwiązanie przede wszystkim funkcjonalne, idealne dla wszystkich, którzy chcą mieszkać wygodnie, a zarazem modnie. Dodatkowo przewidziano miejsce na wstawienie stołu, co sprzyja wspólnym rodzinnym posiłkom. Strefę dzienną tworzy także przestronny salon i jadalnia. Usytuowany w salonie kominek sprawi, iż wnętrze stanie się bardziej przytulne. W projekcie znalazła się jedna komfortowa łazienka na parterze oraz dodatkowe dwie na piętrze. Pięć sypialni doskonale sprawdzi się w przypadku 5-7 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. W projekcie nie mogło również zabraknąć miejsca na wyjątkowo przydatne pomieszczenie gospodarcze. Uwzględniona w projekcie antresola nadaje wnętrzu wyjątkowy charakter. Efektowny taras pozwala na kontakt z naturą bez zbytniego oddalania się od domowego zacisza. Zalecana przez architekta technologia murowana zapewnia trwałość i solidność konstrukcji. W jego bryle widoczne są rozwiązania nawiązujące do stylu nowoczesnego i idealnie wpisze się w trendy nowo powstających osiedli.