👉 Odbierz prezent do projektu 🎁

Sprawdź

Projekt domu Uniwersalny natura #1 KRB1024

1. Wiatrołap
2,97
2. Hall
11,16
3. Pokój dzienny + kuchnia + jadalnia
53,19
4. Pomieszczenie gospodarcze
4,49
5. Wc
1,98
6. Pomieszczenie gospodarcze
2,48
7. Pomieszczenie gospodarcze
1,41
Razem
77,68
77,68

podłogi
1. Korytarz
17,82
2. Pokój
10,97
3. Pokój
12,09
4. Łazienka
6,19
5. Schody
4,68
Razem
51,75
51,75

Pow. użytkowa

129,40 m²

Wysokość budynku

8 m

Powierzchnia zabudowy

101,79 m²

Min. szer. i dł. działki

16,8 x 17,80 m

ikona Pobierz i drukuj

Uniwersalny natura #1 - KRB1024

ikona 129,40 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona2
Pokoje (bez salonu)
ikona 2
Łazienki (z toaletami)
ikona 0

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 77,68 m²

Projekt domu Uniwersalny natura #1 - rzut parteru, dom liczy 2 pokoje, 2 łazienki i wc

1. Wiatrołap
2,97
2. Hall
11,16
3. Pokój dzienny + kuchnia + jadalnia
53,19
4. Pomieszczenie gospodarcze
4,49
5. Wc
1,98
6. Pomieszczenie gospodarcze
2,48
7. Pomieszczenie gospodarcze
1,41
Razem
77,68
77,68

Poddasze - 51,75 m²

Projekt domu Uniwersalny natura #1 - rzut poddasza, dom liczy 2 pokoje, 2 łazienki i wc

podłogi
1. Korytarz
17,82
2. Pokój
10,97
3. Pokój
12,09
4. Łazienka
6,19
5. Schody
4,68
Razem
51,75
51,75

Podobne projekty (1707)

Zobacz wszystkie
Zdjęcie 1 projektu Koniczynka BSA2370
Koniczynka
Dodano!
Dodano!
119,29 m²
4
2
0

5 349 zł

Nowość
Zdjęcie 1 projektu Iryda Delta Duo (1964) KRD3100
Iryda Delta Duo (1964)
Dodano!
Dodano!
123,10 m²
4
2
1

3 942 zł

Zdjęcie 1 projektu House 09 WRG1074
House 09
Dodano!
Dodano!
126,13 m²
3
2
0

5 690 zł

Zdjęcie 1 projektu NewHouse 744 KRZ1034
NewHouse 744
Dodano!
Dodano!
119,37 m²
3
2
0

5 490 zł

Zdjęcie 1 projektu W-310 PZB1027
W-310
Dodano!
Dodano!
116,94 m²
4
2
0

9 340 zł

Zdjęcie 1 projektu APS 348 LUA1645
APS 348
Dodano!
Dodano!
120,40 m²
4
2
1

4 499 zł

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Wąski D9 WWB1011
Wąski D9
Dodano!
Dodano!
130,14 m²
4
4
0

4 399 zł

4 499 zł

Tooltip

Cena regularna

4 099 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Zdjęcie 1 projektu Baset 2 bez garażu WRL1013
Baset 2 bez garażu
Dodano!
Dodano!
121,30 m²
4
2
0

4 499 zł

Prawa
Autor: Indea

129,40 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

101,79 m²

Powierzchnia dachu

184,95 m²

Wysokość budynku
Tooltip

8 m

Min. szerokość działki
Tooltip

16,80 m

Min. długość działki
Tooltip

17,80 m

Energooszczędność Energooszczędność

Oze Czym jest OZE (Odnawialne Źródło Energii)?
Euco
Tooltip
Energia użytkowa potrzebna do ogrzewania i wentylacji. Im parametr jest niższy tym budynek bardziej energooszczędny.

57,40 kWh/(m²rok)

Opis szczegółowy

Fundamenty: ławy i stopy żelbetowe monolityczne. Ściana fundamentowa: żelbetowa monolityczna lub murowana z bloczków betonowych. Ściany nośne: bloczki z betonu komórkowego. Stropy: żelbetowe monolityczne. Schody: żelbetowe monolityczne. Dach: więźba drewniana jętkowa. Okładziny ścienne deski elewacyjne. Pokrycie dachowe: blacha stalowa. Instalacje: wodno-kanalizacyjna; centralnego ogrzewania z kotłem gazowym; wentylacja mechaniczna nawiewno-wywiewna z rekuperacją; solarna; elektryczne.

Zdjęcie 1 projektu Bergen 130 HUS1002
130,40 m²
4
Stan deweloperski brutto
529 000 zł 4 057 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany FastHome 130B HFX1034
131,14 m²
4
Stan deweloperski brutto
599 000 zł 4 568 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany FastHome 130A HFX1032
131,73 m²
4
Stan deweloperski brutto
590 000 zł 4 479 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 130B HFX1040
132,68 m²
5
Stan deweloperski brutto
575 000 zł 4 334 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 130A HFX1037
133,03 m²
4
Stan deweloperski brutto
575 000 zł 4 322 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 120B HFX1048
123,51 m²
4
Stan deweloperski brutto
515 000 zł 4 170 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DEX136 HDX1002
136 m²
4
Stan deweloperski brutto
895 700 zł 6 586 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 120A HFX1047
122,73 m²
3
Stan deweloperski brutto
515 000 zł 4 196 zł/m²

Opis projektu domu
Uniwersalny natura #1

Projekt domu Uniwersalny natura #1 to idealna propozycja dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Bryła budynku posiada formę typową, co znacznie ułatwia proces budowy. W tym projekcie kalenica usytuowana jest prostopadle do drogi, co jest bardzo istotne, gdy wymaga tego plan zagospodarowania przestrzennego. Dom został zaprojektowany do zabudowy wolnostojącej. Projekt można usytuować na granicy działki, dzięki czemu można go zrealizować w zabudowie bliźniaczej. Bryła budynku przykryta jest dachem dwuspadowym, który jest prosty i ekonomiczny w realizacji. Projekt został zaplanowany z myślą o działkach z wjazdem od południowej strony. Projekt Uniwersalny natura #1 to dom parterowy z poddaszem użytkowym, dzięki czemu możemy cieszyć się sporym metrażem nawet na stosunkowo niedużej działce. Zwolenników przestronnych przestrzeni z pewnością ucieszy przewidziana w projekcie część dzienna. Tworzy ją między innymi funkcjonalna kuchnia, która zachwyci każdego Inwestora. Uwzględniona w projekcie jadalnia to doskonałe rozwiązanie dla osób lubiących przyjmować gości i organizować rodzinne, kameralne przyjęcia. Na parterze znajduje się toaleta, a na poddaszu architekt przewidział funkcjonalną łazienkę. Część nocną tworzą dwie sypialnie, które dobrze sprawdzą się w przypadku 2-4 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Oprócz tego, w domu znajduje się również pomieszczenie gospodarcze, które można wykorzystać zgodnie z własnymi potrzebami. Taras daje możliwość kontaktu z przyrodą i sprzyja wypoczynkowi. Dom zaprojektowano w technologii murowanej. Uniwersalny natura #1 jest doskonałą propozycją dla Inwestorów szukających domu tradycyjnego, dzięki czemu idealnie wpisze się w dowolny krajobraz.