👉 Odbierz prezent do projektu 🎁

Sprawdź

Projekt domu Wierzba C garaż z boku schody proste WRD1453

3
2. Kotłownia
4,20
3. Hall + schody
12,10
4. Kuchnia
10,50
5. Pokój dzienny + jadalnia
33,20
6. Łazienka
5,80
7. Pokój
11,70
8. Pokój
7,60
9. Pokój
12,10
10. Garaż jednostanowiskowy
19,30
Razem
119,50
119,50

podłogi
1. Poddasze do adaptacji
33,50
Razem
33,50
33,50

Pow. użytkowa

119,50 m²

Kąt dachu

35°

Wysokość budynku

6,90 m

Powierzchnia zabudowy

154,10 m²

ikona Pobierz i drukuj

Wierzba C garaż z boku schody proste - WRD1453

ikona 119,50 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona3
Pokoje (bez salonu)
ikona 1
Łazienki (z toaletami)
ikona 1

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 119,50 m²

Projekt domu Wierzba C garaż z boku schody proste - rzut parteru, dom liczy 3 pokoje, 1 łazienki i wc

3
2. Kotłownia
4,20
3. Hall + schody
12,10
4. Kuchnia
10,50
5. Pokój dzienny + jadalnia
33,20
6. Łazienka
5,80
7. Pokój
11,70
8. Pokój
7,60
9. Pokój
12,10
10. Garaż jednostanowiskowy
19,30
Razem
119,50
119,50

Poddasze - 33,50 m²

Projekt domu Wierzba C garaż z boku schody proste - rzut poddasza, dom liczy 3 pokoje, 1 łazienki i wc

podłogi
1. Poddasze do adaptacji
33,50
Razem
33,50
33,50

Podobne projekty (2227)

Zobacz wszystkie
Zdjęcie 1 projektu Dom na praktycznej 3 B WAH2068
Dom na praktycznej 3 B
Dodano!
Dodano!
115,19 m²
3
2
0

6 940 zł

Nowość
Zdjęcie 1 projektu Stella 3 BSE1289
Stella 3
Dodano!
Dodano!
117,05 m²
3
2
0

5 200 zł

Nowość
Zdjęcie 1 projektu Planujdom 178 ABP1020
Planujdom 178
Dodano!
Dodano!
122,09 m²
3
2
0

3 990 zł

Zdjęcie 1 projektu Mahoń 4 BSA2374
Mahoń 4
Dodano!
Dodano!
111,60 m²
3
1
1

5 349 zł

Zdjęcie 1 projektu Aleksandria Muza (1137) KRD2094
Aleksandria Muza (1137)
Dodano!
Dodano!
130,90 m²
4
2
0

4 390 zł

Zdjęcie 1 projektu Dom przy Bukowej 29 KRK1610
Dom przy Bukowej 29
Dodano!
Dodano!
120 m²
4
2
0

4 290 zł

Nowość
Zdjęcie 1 projektu Planujdom 212 ABP1002
Planujdom 212
Dodano!
Dodano!
112,68 m²
3
2
0

4 390 zł

Zdjęcie 1 projektu EG-106 wariant I WWB1137
EG-106 wariant I
Dodano!
Dodano!
108,78 m²
4
2
0

4 650 zł

Autor: Horyzont Pracownia Projektowa

119,50 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

154,10 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

35°

Wysokość budynku
Tooltip

6,90 m

Min. szerokość działki
Tooltip

23,10 m

Opis szczegółowy

Strop: gęstożebrowy Teriva I. Ściany zewnętrzne: gazobeton 24cm + styropian Termonium Fasada 12cm. Pokrycie dachowe: dachówka ceramiczna. Ogrzewanie: gaz. Okna połaciowe: Velux.

Skonfiguruj dom
Zdjęcie 1 projektu Bergen 110 HUS1001
110,80 m²
3
Stan deweloperski brutto
469 000 zł 4 233 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Scandinavian Smart 120 HHT1020
119,43 m²
3
Stan deweloperski brutto
571 271 zł 4 761 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Emily Smart 120 HHT1026
120 m²
3
Stan deweloperski brutto
592 512 zł 4 938 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany FastHome 120 HFX1033
120,04 m²
4
Stan deweloperski brutto
530 000 zł 4 415 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.14 HPK1026
118,94 m²
3
Stan deweloperski brutto
707 200 zł 5 933 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom modułowy Soul HMD1001
118,94 m²
4
Stan deweloperski brutto
518 000 zł 3 654 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Creative Smart 160 HHT1023
118,35 m²
4
Stan deweloperski brutto
780 019 zł 6 591 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.3 z okapem HPK1013
121,46 m²
5
Stan deweloperski brutto
630 000 zł 5 187 zł/m²

Opis projektu domu
Wierzba C garaż z boku schody proste

Projekt domu Wierzba wer. C z poj. gar. z boku, schody proste to ciekawa propozycja dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom posiada prostą bryłę, co znacznie ułatwia proces budowy. W tym projekcie kalenica usytuowana jest równolegle do drogi, co jest bardzo istotnie, gdy wymaga tego plan zagospodarowania przestrzennego. Projekt został stworzony z myślą o działkach pozwalających na usytuowanie domu w zabudowie wolnostojącej. W projekcie przewidziano garaż jednostanowiskowy w linii budynku. Projekt jest idealną propozycją dla osób zainteresowanych domem z dachem kopertowym, który doskonale chroni budynek przed niekorzystną pogodą. Projekt Wierzba wer. C z poj. gar. z boku, schody proste to dom parterowy, co jest z pewnością ogromnym plusem w przypadku osób starszych, niepełnosprawnych oraz małżeństw z małymi dziećmi. Dodatkowo jest możliwość zaadaptowania poddasza, co sprawia, że w łatwy sposób możemy powiększyć metraż domu. Warto zwrócić uwagę na przestronną część dzienną. Tworzy ją między innymi kuchnia, która dzięki swoim wymiarom jest w pełni ustawna i funkcjonalna. Połączenie jadalni z salonem to doskonałe rozwiązanie dla osób, lubiących organizować przyjęcia. Dodatkowo w salonie przewidziano kominek, nadający wnętrzu niepowtarzalny klimat. Uwzględniona na parterze łazienka posiada optymalne wymiary. Potrzeby 2-4 osobowej rodziny spełnią przewidziane w projekcie trzy przestronne sypialnie. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Efektowny taras pozwala na kontakt z naturą bez zbytniego oddalania się od domowego zacisza. Projekt został wykonany w technologii murowanej, dzięki czemu podczas upałów dom utrzymuje przyjemny chłód. Jego wygląd zewnętrzny uwydatnia cechy charakterystyczne dla stylu tradycyjnego, dzięki czemu idealnie wpisze się w dowolny krajobraz.