Sprawdź

Projekt domu W-41.12 z lokalem użytkowym JGC1099

1. Wiatrołap
3,80
2. Hall
68,10
3. Wc
1,60
4. Wc
1,50
5. Kuchnia
8,50
6. Łazienka
5,80
7. Pokój
10,20
Razem
99,50
99,50

podłogi
1. Korytarz
16,40
2. Pokój
9,50
3. Pokój
9,40
4. Pokój dzienny + kuchnia
23,10
5. Łazienka
8,10
6. Pokój
8,10
Razem
74,60
74,60

Pow. użytkowa

74,60 m²

Kąt dachu

40°

Wysokość budynku

8,53 m

Powierzchnia zabudowy

138,60 m²

Min. szer. i dł. działki

20,4 x 22 m

ikona Pobierz i drukuj

W-41.12 z lokalem użytkowym - JGC1099

ikona 74,60 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona4
Pokoje (bez salonu)
ikona 4
Łazienki (z toaletami)
ikona 0

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 99,50 m²

Projekt domu W-41.12 z lokalem użytkowym - rzut parteru, dom liczy 4 pokoje, 4 łazienki i wc

1. Wiatrołap
3,80
2. Hall
68,10
3. Wc
1,60
4. Wc
1,50
5. Kuchnia
8,50
6. Łazienka
5,80
7. Pokój
10,20
Razem
99,50
99,50

Poddasze - 74,60 m²

Projekt domu W-41.12 z lokalem użytkowym - rzut poddasza, dom liczy 4 pokoje, 4 łazienki i wc

podłogi
1. Korytarz
16,40
2. Pokój
9,50
3. Pokój
9,40
4. Pokój dzienny + kuchnia
23,10
5. Łazienka
8,10
6. Pokój
8,10
Razem
74,60
74,60

Podobne projekty (347)

Zobacz wszystkie
PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Mini 1 G1 energo WRC2687
Mini 1 G1 energo
Dodano!
Dodano!
78,95 m²
3
2
1

3 600 zł

4 500 zł

Tooltip

Cena regularna

3 600 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Zosia 6 WAH1887
Zosia 6
Dodano!
Dodano!
75,51 m²
3
2
1

5 272 zł

6 590 zł

Tooltip

Cena regularna

5 272 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Dom przy Przyjemnej 19 bis KRK1534
Dom przy Przyjemnej 19 bis
Dodano!
Dodano!
80 m²
2
1
2

3 590 zł

4 190 zł

Tooltip

Cena regularna

3 690 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Olcha BSA2378
Olcha
Dodano!
Dodano!
76,09 m²
2
1
1

4 649 zł

5 249 zł

Tooltip

Cena regularna

4 749 zł najniższa cena

Nowość
Zdjęcie 1 projektu B-470 PZB1135
B-470
Dodano!
Dodano!
70,38 m²
4
2
1

10 440 zł

10 990 zł

Tooltip

Cena regularna

10 440 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu APS 243 + G LUA1395
APS 243 + G
Dodano!
Dodano!
75,50 m²
2
1
1

3 549 zł

4 099 zł

Tooltip

Cena regularna

3 349 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Żabka WAH1558
Żabka
Dodano!
Dodano!
79,31 m²
2
2
0

4 920 zł

6 150 zł

Tooltip

Cena regularna

4 920 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Dom przy Bukowej 17 KRK1532
Dom przy Bukowej 17
Dodano!
Dodano!
75,90 m²
3
1
1

2 690 zł

3 290 zł

Tooltip

Cena regularna

2 790 zł najniższa cena

Autor: Postaw Dom

74,60 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

138,60 m²

Powierzchnia dachu

218 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

40°

Wysokość budynku
Tooltip

8,53 m

Min. szerokość działki
Tooltip

20,40 m

Min. długość działki
Tooltip

22 m

Opis szczegółowy

Fundamenty betonowe wylewane. Ściany zewnętrzne nadziemia murowane z pustaków ceramicznych z lekkim dociepleniem zewnętrznym. Stropy prefabrykowane. Dach drewniany, płatwiowo- krokwiowy. Pokrycie - dachówka cementowa lub ceramiczna. Stolarka typowa, drewniana lub z PCV.

Skonfiguruj dom
Zdjęcie 1 projektu Bergen 70 HUS1004
72,05 m²
3
Stan deweloperski brutto
389 000 zł 5 399 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DH70-3 HDH1003
74,60 m²
3
Stan deweloperski brutto
581 742 zł 7 798 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Solo Smart 100 HHT1034
74,64 m²
2
Stan deweloperski brutto
362 383 zł 4 855 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Space Smart 90 HHT1021
74 m²
3
Stan deweloperski brutto
379 527 zł 5 129 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy One Step Smart 90 HHT1019
73,45 m²
2
Stan deweloperski brutto
428 600 zł 5 318 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom keramzytowy Fiore 76 HRK1003
75,95 m²
3
Stan deweloperski brutto
352 080 zł 4 636 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DEX76 HDX1000
76 m²
2
Stan deweloperski brutto
570 587 zł 7 508 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Edge Smart 90 HHT1025
71,68 m²
3
Stan deweloperski brutto
452 995 zł 6 320 zł/m²

Opis projektu domu
W-41.12 z lokalem użytkowym

Projekt domu W-41.12 z lokalem użytkowym zaprojektowany z myślą o inwestorach posiadających średniej szerokości działkę. Dom posiada prostą bryłę, więc jego realizacja nie pochłonie zbyt wielu środków finansowych. Projekt należy do kategorii domów z kalenicą usytuowaną prostopadle do drogi, co jest istotne ze względu na wymagania określone w planie zagospodarowania przestrzennego. Kierowany jest do Inwestorów posiadających działkę pozwalającą na realizację projektu w zabudowie wolnostojącej. Jest to również ciekawa propozycja dla osób szukających domu z dachem dwuspadowym, co pozwala na znaczne oszczędności. Projekt W-41.12 z lokalem użytkowym to dom parterowy z poddaszem użytkowym, co sprawia, że strefa dzienna i nocna są od siebie wyraźnie oddzielone. Zwolenników przestronnych przestrzeni z pewnością ucieszy przewidziana w projekcie część dzienna. Tworzy ją między innymi kuchnia, która dzięki swoim wymiarom jest w pełni ustawna i funkcjonalna. Część nocną tworzą cztery sypialnie, które dobrze sprawdzą się w przypadku 4-6 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Zalecana przez architekta technologia murowana zapewnia trwałość i solidność konstrukcji. W-41.12 z lokalem użytkowym nawiązuje do stylu tradycyjnego, dzięki czemu idealnie wpisze się w dowolny krajobraz.