Sprawdź

Projekt domu Z Fasonem 1 WAW1062

1. Wiatrołap
3,60
2. Hall
8,60
3. Pokój
17,20
4. Łazienka
6
5. Kuchnia
10,40
6. Pokój dzienny + jadalnia
36,60
7. Schody
2,30
8. Kotłownia
5,60
9. Garaż dwustanowiskowy
35,80
Razem
126,10
126,10

podłogi
1. Korytarz
10,20
2. Pokój
21,40
3. Łazienka
8,90
4. Pokój
12
5. Pokój
14,40
6. Łazienka
5,60
7. Garderoba
5,90
Razem
78,40
78,40

Pow. użytkowa

163,10 m²

Kąt dachu

22°

Wysokość budynku

8,51 m

Powierzchnia zabudowy

162,90 m²

Min. szer. i dł. działki

23,48 x 22,21 m

ikona Pobierz i drukuj

Z Fasonem 1 - WAW1062

ikona 163,10 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona4
Pokoje (bez salonu)
ikona 3

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 126,10 m²

Projekt domu Z Fasonem 1 - rzut parteru, dom liczy 4 pokoje, 3 łazienki i wc

1. Wiatrołap
3,60
2. Hall
8,60
3. Pokój
17,20
4. Łazienka
6
5. Kuchnia
10,40
6. Pokój dzienny + jadalnia
36,60
7. Schody
2,30
8. Kotłownia
5,60
9. Garaż dwustanowiskowy
35,80
Razem
126,10
126,10

Piętro 1 - 78,40 m²

Projekt domu Z Fasonem 1 - rzut 1 piętra, dom liczy 4 pokoje, 3 łazienki i wc

podłogi
1. Korytarz
10,20
2. Pokój
21,40
3. Łazienka
8,90
4. Pokój
12
5. Pokój
14,40
6. Łazienka
5,60
7. Garderoba
5,90
Razem
78,40
78,40

Podobne projekty (1512)

Zobacz wszystkie
PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Tytan 6 WAH2106
Tytan 6
Dodano!
Dodano!
165,27 m²
5
3
2

6 192 zł

7 740 zł

Tooltip

Cena regularna

6 192 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Helios wariant D WAH1599
Helios wariant D
Dodano!
Dodano!
164,25 m²
5
5
2

5 992 zł

7 490 zł

Tooltip

Cena regularna

5 992 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Willa diamentowa wariant D WAH1976
Willa diamentowa wariant D
Dodano!
Dodano!
156,01 m²
4
3
2

6 192 zł

7 740 zł

Tooltip

Cena regularna

6 192 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Terra 2 BSE1216
Terra 2
Dodano!
Dodano!
149,56 m²
4
3
2

5 760 zł

6 400 zł

Tooltip

Cena regularna

6 080 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu APS 274 + 2G LUA1371
APS 274 + 2G
Dodano!
Dodano!
170,10 m²
5
2
2

5 749 zł

6 299 zł

Tooltip

Cena regularna

5 549 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Szmaragd 5 wariant B WAH1940
Szmaragd 5 wariant B
Dodano!
Dodano!
162,08 m²
5
2
2

5 352 zł

6 690 zł

Tooltip

Cena regularna

5 352 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Tytan 3 wariant C WAH2005
Tytan 3 wariant C
Dodano!
Dodano!
165,20 m²
5
5
2

6 112 zł

7 640 zł

Tooltip

Cena regularna

6 112 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Euzebiusz WOE1090
Euzebiusz
Dodano!
Dodano!
146,47 m²
4
2
2

4 499 zł

4 599 zł

Tooltip

Cena regularna

4 499 zł najniższa cena

Autor: Domy z Wizją

163,10 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

162,90 m²

Kubatura brutto
Tooltip
Zazwyczaj jest to suma kubatur (objętości) wszystkich pomieszczeń budynku, liczonych po zewnętrznym obrysie murów (z ociepleniem).

860 m³

Powierzchnia dachu

206 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

22°

Wysokość budynku
Tooltip

8,51 m

Min. szerokość działki
Tooltip

23,48 m

Min. długość działki
Tooltip

22,21 m

Opis szczegółowy

Ściany: pustak ceramiczny + styropian - na etapie adaptacji projektu istnieje możliwość zamiany pustaka ceramicznego na inny materiał o podobnych parametrach wytrzymałosciowych, np. na bloczek silikatowy. Elewacja: tynk, wielkoformatowe płyty kamienne - wielkoformatowe płyty kamienne wykorzystane jako materiał dekoracyjny można zamienić na etapie adaptacji projektu na inny, np. na płytkę klinkierową. Stropy: żelbetowe wylewane - na etapie adaptacji projektu istnieje możliwość zmiany technologii stropu na gęstożebrowy lub prefabrykowany. Schody: żelbetowe -Dach: dachówka ceramiczna lub cementowa - konstrukcja więźby przewidziana pod pokrycie ciężkie dla I strefy wiatrowej i II strefy śniegowej.

Zdjęcie 1 projektu Bergen 130 HUS1002
130,40 m²
4
Stan deweloperski brutto
529 000 zł 4 057 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DH174 HDH1009
162,97 m²
4
Stan deweloperski brutto
1 026 000 zł 6 296 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Viking Smart 220 HHT1032
163,86 m²
4
Stan deweloperski brutto
1 095 606 zł 6 686 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.4 bez okapu HPK1003
162,18 m²
5
Stan deweloperski brutto
723 500 zł 4 461 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.4 z okapem HPK1014
162,18 m²
5
Stan deweloperski brutto
739 600 zł 4 560 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.2 HPK1001
159,18 m²
5
Stan deweloperski brutto
847 000 zł 5 321 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 170B HFX1050
175,12 m²
4
Stan deweloperski brutto
650 000 zł 3 712 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 170A HFX1049
175,42 m²
3
Stan deweloperski brutto
650 000 zł 3 705 zł/m²

Opis projektu domu
Z Fasonem 1

Projekt domu Z Fasonem 1 zaprojektowany z myślą o inwestorach posiadających średniej szerokości działkę. Dom posiada bryłę w kształcie litery L, co sprawia, że prezentuje się niebanalnie. W tym projekcie kalenica usytuowana jest prostopadle do drogi, co jest bardzo istotne, gdy wymagają tego warunki zabudowy. Projekt został stworzony z myślą o działkach pozwalających na usytuowanie domu w zabudowie wolnostojącej. W projekcie przewidziano garaż dwustanowiskowy w bryle budynku. Bryła budynku zwieńczona jest dachem wielospadowym, który podnosi walory estetyczne domu. Projekt Z Fasonem 1 to dom piętrowy, dzięki czemu mamy możliwość zagospodarowania większej powierzchni. Warto zwrócić uwagę na przestronną część dzienną. Tworzy ją między innymi funkcjonalna kuchnia, która zachwyci każdego Inwestora. Połączenie jadalni z salonem to doskonałe rozwiązanie dla osób, lubiących organizować przyjęcia. Usytuowany w salonie kominek sprawi, iż wnętrze stanie się bardziej przytulne. W projekcie znalazła się jedna komfortowa łazienka na parterze oraz dodatkowe dwie na piętrze. Część nocna składa się z czterech sypialni, dlatego też dom jest odpowiedni dla 4-6 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Wspólne grillowanie i rodzinne posiłki umili uwzględniony w projekcie taras. Projekt powstał z myślą o Inwestorach, którzy planują zbudować dom w technologii murowanej. W jego bryle widoczne są rozwiązania nawiązujące do stylu nowoczesnego i pod względem wizualnym spełni nawet wysoko postawione oczekiwania.