👉 Odbierz prezent do projektu 🎁

Sprawdź

Projekt domu WANILIA A z wyższą wieżyczką WRD1136

Pow. użytkowa

170,10 m²

Kąt dachu

40°

Wysokość budynku

8,90 m

Powierzchnia zabudowy

173,40 m²

Pokaż więcej parametrów

Zapisz Dodano!
Porównaj Dodano!
ikona Pobierz i drukuj

WANILIA A z wyższą wieżyczką - WRD1136

ikona 170,10 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona0
Pokoje (bez salonu)
ikona 0
Łazienki (z toaletami)
ikona 0

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 0 m²

Projekt domu WANILIA A z wyższą wieżyczką - rzut parteru, dom liczy 0 pokoje, 0 łazienki i wc

pomieszczenia
podłogi

Poddasze - 0 m²

Projekt domu WANILIA A z wyższą wieżyczką - rzut poddasza, dom liczy 0 pokoje, 0 łazienki i wc

pomieszczenia
podłogi

Podobne projekty (1297)

Zobacz wszystkie
Nowość
Zdjęcie 1 projektu Planujdom 124 ABP1052
Planujdom 124
Dodano!
Dodano!
173,12 m²
4
3
2

4 770 zł

Zdjęcie 1 projektu Eco 19 - dwulokalowy WOZ1055
Eco 19 - dwulokalowy
Dodano!
Dodano!
182,60 m²
6
4
2

9 098 zł

Zdjęcie 1 projektu Dom Lykke POZ1006
Dom Lykke
Dodano!
Dodano!
168,05 m²
4
2
2

19 800 zł

Zdjęcie 1 projektu Salsa WAH1726
Salsa
Dodano!
Dodano!
158,62 m²
5
3
2

7 500 zł

Zdjęcie 1 projektu Porto BBE1043
Porto
Dodano!
Dodano!
170,10 m²
5
2
2

4 600 zł

Zdjęcie 1 projektu Rufus BBI1018
Rufus
Dodano!
Dodano!
183,70 m²
3
3
0

6 800 zł

Zdjęcie 1 projektu Dwie bryły 01 KZB1009
Dwie bryły 01
Dodano!
Dodano!
169,65 m²
4
3
2

6 500 zł

Zdjęcie 1 projektu Dwie bryły 02 KZB1010
Dwie bryły 02
Dodano!
Dodano!
169,65 m²
4
3
2

6 500 zł

Autor: Horyzont Pracownia Projektowa

170,10 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

173,40 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

40°

Wysokość budynku
Tooltip

8,90 m

Min. szerokość działki
Tooltip

25,90 m

Zdjęcie 1 projektu Bergen 130 HUS1002
130,40 m²
4
Stan deweloperski brutto
529 000 zł 4 057 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 170B HFX1050
175,12 m²
4
Stan deweloperski brutto
650 000 zł 3 712 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 170A HFX1049
175,42 m²
3
Stan deweloperski brutto
650 000 zł 3 705 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Viking Smart 220 HHT1032
163,86 m²
4
Stan deweloperski brutto
1 095 606 zł 6 686 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.6 HPK1005
176,69 m²
4
Stan deweloperski brutto
972 700 zł 5 505 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DH174 HDH1009
162,97 m²
4
Stan deweloperski brutto
1 026 000 zł 6 296 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.4 bez okapu HPK1003
162,18 m²
5
Stan deweloperski brutto
723 500 zł 4 461 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.4 z okapem HPK1014
162,18 m²
5
Stan deweloperski brutto
739 600 zł 4 560 zł/m²

Opis projektu domu
WANILIA A z wyższą wieżyczką

"Dom dla 4,5,6-osobowej rodziny. Budynek występuje w dwóch wersjach: A- z wieżyczką na dwie kondygnacje, B- z wieżyczką na jedną kondygnację. W wersji "A" Pokój na piętrze zyskuje dodatkowe atrakcyjne doświetlenie oknami w wieżyczce. Parter dla obu wersji jest taki sam i oprócz salonu i dużej jadalni z kuchnią Zawiera również osobną sypialnię z łazienką. Poddasze to trzy sypialnie , łazienka i pralnia/strych. Możliwe lustrzane odbicie. Projekt bez dodatkowych opłat zawiera projekty instalacji wewn., wstępny kosztorys, zgodę na wprowadzanie zmian."; 0;326;104;"Jowita Gross-Mazurska