Projekt domu Virginia SLN1078

Projekt został
wycofany z oferty

W razie pytań prosimy o kontakt
z Centrum Obsługi Klienta
tel: 71 715 20 60

Pow. użytkowa
587,3 m²
Min. szer. działki
30,94 m
Wysokość budynku
9,2 m
Pow. zabudowy
380,3 m²
Kubatura
2 660 m³
Kąt nach. dachu
48°
Liczba pokoi
7 (5 + 2 na parterze)
Stan. garażowe
2

Opis projektu

Projekt domu Virginia to idealna propozycja dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom posiada prostą bryłę, więc jego realizacja nie pochłonie zbyt wielu środków finansowych. Projekt należy do kategorii domów z kalenicą skierowaną równolegle do drogi, co jest bardzo istotnie, gdy wymaga tego plan zagospodarowania przestrzennego. Dom został zaprojektowany z myślą o zabudowie wolnostojącej. W projekcie zaproponowano garaż dwustanowiskowy w bryle budynku. Konstrukcja budynku zwieńczona jest dachem mansardowym, który podnosi walory estetyczne domu. Projekt Virginia to dom parterowy z poddaszem użytkowym, co sprawia, że metraż powierzchni użytkowej nie jest ograniczony wielkością działki. Dom posiada podpiwniczenie, co z pewnością zadowoli osoby ceniące sobie funkcjonalne rozwiązania. Zwolenników przestronnych przestrzeni z pewnością ucieszy przewidziana w projekcie część dzienna. Tworzy ją między innymi kuchnia, która dzięki swoim wymiarom jest w pełni ustawna i funkcjonalna. Zwolenników praktycznych rozwiązań niewątpliwie ucieszy fakt, iż przewidziano także miejsce na spiżarkę. Strefę dzienną tworzy salon oraz jadalnia, co z pewnością zadowoli zwolenników funkcjonalnych rozwiązań. Dodatkowo w salonie przewidziano kominek, nadający wnętrzu niepowtarzalny klimat. Uwzględnionych w domu siedem sypialni to optymalna opcja dla dużej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Wewnętrzny układ przewiduje miejsce na garderobę, dzięki której utrzymanie porządku w pokojach stanie się o wiele łatwiejsze. Ciągłość pomiędzy wnętrzem domu a ogrodem zapewnia atrakcyjny taras. Dopełnieniem całej bryły jest weranda zaplanowana w projekcie. Projekt przewiduje wykonanie basenu, dlatego też dedykowany jest osobom ceniącym sobie luksus i efektywne rozwiązania. Dom zaprojektowano w technologii murowanej. Virginia zadowoli Inwestorów ceniących cechy stylu dworkowego i idealnie wpisze się w wiejski krajobraz.

Rzut kondygnacji projektu Virginia - Rzut piwnicy

1 piwnica
15,8 m²
2 kotłownia
9,7 m²
3 piwnica
8,1 m²
razem
33,6 m²

Rzut kondygnacji projektu Virginia - Rzut parteru

1 wiatrołap
11,3 m²
2 hall
25,1 m²
3 garderoba
2,5 m²
4 wc
3,7 m²
5 spiżarnia
7,9 m²
6 kuchnia
16,1 m²
7 jadalnia
40,7 m²
8 pokój
17,7 m²
9 pokój dzienny
63,6 m²
10 basen
70,6 m²
11 korytarz
5,7 m²
12 sauna
9,2 m²
13 wc
1,4 m²
14 pokój
12,7 m²
15 garaż dwustan.
31,1 m²
razem
319,3 m²

Rzut kondygnacji projektu Virginia - Rzut poddasza

1 hall
36 m²
2 łazienka
8,1 m²
3 pokój
17,9 m²
4 pokój
48,1 m²
5 pokój
38,6 m²
6 pokój
26,5 m²
7 garderoba
4,3 m²
8 łazienka
11,4 m²
9 pokój
19,2 m²
10 hall
39,5 m²
11 korytarz
15,9 m²
12 pom. gospodarcze
3,7 m²
razem
269,2 m²

Bezpłatne dodatki do projektu

Wnętrza 3D w iDesigner Wnętrza do tego projektu nie są dostępne od ręki

Koszt budowy domu

stan zerowy

stan surowy otwarty

stan surowy zamknięty

Wycena opracowana przez autora projektu:

841 953 zł - orientacyjny koszt budowy domu do stanu surowego zamkniętego bez instalacji.

Wycena stanowi wartość przybliżoną. W zależności od wykorzystanych materiałów oraz kosztów robót budowlanych może się ona różnić od rzeczywistych wydatków. Ostateczny koszt budowy domu zależy także od lokalizacji (w tym warunków lokalnych), czasu trwania budowy oraz ewentualnych zmian wprowadzonych na etapie adaptacji projektu.

Mapa budowy Sprawdź gdzie w Polsce budowany jest ten projekt

Technologia budowy domu

Technologia tradycyjna. Ściany zewnętrzne: pustak ceramiczny - 30 cm + 10 cm styropian. Ściany wewnętrzne: pustak ceramiczny - (nośne) gr. 25 cm i działowe gr. 12 cm. Konstrukcja dachu: drewniana. Pokrycie dachu: dachówka ceramiczna. Wszystkie ściany wykonane z pustaków ceramicznych. Strop gęstożebrowy o gr. 23 cm.

Rekomendowani producenci

Informacje dodatkowe

Projekt stanowi aktualną i pełną dokumentację zawierającą część architektoniczno - budowlaną, konstrukcyjną wykonawczą, instalacji wewnętrznych, elektrycznych i teletechnicznych, charakterystykę energetyczną oraz uprawnienia projektantów. Dokumentacja zabezpieczona jest specjalną plombą, której usunięcie uniemożliwi jej zwrot. Zapraszamy do zamówienia przed zakupem rysunków szczegółowych projektu oraz analizy posiadanej działki w celu upewnienia się, że wybrany projekt domu idealnie na nią pasuje. Wymiana rozplombowanego projektu podlega opłacie manipulacyjnej w wysokości 100 zł. O szczegóły dopytaj w Centrum Obsługi Klienta.

Elewacje

Autor: PRO ARTE ARKADIUSZ WOCH, KRZYSZTOF BIODROWICZ SPÓŁKA JAWNA

Recenzje projektu Virginia

  – 0 głosów

Projekt domu Virginia należy do kategorii

Bądź na bieżąco z extra promocjami!

Zostaw nam swój adres e-mail, będziemy Ci wysyłać najlepsze okazje

Podstawowe informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych