Projekt domu Z Fasonem 1 WAW1062

Projekt został
wycofany z oferty

W razie pytań prosimy o kontakt
z Centrum Obsługi Klienta
tel: 71 715 20 60

Pow. użytkowa
163,1 m²
Min. szer. działki
23,48 m
Wysokość budynku
8,51 m
Pow. zabudowy
162,9 m²
Kubatura
860 m³
Kąt nach. dachu
22°
Pow. dachu
206 m²
Liczba pokoi
4 (3 + 1 na parterze)
Stan. garażowe
2

Opis projektu

Projekt domu Z Fasonem 1 zaprojektowany z myślą o inwestorach posiadających średniej szerokości działkę. Dom posiada bryłę w kształcie litery L, co sprawia, że prezentuje się niebanalnie. W tym projekcie kalenica usytuowana jest prostopadle do drogi, co jest bardzo istotne, gdy wymagają tego warunki zabudowy. Projekt został stworzony z myślą o działkach pozwalających na usytuowanie domu w zabudowie wolnostojącej. W projekcie przewidziano garaż dwustanowiskowy w bryle budynku. Bryła budynku zwieńczona jest dachem wielospadowym, który podnosi walory estetyczne domu. Projekt Z Fasonem 1 to dom piętrowy, dzięki czemu mamy możliwość zagospodarowania większej powierzchni. Warto zwrócić uwagę na przestronną część dzienną. Tworzy ją między innymi funkcjonalna kuchnia, która zachwyci każdego Inwestora. Połączenie jadalni z salonem to doskonałe rozwiązanie dla osób, lubiących organizować przyjęcia. Usytuowany w salonie kominek sprawi, iż wnętrze stanie się bardziej przytulne. W projekcie znalazła się jedna komfortowa łazienka na parterze oraz dodatkowe dwie na piętrze. Część nocna składa się z czterech sypialni, dlatego też dom jest odpowiedni dla 4-6 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Wspólne grillowanie i rodzinne posiłki umili uwzględniony w projekcie taras. Projekt powstał z myślą o Inwestorach, którzy planują zbudować dom w technologii murowanej. W jego bryle widoczne są rozwiązania nawiązujące do stylu nowoczesnego i pod względem wizualnym spełni nawet wysoko postawione oczekiwania.

Rzut kondygnacji projektu Z Fasonem 1 - Rzut parteru

1 wiatrołap
3,6 m²
2 hall
8,6 m²
3 pokój
17,2 m²
4 łazienka
6 m²
5 kuchnia
10,4 m²
6 pokój dzienny + jadalnia
36,6 m²
7 schody
2,3 m²
8 kotłownia
5,6 m²
9 garaż dwustan.
35,8 m²
razem
126,1 m²

Rzut kondygnacji projektu Z Fasonem 1 - Rzut piętra

1 korytarz
10,2 m²
2 pokój
21,4 m²
3 łazienka
8,9 m²
4 pokój
12 m²
5 pokój
14,4 m²
6 łazienka
5,6 m²
7 garderoba
5,9 m²
razem
78,4 m²

Płatne dodatki do projektu

Bezpłatne dodatki do projektu

Wnętrza 3D w iDesigner Wnętrza do tego projektu nie są dostępne od ręki

Usytuowanie domu na działce

Usytuowanie projektu Z Fasonem 1 na działce
Mapa budowy Sprawdź gdzie w Polsce budowany jest ten projekt

Technologia budowy domu

Ściany: pustak ceramiczny + styropian - na etapie adaptacji projektu istnieje możliwość zamiany pustaka ceramicznego na inny materiał o podobnych parametrach wytrzymałosciowych, np. na bloczek silikatowy. Elewacja: tynk, wielkoformatowe płyty kamienne - wielkoformatowe płyty kamienne wykorzystane jako materiał dekoracyjny można zamienić na etapie adaptacji projektu na inny, np. na płytkę klinkierową. Stropy: żelbetowe wylewane - na etapie adaptacji projektu istnieje możliwość zmiany technologii stropu na gęstożebrowy lub prefabrykowany. Schody: żelbetowe -Dach: dachówka ceramiczna lub cementowa - konstrukcja więźby przewidziana pod pokrycie ciężkie dla I strefy wiatrowej i II strefy śniegowej.

Rekomendowani producenci

Informacje dodatkowe

Projekt stanowi aktualną i pełną dokumentację zawierającą część architektoniczno - budowlaną, konstrukcyjną wykonawczą, instalacji wewnętrznych, elektrycznych i teletechnicznych, charakterystykę energetyczną oraz uprawnienia projektantów. Dokumentacja zabezpieczona jest specjalną plombą, której usunięcie uniemożliwi jej zwrot oraz wymianę. Zapraszamy do zamówienia przed zakupem rysunków szczegółowych projektu oraz analizy posiadanej działki w celu upewnienia się, że wybrany projekt domu idealnie na nią pasuje.

Elewacje

Autor: Domy z Wizją

Recenzje projektu Z Fasonem 1

  – 0 głosów

Projekt domu Z Fasonem 1 należy do kategorii

Bądź na bieżąco z extra promocjami!

Zostaw nam swój adres e-mail, będziemy Ci wysyłać najlepsze okazje

Podstawowe informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych