Projekt domu Z Klasą 1 WAW1023

Cena projektu: 4 200 zł 3 360 zł Oszczędzasz 840 złOferta ważna do 19 kwietnia 2020 r.

Minimum 300zł rabatu na wybrane projekty

Masz pytania? Zadzwoń
71 715 20 60

pn-pt 8-21, sb-nd 9-17

Zamów rozmowę
Pow. użytkowa
179,8 m²
Min. szer. działki
23,78 m
Wysokość budynku
8,63 m
Pow. zabudowy
181,2 m²
Kubatura
975 m³
Kąt nach. dachu
22°
Pow. dachu
232 m²
Liczba pokoi
5 (4 + 1 na parterze)
Stan. garażowe
2

Opis projektu

Projekt domu Z Klasą 1 jest doskonałym rozwiązaniem dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Bryła budynku posiada formę w kształcie litery L, co sprawia, że oryginalnie się prezentuje. W tym projekcie kalenica usytuowana jest prostopadle do drogi, co często określane jest w warunkach zabudowy. Dom został zaprojektowany do zabudowy wolnostojącej. Autor projektu przewidział garaż dwustanowiskowy w bryle budynku. Projekt jest idealną propozycją dla osób zainteresowanych domem z dachem wielospadowym, który podnosi walory estetyczne domu. Projekt Z Klasą 1 to dom piętrowy, dzięki czemu metraż domu nie jest ograniczony wielkością działki. Autor projektu przewidział w nim ciekawie prezentującą się strefę dzienną. Nowocześnie zaprojektowana kuchnia otwarta to rozwiązanie przede wszystkim funkcjonalne, idealne dla wszystkich, którzy chcą mieszkać wygodnie, a zarazem modnie. Dodatkowo przewidziano miejsce na wstawienie stołu, co sprzyja wspólnym rodzinnym posiłkom. Strefę dzienną tworzy także przestronny salon i jadalnia. Usytuowany w salonie kominek sprawi, iż wnętrze stanie się bardziej przytulne. W projekcie znalazła się jedna komfortowa łazienka na parterze oraz dodatkowe dwie na piętrze. Pięć sypialni doskonale sprawdzi się w przypadku 5-7 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. W projekcie nie mogło również zabraknąć miejsca na wyjątkowo przydatne pomieszczenie gospodarcze. Uwzględniona w projekcie antresola nadaje wnętrzu wyjątkowy charakter. Efektowny taras pozwala na kontakt z naturą bez zbytniego oddalania się od domowego zacisza. Zalecana przez architekta technologia murowana zapewnia trwałość i solidność konstrukcji. W jego bryle widoczne są rozwiązania nawiązujące do stylu nowoczesnego i idealnie wpisze się w trendy nowo powstających osiedli.

Rysunki szczegółowe Sprawdź dokładne wymiary w projekcie
Koszty budowy Sprawdź przybliżone koszty budowy

Rzut kondygnacji projektu Z Klasą 1 - Rzut parteru

1 wiatrołap
3,8 m²
2 hall
16,4 m²
3 pokój
12 m²
4 łazienka
4,3 m²
5 kuchnia
9,7 m²
6 jadalnia
9,2 m²
7 pokój dzienny
29,4 m²
8 kotłownia
7,1 m²
9 pom. gospodarcze
6 m²
10 garaż dwustan.
39,6 m²
razem
137,5 m²

Rzut kondygnacji projektu Z Klasą 1 - Rzut piętra

1 korytarz
13,5 m²
2 pokój
18,6 m²
3 pom. gospodarcze
4,2 m²
4 łazienka
8,7 m²
5 łazienka
6 m²
6 pokój
11,9 m²
7 pokój
16,1 m²
8 pokój
9,7 m²
razem
88,7 m²

Chcesz wprowadzić zmiany w tym projekcie?

Dowiedz się, jakie zmiany są możliwe na etapie adaptacji.

Płatne dodatki do projektu

Bezpłatne dodatki do projektu

Wnętrza 3D w iDesigner Wnętrza do tego projektu nie są dostępne od ręki
Kreator 3D Oglądaj projekt Z Klasą 1 w 3D i zmieniaj jego wykończenie!

Usytuowanie domu na działce

Usytuowanie projektu Z Klasą 1 na działce
Analiza działkiSprawdź czy możesz wybudować ten projekt na swojej działce
Mapa budowy Sprawdź gdzie w Polsce budowany jest ten projekt

Technologia budowy domu

Ściany: pustak ceramiczny + styropian - na etapie adaptacji projektu istnieje możliwość zamiany pustaka ceramicznego na inny materiał o podobnych parametrach wytrzymałosciowych, np. na bloczek silikatowy. Elewacja: tynk, wielkoformatowe płyty kamienne - wielkoformatowe płyty kamienne wykorzystane jako materiał dekoracyjny można zamienić na etapie adaptacji projektu na inny, np. na płytkę klinkierową. Stropy: żelbetowe wylewane - na etapie adaptacji projektu istnieje możliwość zmiany technologii stropu na gęstożebrowy lub prefabrykowany. Schody: konstrukcji lekkiej - konstrukcja oraz materiały wykończeniowe schodów przewidziane do indywidualnej aranżacji. Dach: dachówka ceramiczna lub cementowa - konstrukcja więźby przewidziana pod pokrycie ciężkie dla I strefy wiatrowej i II strefy śniegowej.

Rekomendowani producenci

Informacje dodatkowe

Projekt stanowi aktualną i pełną dokumentację zawierającą część architektoniczno - budowlaną, konstrukcyjną wykonawczą, instalacji wewnętrznych, elektrycznych i teletechnicznych, charakterystykę energetyczną oraz uprawnienia projektantów. Dokumentacja zabezpieczona jest specjalną plombą, której usunięcie uniemożliwi jej zwrot oraz wymianę. Zapraszamy do zamówienia przed zakupem rysunków szczegółowych projektu oraz analizy posiadanej działki w celu upewnienia się, że wybrany projekt domu idealnie na nią pasuje.

Elewacje

Autor: Domy z Wizją

Recenzje projektu Z Klasą 1

  – 0 głosów

Projekt domu Z Klasą 1 należy do kategorii

Pozostałe wersje projektu Z Klasą 1

Projekt domu Z Klasą 3 -920 3D

Z Klasą 3

217,1 m²

Projekt domu Z Klasą 2 -840

Z Klasą 2

179,7 m²

Bądź na bieżąco z extra promocjami!

Zostaw nam swój adres e-mail, będziemy Ci wysyłać najlepsze okazje

Podstawowe informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych