Projekt domu Z Charakterem 3A WAW1091

Cena projektu: 3 800 zł 3 040 zł Oszczędzasz 760 złOferta ważna do 2 lutego 2020 r.

Masz pytania? Zadzwoń
71 715 20 60

pn-pt 8-22, sb-nd 10-18

Zamów rozmowę
Pow. użytkowa
135,4 m²
Min. szer. działki
18,25 m
Wysokość budynku
8 m
Pow. zabudowy
151,2 m²
Kubatura
832 m³
Kąt nach. dachu
35°
Pow. dachu
225 m²
Liczba pokoi
3
Stan. garażowe
2

Opis projektu

Projekt domu Z Charakterem 3A polecany jest szczególnie osobom zainteresowanych budową reprezentacyjnego domu o niezwykle przestronnym wnętrzu. Budynek uwydatnia cechy charakterystyczne dla stylu nowoczesnego: m. in. minimalistyczna bryła, duże przeszklenia o oryginalnych formach oraz elewacja w jasnych, naturalnych kolorach. Tym samym Z Charakterem 3A doskonale wpisuje się w aktualne trendy architektoniczne i jest doskonałą propozycją dla Inwestorów ceniącym sobie najnowsze rozwiązania. Jednocześnie za sprawą, ponadczasowego dachu dwustanowiskowego, dom doskonale wyglądać będzie zarówno w zabudowie miejskiej i na nowo powstających osiedlach, jak i na terenach podmiejskich. Autor przewidział wykonanie dwustanowiskowego garażu wysuniętego przed bryłę, co stanowi ciekawe urozmaicenie całej konstrukcji. Projekt Z Charakterem 3A to dom parterowy z poddaszem użytkowym, dzięki czemu nawet na stosunkowo wąskiej działce możemy cieszyć się w pełni komfortowym metrażem. Najbardziej reprezentacyjną częścią domu jest salon. Posiada duże wymiary, a dzięki otworzeniu przestrzeni nad nim, jest również bardzo wysoki. Takie rozwiązanie sprawia, że strefa wypoczynkowa jest niesamowicie przestronna, a wrażenie te potęguje dodatkowo znajujące się w tym miejscu wyjątkowo spore okna. Dzięki przeszkleniu ścian tworzących salon, ogród i taras stają się niejako jego integralną częścią, a strefa dzienna zdaje się nie mieć końca. Układ ten z pewnością usatysfakcjonuje osoby ceniące sobie bliski kontakt z naturą. W pobliżu salonu znajduje się jadalnia z kominkiem oraz bardzo ustawna kuchnia w kształcie litery U. Taki układ kuchni sprawia, że wszystko mamy pod ręką i prace przebiegają sprawniej. Nowoczesny barek z wysokimi krzesłami nadaje wnętrzu nowoczesnego charakteru. Dobrze wyposażone łazienki znajdują się na obu kondygnacjach, co znacznie ułatwia poranne szykowanie się do wyjścia. W łazience na poddaszu znajduje się wejście do pomieszczenia gospodarczego, które można przeznaczyć na zrobienie pralni, sauny lub praktycznego schowka. Dwie sypialnie dzieci oraz sypialnia małżeńska z garderobą znajdują się po dwóch różnych stronach - oddzielenie pokoi daje rodzicom poczucie prywatności. Projekt domu Z Charakterem 3A to piękny, nowoczesny dom o komfortowym wnętrzu, a uwzględniony przy nim taras to doskonałe miejsce na spędzanie wolnego czasu na świezym powietrzu.

Rysunki szczegółowe Sprawdź dokładne wymiary w projekcie
Koszty budowy Sprawdź przybliżone koszty budowy

Rzut kondygnacji projektu Z Charakterem 3A - Rzut parteru

1 wiatrołap
4,5 m²
2 hall
7,8 m²
3 łazienka
3,4 m²
4 pokój dzienny
27,7 m²
5 kuchnia + jadalnia
23,8 m²
6 pom. gospodarcze
5,2 m²
7 garaż dwustan.
34,9 m²
razem
107,3 m²

Rzut kondygnacji projektu Z Charakterem 3A - Rzut poddasza

1 korytarz
6,7 m²
2 pokój
11,2 m²
3 pokój
12,7 m²
4 łazienka
7,4 m²
5 pom. gospodarcze
3,3 m²
6 garderoba
3,9 m²
7 pokój
23 m²
razem
68,2 m²

Chcesz wprowadzić zmiany w tym projekcie?

Dowiedz się, jakie zmiany są możliwe na etapie adaptacji.

Płatne dodatki do projektu

Bezpłatne dodatki do projektu

Kreator 3D Oglądaj projekt Z Charakterem 3A w 3D i zmieniaj jego wykończenie!

Usytuowanie domu na działce

Usytuowanie projektu Z Charakterem 3A na działce
Analiza działkiSprawdź czy możesz wybudować ten projekt na swojej działce
Mapa budowy Sprawdź gdzie w Polsce budowany jest ten projekt

Technologia budowy domu

Ściany: pustak ceramiczny + styropian - na etapie adaptacji projektu istnieje możliwość zamiany pustaka ceramicznego na inny materiał o podobnych parametrach wytrzymałosciowych, np. na bloczek silikatowy. Elewacja: tynk, płytka klinkierowa ręcznie formowana - płytkę klinkierową wykorzystaną jako materiał dekoracyjny można zamienić na etapie adaptacji projektu na inny, np. na deskę elewacyjną. Stropy: żelbetowe wylewane - na etapie adaptacji projektu istnieje możliwość zmiany technologii stropu na gęstożebrowy lub prefabrykowany. Schody: konstrukcji lekkiej - konstrukcja oraz materiały wykończeniowe schodów przewidziane do indywidualnej aranżacji. Dach: dachówka ceramiczna lub cementowa - konstrukcja więźby przewidziana pod pokrycie ciężkie dla I strefy wiatrowej i II strefy śniegowej.

Rekomendowani producenci

Informacje dodatkowe

Projekt stanowi aktualną i pełną dokumentację zawierającą część architektoniczno - budowlaną, konstrukcyjną wykonawczą, instalacji wewnętrznych, elektrycznych i teletechnicznych, charakterystykę energetyczną oraz uprawnienia projektantów. Dokumentacja zabezpieczona jest specjalną plombą, której usunięcie uniemożliwi jej zwrot oraz wymianę. Zapraszamy do zamówienia przed zakupem rysunków szczegółowych projektu oraz analizy posiadanej działki w celu upewnienia się, że wybrany projekt domu idealnie na nią pasuje.

Elewacje

Autor: Domy z Wizją

Recenzje projektu Z Charakterem 3A

  – 0 głosów

Projekt domu Z Charakterem 3A należy do kategorii

Pozostałe wersje projektu Z Charakterem 3A

Projekt domu Z Charakterem 1 -760 3D

Z Charakterem 1

163,8 m²

Projekt domu Z Charakterem 4 -760 3D

Z Charakterem 4

155,7 m²

Projekt domu Z Charakterem 2 -760 3D

Z Charakterem 2

137,4 m²

Projekt domu Z Charakterem 3 -760 3D

Z Charakterem 3

138,1 m²

Projekty podobne do Z Charakterem 3A WAW1091

Projekt domu Denver -300 3D

Denver

138,9 m²

Projekt domu HomeKoncept-72 D

HomeKoncept-72 D

139,64 m²

Projekt domu HomeKoncept-72 G2

HomeKoncept-72 G2

144,27 m²

Projekt domu HG-I22

HG-I22

146,7 m²

Projekt domu Alwin 2 -380

Alwin 2

146,33 m²

Bądź na bieżąco z extra promocjami!

Zostaw nam swój adres e-mail, będziemy Ci wysyłać najlepsze okazje

Podstawowe informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych